LASH EXPERT TWIST BRUSH Tek seferde uzun ve hacimli kirpikler için maskara

LASH EXPERT TWIST BRUSH By Terry maskara, güzellik ve makyaj dünyasında son zamanlarda piyasaya sürülen en yeni kozmetik ürünlerden biridir. Uzun kirpikler ile kalın kirpikler arasında tek bir rimel içinde iki farklı mod ile ayırt edilmeleri nedeniyle kapsamlı bir dönüşüm, yani canım, çok basit bir hareketle uzun kirpiklerden kalın, büyüleyici kirpiklere geçiş yapabilirsiniz.

LASH EXPERT TWIST FIRÇA Maskara, uygulama sırasında iki işlevi yerine getirdiği için en öne çıkan modern ve yenilikçi tasarımlardan biridir, birinci taraf size uzun ve çekici kirpikler verirken, ikinci taraf kirpikleri yoğunlaştırır ve tek bir hareketle gözlerin güzelliğini vurgular. Ve maskarayı kontrol edebilir ve neyi sevdiğinizi seçebilirsiniz.

LASH EXPERT TWIST BRUSH maskara, her biri özel bir fırçaya sahip ve birbirinden farklı iki farklı mod içerir. İlki, uzun, ayrı kirpikler için uyumlu bir uzun ve ince kıllı fırça içerir ve fırçayı hareket ettirmeye gerek kalmadan doğrudan kirpiklere kolayca uygulanır.

LASH EXPERT TWIST BRUSH Maskara’nın içerdiği ikinci uygulamaya gelince, daha kalın kirpikler ve daha büyük bir boyut elde etmek için kısa, yoğun ve spiral şeklinde bir fırça kılları içerir ve bu fırça, istisnai boyut için benzersiz sabit formülü ile ayırt edilir ve kirpiklere uygularken fırça sapından hareket ettirebilirsiniz.

Çift modlu LASH EXPERT TWIST BRUSH maskara, kadınlara mükemmel ve farklı bir görünüm verdiği için göz makyajının kökenlerinden biridir. Koyu siyah kirpiklerle gözlerin güzelliğini vurgulamaya yardımcı olan siyah partiküllü sabit formüle sahip olduğundan ve LASH EXPERT TWIST BRUSH maskara, kirpikleri hasardan ve düşmekten koruyan harika bir doğal yağlar grubu içerdiğinden, doğanın içinden çıkarılan ve Jojoba yağı olan üç çeşit özgün yağdır. Ve zeytinyağı ve avokado yağı.

Bu yağlar kirpiklerin beslenmesine, uzamasına ve hacimlerinin artmasına yardımcı olur. Bu, Kharnoba, Candela ve pirinç kepeği dahil olmak üzere zengin mum karışımına ek olarak. Ve her biri kirpikleri korumak ve uzatmak için çalışıyor. Ayrıca, LASH EXPERT TWIST BRUSH Maskara, kirpikleri hasardan korumak ve nemlendirmek için hidrolize ve geliştirilmiş keratin ile zenginleştirilmiştir.

LASH EXPERT TWIST BRUSH maskara formülü, ışıltılı ve yaşlanmayı geciktirici bir etki sağlayan benzersiz aktif doğal bileşenlere ek olarak üç değerli mineral ve üç orkide özü içerir. Bu maskara, alt kirpikleri tanımlama ve üst kirpikleri kalınlaştırma rolüyle öne çıkıyor.Rimel fırçası, zarif bir şekilde tasarlanmış ve bir kalemtıraş ile eşleştirilmiş, su ve kırışıklık karşıtı formülü ile öne çıkıyor. Ayrıca yenilikçi maskara ürünü seyahat ederken kullanabileceğiniz en iyi kozmetik ürünlerden biridir ve paketi nerede olursanız olun yanınızda taşıyabilirsiniz.

Güzellik ve makyaj dünyasındaki uzmanlar ve uzmanlar, LASH EXPERT TWIST BRUSH maskarayı uygularken her kadına uyması gereken bazı önemli tavsiyeler ve adımlar sağlamaya istekliydi. Maskara uygularken ilk adım, az miktarda ürünü göz kapağı üzerine kaş kemiğine kadar uygulamaktır. İkinci adım, bir fırça veya parmakla göz kapaklarına bir miktar ürün sürmek ve ardından kirpikleri kirpik çizgisinin tam tersi şekilde tanımlamak için bir eyeliner kalemle bir çizgi kirpik çizmektir.

Üçüncü aşamaya gelince, kirpikleri köklerin ucundan uçlara doğru fırçalayın, ardından ek, daha yoğun bir hacim için fırçanın (2) konumunu değiştirerek takma kirpik görünümü elde edin. Ardından dördüncü adım gelir, yani kirpik çizgisinin altına iç köşeye doğru az miktarda kapatıcı konur ve bu da göz çevresindeki koyu halkaları gizleyebilmeniz içindir. Ve ayırt edici maskarayı uygulamanın son adımı, saç çizgisinin üstünden ve altından ince bir çizgi çizerek ve ardından kıllara doğru karıştırarak kaşı tanımlamaktır.