Minimalist küçük apartman planları

Bazen, alanımız ne kadar büyük veya küçük olursa olsun, bir evin içini düzenlemek gerçekten zor olabilir. Muhtemelen sizin için gerçekten işe yaramayan bir tasarım seçme hatasını yapmak istemezsiniz, çünkü bunu tekrar yapmak zor olacaktır, özellikle de bir inşaata sıfırdan başlıyorsanız.

Bu nedenle açık ve kesinlikle minimalist daireler çok iyi bir seçenek olabilir, çünkü mobilyaların mekanları tanımladığı açık bir tasarımı tercih ederseniz hikaye farklı olabilir. Bu, zamanla yapıların veya diğer kalıcı özelliklerin eklenebileceği boş bir kumaşa sahip olmak gibidir.
Bu nedenle bugün size bu küçük koleksiyonu sunmak istiyoruz. minimalist küçük apartman planları farklı sayıda oda ve ortamla 3 boyutlu olarak, böylece kendi alanlarınızı nasıl tasarlayabileceğinize dair fikir edinebilirsiniz.

İster yeni bir eve taşınıyor olun, ister tamamen sıfırdan bir ev inşaatı yapıyor olun ya da içinde yaşadığınız alanı nasıl organize edeceğiniz konusunda ilham arıyor olun, 3D daire planlarını kullanmak sizin için büyük ilgi çekici olabilir.

3B planları kullanarak, aynı alanda birkaç öğeyi nasıl birleştireceğiniz konusunda bol miktarda fikir alacaksınız, ayrıca onu nasıl dekore edeceğiniz ve diğer alanların yanı sıra her ortam için en iyi aydınlatmanın ne olduğu konusunda ilham alabilirsiniz.
Bu yüzden sizi bunların tadını çıkarmaya davet ediyoruz minimalist apartman tasarımları ve 3D

Bu ilk tasarım, güzel bir yuvarlak yemek masası, geniş bir oturma odası ve çift erişimli geniş bir balkon gördüğümüz geniş bir açık alana sahiptir.
Bu açık tarz alan aynı zamanda mutfakla da iletişim kurarak bir L oluşturur.
Bu özel tasarım, ahşap açıklıkların geniş cam panelleriyle öne çıktığı, oldukça sade bir dekorasyona sahip tek yatak odalı bir daire modelidir.

İkinci tasarımda biraz daha büyük bir daire görüyoruz, çünkü iki tam oda ve alanda inşa edilmiş bir banyonun yanı sıra bir çamaşır odası var.
Bir kez daha açık tarzın öncülü de bu tasarımda yerine getirildi ve bunu oturma odası, yemek odası ve barlı mutfakta takdir ediyoruz. Bu tasarım daha geniş olsa da, sadece binayı aydınlatmakla kalmayıp, aynı zamanda güneşin ve akşamların tadını çıkarmak için bir dış mekan yaratacak geniş bir ön balkona da sahip olacaktır.

İki yatak odalı bir diğer seçenek de aşağıda paylaştığımız seçenek, bu tasarımda özellikle beyaz ve morun başrolde olduğu ortak kullanım alanlarında bir kez daha sade renkler var.
Bu tasarım, sahiplerinin diledikleri zaman sessizce güzel vakit geçirebilecekleri büyük bir televizyon içeren bir oturma odası için yeterli alana sahiptir.

Dördüncü minimalist apartman modeli burada göstereceğimiz sade ve nötr renklerle bir şeyler isteyenler için belirtilmiştir. Bunun, çok fazla depolama alanı sağlayan gömme dolaplara sahip bir tasarım olduğunu ve bu tasarımın bir başka artısı, yalnızca tek bir balkona sahip olmaları değil, aynı zamanda dış mekanı güçlendiren iki balkona sahip olmalarıdır.

Bu minimalist apartman planı, rahat ve ferah iç mekanı ve önü hafif kavisli olduğu için kendine özgü görünümü ile sizi aşık edecek.
Yatak odalarında kullanılan doğal ahşap zeminler, minimalist yapılarda bazen çok gerekli olan sıcak dokunuşu ona veriyor.
Aynı zamanda tam donanımlı bir mutfak ve mekana entegre bir oturma ve yemek odası vardır.

Böylelikle turumuzu bu güzel minimalist apartman tasarımlarıyla 3D olarak sonlandırıyor, umarız bu modern tasarım derlemesinden keyif almışsınızdır.

www küçük apartman daireleri, www küçük daire departmanı, www küçük apartmanlar