LG Ultrawide FreeSync monitörde 50 $ ‘dan fazla tasarruf edin ve manzaranın keyfini çıkarın

Biliyor musun, ultra geniş monitörlerin biraz aptalca olduğunu düşünürdüm. Gerçekten bu kadar masaüstü mülke ve oyunlarda bu kadar geniş görüş alanınıza ihtiyacınız var mı? Elbette, yan yana monte edilmiş iki normal boyutlu monitörüm var, bu yüzden biraz ikiyüzlü davrandığım belli oldu. Henüz ultra geniş bir monitöre geçiş yapmadım, ancak artık ihtiyacınız olan tüm uygulamaları iki monitörün sınırları her şeyi karıştırmadan açmak için yeterli alana sahip olmanın çekiciliğini anlayabiliyorum.

Bu nedenle, ultra geniş monitörlerin giderek daha uygun fiyatlı hale gelmesi iyi bir haber ve bu, tasarruf etmek için mükemmel bir zaman. Amazon’da, LG Ultrawide FreeSync monitör MSRP’sinden 53 $, 327 $ ‘a düştü. Bu 34 inçlik monitör, yeni başlayanlar için harika bir ultra geniş monitördür – sizi atlayışa ikna edecek kadar ucuzdur, ancak sonunda normal bir 16: 9 düzene kadar paket yapmak istemeniz durumunda büyük bir kayıp olmaz. Her iki monitörümün toplam maliyeti LG UltraWide FreeSync monitörden daha pahalı!

Bu LG monitörünü gerçekten öne çıkaran şey, AMD FreeSync yazılımıdır. Dinamik Eylem Senkronizasyonu, üç oyun modu ve 1 ms hareket yanıt süresi ile birlikte bu, oyun oynamak için mükemmel olduğu anlamına gelir. Dolayısıyla, PC oyun kurulumunuzu, ortaya çıkan çeşitli fırsatlarla yavaşça oluşturuyorsanız, bu, onu tamamlamak için mükemmel bir aksesuar olacaktır. Hatta oyun konsollarınızı monitöre bağlayabilir ve kullanabilirsiniz, ancak bunun yerine kaliteli bir TV almak isteyebilirsiniz.

    LG Ultrawide Freesync Monitör (34 inç)

    FreeSync ve 1 milisaniyelik yanıt süresiyle bu LG ultra geniş monitör tam da aradığınız şey olabilir! Şu anda, 50 dolardan fazla tasarruf edebilir ve bu 21: 9 monitörü yalnızca 327 dolara alabilirsiniz. Bu iki 16: 9 monitörden daha ucuz!

Bu monitöre ikna olmadıysanız, satışta yalnızca başka bir 29 inç LG Ultrawide monitör var. Ayrıca FreeSync’e sahiptir ve 229 $ ‘lık daha düşük bir fiyatla satılmaktadır. Ancak, ultra geniş bir monitöre gidecekseniz ve alanınız varsa, 34 inçlik modeli tavsiye ederim!