Lancome, moda uzmanı Chiara Ferragni ile işbirliğini duyurdu

Moda ve modada dünya lideri Lancôme, Chiara’yı özellikle sosyal medyadaki takipçileri arasında öne çıkan uzmanlardan biri olarak değerlendirerek, moda uzmanı ve küresel influencer Chiara Ferragni ile iş birliği yapmaktan gurur duyduğunu açıkladı.

Chiara Ferragni, The Blond Salad adlı Instagram blogunu açtığı 2009 yılında Milano’da yaşıyordu. Kısa sürede güzelliğin ve modanın simgesi haline gelen Chiara, modayı ve modayı seven her kadın için bir referans haline geldi ve bu da profesyonel olarak modayı seçmedeki yüksek zevkinden kaynaklanıyor.

The Blond Salad adlı blogu yayınladıktan dokuz yıl sonra Instagram takipçi sayısı yaklaşık 11 milyona ulaştı. Kiara Ferragni, kendisini sürekli takip eden, ona kendilerini, kim olduklarını ve neyi arzu ettiklerini ifade etmek için bir pencere ya da platform olarak bakan pek çok kadın neslini temsil eden ilk Instagram yıldızı oldu. Bu, Chiara’nın Cremona’da hukuk ve hukuk öğretiminde uzmanlaşmasına rağmen.

Chiara Ferragni, 2013 yılında küresel blogu The Blond Salad’ı kurdu ve Chiara’nın sahip olduğu benzersiz yeteneği ortaya çıkardı, ancak aniden bu blog, ayda 600.000’den fazla ziyaret ve bir çevrimiçi mağaza platformuyla kapsamlı bir medya çıkışına dönüştü.

Chiara Ferragni Koleksiyonunu dağıtmak için bu çevrimiçi mağazanın açılmasından kısa bir süre sonra, markasının ürünleri Paris ve New York’ta perakende olarak satılmaya başlandı. 2017 yılında Kiara, ilki Milano’da olmak üzere üç büyük mağazanın açılışını kutladı ve 4.000’den fazla hayran, Chiara ile şahsen tanışmak için açılışa katılırken, ikinci mağaza Şangay’da ve üçüncüsü Chengdu’daydı.

Markadaki ekibi arasında Instagram’da yaklaşık 1,6 milyon takipçisi olan küçük kız kardeşi Valentina Ferragni de var. Chiara Ferragni, 2017 yılı için Amerikan Forbes dergisinin moda dünyasının en etkili ve etkili isimlerinden biri oldu. Ayrıca, sosyal medyadaki doğuştan varlığından dolayı iki kez Harvard Üniversitesi’nde bir vaka çalışmasına konu oldu ve takipçilerinin kalplerinde büyük bir etki bıraktı.

Chiara Ferragni’nin küresel marka Lancôme için ilham kaynağına gelince, onun iradesini, mutluluğunu ve modernliğini de temsil ediyor ve Lancôme’un 80 yıldan uzun süredir dünya çapında temsil ettiği Chiara’nın vizyonunu ve yolculuğunu ve Lancôme markasını ve İtalyan blog yazarı Chiara’yı birleştiren bu harika işbirliğini ifade eden felsefedir. Ferragni, ikisi de bu lüks işbirliğinden bahsetmeye hevesliydi.

Chiara Ferragni, “Cremona’da genç bir kızımdan beri markaya aşık olduğum için Lancôme ile yaptığım bu eşsiz iş birliğinden çok mutluyum. Trésor gençlik yıllarımın kokusu. Markanın değerlerine ve geçmişine saygı duyuyor ve paylaşıyorum. Onun güzellik kavramı, benim sloganım olan mutluluğa ve kişisel farkındalığa bir davet.” Dedi. Lancôme, ilham verici ülkelerde oynamak için çalışmalarıma ve etkime dayanarak beni seçtiği için gurur duyuyorum. “

Lancôme International Genel Müdürü Francoise Lehmann, markanın Chiara ile olan iş birliği hakkında yorum yaparken: “Chiara Ferragni ile işbirliğimiz, genç kadınlara onları taklit etmek için rol modellere ilham verme istekliliğimizi ve hevesimizi sembolize ediyor. Kiara’nın küresel havası onu güç ve modernliğin bir örneği yapıyor. Parlak, dokunaklı, zarafet ve kayıt dışılığı incelikle birleştirerek, mutluluğun güzelliğin aldığı en güzel biçim olduğunu vurguluyor.

Lancôme markası, 1935 yılında Fransız Armand Pettigan tarafından Fransızların özel tarzını ve zevkini dünyaya yansıtmak için kuruldu. Bu uzun yılların ardından, Lancôme 130’dan fazla ülkede faaliyet gösteriyor ve dünya çapında 20 bin satış noktasında çalışan 20 binden fazla güzellik danışmanına sahip.