Maviyi ev dekorasyonuna nasıl dahil edersiniz?


önceki
Sonraki

 • Ev güzel

  Mavi, kimsenin karşı koyamayacağı bir lükse ve zarafete sahiptir.Yeşil ve nötr pembe renklerin trendine rağmen, mavi en yeni ev iç mekanlarına hakim olmaya devam ediyor.

  Mavinin tonları, evinizin iç mekanlarına yüzlerce şekilde dahil edebileceğiniz geniş bir renk paleti sunar. Mavi, turkuaz ve bebek mavisi gibi çocuk odalarına ve yatak odalarına yakışan tonlarda göze rahatlık katması, klasik ve petrol mavisi derecesinde sofistike olması nedeniyle oturma odaları için uygun olan kraliyet mavisi ve turkuaz gibi tonlarda cesur ve canlı olması nedeniyle evin tüm odaları için ideal bir renk olmasını sağlayan birçok özelliğe sahiptir. Ve Al Samawi, ihtiyacın olan tek şey en sevdiğin mavi tonunu seçmek ve onu mobilyalarda, mobilyalarda ve hatta bir duvar resminde koordine etmek ve evinizde okyanusa bir dokunuş elde edeceksiniz.

  Mavinin tonlarını evinize dahil etmenin en iyi yollarını öğrenin.

 • Oturma odasında koyu mavi

  Çömlek ambarı

  Koyu mavinin derinliği ve rahatlatıcı etkisi vardır, bu da onu oturma odası için ideal bir seçim haline getirir.

  Mavi soğuk tonlardan biri olmasına rağmen, göz üzerindeki yatıştırıcı etkisi, özellikle evinizde güneşin ve okyanusun mavisinin bir parçasını elde etmek için sarı tonlarla birleştirildiğinde oturma odanıza tazelik karışımı bir sıcaklık verebilir. Kontrastın güzelliğini vurgulamak için koyu mavi duvarlı açık renkli mobilyalar seçtiğinizden emin olun. Odanın karanlık görüneceğinden korkuyorsanız, cephe duvarını lacivert boyayarak ve diğer duvarlarla birlikte açık gri veya kırık beyaz gibi nötr tonları seçerek yeterli olabilirsiniz.

 • Baby Blue odanın en sevdiğiniz köşesinde

  İlham Verme Arzusu

  Odanın en sevilen köşesini ayırmak evin vazgeçilmezi haline geldi, bu yüzden sizi rahatlatacak bir derece seçtiğinizden emin olun.

  Camgöbeği ve bebek mavisi gibi açık mavi tonları, kendinizi rahat hissettikleri ve uykusuzluk ve stresi gidermeye yardımcı oldukları için odanın en sevdiğiniz köşesi için ideal seçimlerdir. Oturma odalarında veya yemek odalarında açık mavi bir ton seçin ve onu perdelerde veya masanın üzerinde bir vazoda mavinin diğer tonlarıyla birleştirin. Bebek mavisi gölgesi, yeni doğan bebeğinizin odasına sığar ve rahatlamasına yardımcı olur. Koyu mavi tonlar, ışığı yansıttıkları ve odanın alanını artırmaya yardımcı oldukları için dar alanlar için de mükemmel bir seçimdir.

 • Mavinin tonlarını tüm oda dekor unsurlarına dahil etmek

  Skona Hem

  Tek bir gölgeyle sınırlı kalmamayı tercih ediyorsanız, evi mavi tonlarının bir karışımıyla doldurun.

  Evde tazelenmiş hissetmek, mavi tonlardan oluşan bir palettir. Mavi tonlar, odanın solgunluğunu veya monotonluğunu hissetmeden birbirine karıştırılabilen nadir tonlardır. İhtiyacınız olan tek şey, iyi bir koordinasyon ve her bir rengi uygun yerde seçmektir. Yukarıdaki dekorda, duvarlarda bebek mavisi, perdelerde mavi-gri, mobilyalarda gök mavisi ve mobilyalarda kraliyet mavisi ve turkuazın olduğu birden fazla mavi tonu buluyoruz. Aynı rengin tonlarını kırmak için, sarı gibi farklı renklerde bazı yastıklar ve bazı dekor parçaları altın veya metalik renkte kullanabilirsiniz.

 • Salonda soluk mavi

  Le Montana Paris

  Mat veya donuk mavi, ev dekoruna klasik bir dokunuş verir.

  Ev dekorasyonunda soluk maviyi seçmek, odada bir monotonluk hissine neden olabileceğinden güvensiz bir macera gibi görünebilir, ancak iyi bir koordinasyon ile modern ruhu klasik bir dokunuşla birleştiren olağanüstü bir dekor sunar. Toz mavi, leylak rengi, pastel tonlar, pirinçler ve diğerleri gibi geniş bir renk paleti ile koordine edilebildiği için size yüzlerce harika seçenek sunan soluk tonlardan biridir. Tozlu mavi renk tonu, döşemedeki kadife malzeme ile de büyük bir uyum içindedir.

 • Mavi ve bakırı karıştırın

  İdeal Ev

  Mavi ve bakır büyüleyici bir kombinasyon, onları evinizin dekoruyla birleştirmekten çekinmeyin.

  Oturma odasında doğal bir atmosfer yaratmak için, iyi uyum sağlayan tonlardan biri olan mavi ve bakır tonlarını karıştırın. Döşemede mavinin tonlarını benimsemek için, turkuaz mavisi veya turkuaz gibi daha açık tonlarda yastıkları olan düz veya desenli mavi bir mobilya tabanı seçin. Bakır ışıldayan parçalar, bakırımsı ve mavi tonları birleştirmek için harika araçlardır.