Marketstack, Gerçek Zamanlı, Gün İçi ve Geçmiş Pazar Verileri API’sidir

Uygulamalarına gerçek zamanlı borsa verilerini uygulamak isteyen geliştiriciler için marketstack en iyi çözümdür. Marketstack, canlı verilerin yanı sıra geçmiş verileri de uygulamanıza aktarabilir. Bu, kullanıcılarınızın belirli bilgileri bulmasına yardımcı olan kolay arama işlevleri ve filtrelerle birlikte gelir. Geliştiriciler, dünya genelindeki borsa verilerini JSON formatında sunabilen kolay REST API arayüzünü tercih ediyor.

Marketstack API, herhangi bir hisse senedi için gerçek zamanlı hisse senedi verilerini dakikaya kadar elde edebilir. Kullanıcılarınız gün içi fiyat teklifi talep edebilecek ve 30 yılı aşkın piyasa geçmişinde arama yapabilecek. 125.000’den fazla borsa kaydı ile veriler, Nasdaq, NYSE ve daha fazlası dahil olmak üzere 72’den fazla küresel borsadan toplanmaktadır. Bu REST API, her boyuttaki kitleyi barındıracak şekilde ölçeklenebilir.

Marketstack REST API

Kredi kartı gerekmeden ücretsiz plana başlayabilirsiniz. Ücretsiz planda aylık 1.000 veri talebine erişebileceksiniz. Bu, bir plana karar vermeden önce API’nin sizin ve uygulamanız için doğru olup olmadığını görmek için iyi bir fırsattır.

Borsa API’miz, en son teknoloji ve son derece ölçeklenebilir bulut altyapısı ile desteklenmektedir ve ayda birkaç yüz talepten günde milyonlarca isabete kadar her şeyi işleme kapasitesine sahiptir. Hangi cilt olursa olsun – sizi teminat altına aldık!

Marketstack

Marketstack fiyatlandırması

Şu anda 30.000’den fazla şirket ve 80’den fazla üniversite marketstack’e güveniyor ve API’larını kullanıyor. JSON market API’niz için marketstack’i bugün kullanmaya başlayın.

Marketstack’i edinin

Bu gönderiye sponsor olduğu için marketstack’e teşekkür ederiz. Sponsorlarımız, sunucu maliyetleri, tam zamanlı geliştiriciler, haber yazarları ve çok daha fazlası dahil olmak üzere XDA’yı çalıştırmayla ilgili birçok maliyeti ödememize yardımcı olur. Portal içeriğinin yanında sponsorlu içerik (her zaman bu şekilde etiketlenir) görebilirsiniz, ancak Portal ekibi bu gönderilerden hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sponsorlu içerik, reklam ve XDA Depot tamamen ayrı bir ekip tarafından yönetilir. XDA, bir şirket hakkında olumlu bir şekilde yazmak için para kabul ederek veya herhangi bir şekilde fikirlerimizi veya görüşlerimizi değiştirerek gazetecilik bütünlüğünden asla taviz vermeyecektir. Görüşümüz satın alınamaz.