Mısır’da bir koşu bandı ve koşu bandı fiyatları satın almadan önce kapsamlı rehberiniz

Yürümek, önemli ölçüde kilo vermeye ve tüm vücut kaslarını güçlendirmeye katkıda bulunduğu için en önemli ve en kolay sporlardan biridir, ancak bazılarının dışarı çıkıp yürüme şansı olmayabilir ve o zaman en iyi çözüm Koşu bandı satın alın Bu nedenle bilmek gerekli Bir koşu bandı satın almadan önce kapsamlı rehberiniz .

Ayrıca neden asansör yerine merdivenleri kullanmanız gerektiğini de önemsiyor musunuz?

Piyasada birçok çeşit elektrikli koşu bandı var, ancak herhangi bir tür satın alamazsınız, bir tane satın alırken göz önünde bulundurulması gereken bazı faktörler var, işte Bir koşu bandı satın almadan önce kapsamlı rehberiniz Ve buna göre satın alınması gereken faktörler.

Koşu bandı satın alın

Bu konu içerir …

Bir koşu bandı satın almadan önce kapsamlı rehberiniz

Üretildiği ülke

Elektrikli yürüteçler ya Amerikan, Tayvan ya da Çin yapımıdır, ancak Mısır’da Amerikan ya da Tayvan endüstrisi olduğu yazılsa bile sadece Çin tipi olduğu ve bazı söylentilere göre kitaplarda bile söylendiği gibi Çin yapımı bir yürüteç içinde Amerikan ya da Çin motoru bulunmadığı unutulmamalıdır. Bir koşu bandı veya motorda, bu sadece bir tasarımdır .. Tayvanlı bir elektrikli koşu bandı için en düşük fiyat 26.000 Mısır poundu ve bir Amerikalı için en düşük fiyat 42.000 bin.

Ancak her durumda, tanınmış ve güvenilir ajanslarda bulabileceğiniz bazı iyi Çin türleri vardır.

ağırlık

Bir ev yürüyüşçüsünün maksimum dayanıklılığı 100 kilogram ile 160 kilogram arasındadır ve koşu bandı kullanıcının ağırlığına göre seçilmelidir. Maksimum 100 kilogramlık bir koşu bandı satın almak istiyorsanız, kullanıcının ağırlığı 90 kilogramı geçmemelidir. 10 kg, koşu bandının dayanıklılığından daha azdır, ancak koşu bandının en iyi minimum gücü olan 110 kg’dır.

Koşu bandının çalışma süresi

Motor tipine bağlıdır ve iki tiptir:

  • Tek seferde uzun çalışma süresiyle karakterize edilen, 30 dakika veya daha uzun süreye ulaşan ve bakım cihazlarına en az ihtiyaç duyan AC motorlar veya değişken akım motorları, yüksek taşıma gücü ile karakterize edilirler ve büyük ağırlıklara ve yüksek başlangıç ​​torkuna sahiptirler, ancak yüksek fiyat dezavantajları Ve bunların en ünlüleri dünyadaki Hummer ve Jaguar cihazları ve Mısır’daki Sprint, Matrix, Elite.
  • En ucuz ve bakıma en çok ihtiyaç duyan DC motorlar veya DC motorlar ve bu motoru içeren cihazlar daha az güçlü ve kısa çalışma süresine sahiptir, bu nedenle maksimum çalışma süresi bir seferde 20 dakikadır ve o motoru içeren en iyi ekipmandır Elite , Matrix, Sprint, Life, Power, Reebok.

Nereden Alınır

Satın alma, iyi bir ürün, gerçek bir garanti ve gerçek bir bakımı garanti etmek için tanınmış bir acente gibi güvenilir bir yerden yapılmalıdır.

Koşu bandı satın alın

Bakım ve garanti

Çoğu yürüteç türünün garantisi ve bakımı vardır, ancak bazı yürüteçler için kalite eksikliğinden dolayı garanti ve bakım olmayabilir ve bu nedenle kaliteli satın almak tercih edilir ve bir garanti ve bakım olduğundan emin olmak gerekir ve genellikle garanti süresi 12 ay ile 4 yıl arasında değişir. DC motorlu yürüteçler ve 5 ila 7 yıllık AC motorlu yürüteçler.

Elektrikli yürüteç fiyatları

Menşe ülkesine, motorun gücüne ve tipine, dayanıklılık ve masaj kemerinin varlığı gibi diğer avantajlara göre belirlenen, örneğin Tayvanlı bir yürüteç için en düşük fiyat 6000 pound’dan başlar ve Profit, Traction, Vegamax & Fitness art gibi iyi Çin türleri için fiyatları aşağıdaki gibidir:

  • 100 kg’ın gücü yaklaşık 4,650 pound
  • 120 kg’lık güç yaklaşık 5500 pound
  • 130 kg’ın gücü yaklaşık 7500 pound
  • 140 kg’ın gücü yaklaşık 8200 pound

Fiyatlar yerden yere ve zamana göre değişir.

1000 kalori kaybetmenize neden olan 7 ev işini de önemseyebilirsiniz.

Satın aldığınız yere gidip satıcıya en uygun marka ve modelleri, koşu bandının gücünü ve istediğiniz tüm önemli bilgileri sorabilirsiniz, ancak yeterince cevap alamayabilirsiniz ve bunun için okumak gerekir Bir koşu bandı satın almadan önce kapsamlı rehberiniz Ve satın almanın güvenli yollarını bilmek.

İnce dergi teklifleri

Tüm takipçileri için ince bir dergiden özel indirimler, buradan daha fazlasını öğrenin