Missoni ile masa süslemeleriniz canlı renklerle dikkat çekiyor

Canlı renk notaları, ünlü desenleri ile jakar tarzında özenle dokunan lüks döşemelik kumaşlar alanındaki tecrübesinin ardından ilk kez sofra koleksiyonunda yer alan Missoni Home’un zamansız desenlerinde ışıldıyor.

Bugün İtalyan evi, çay ve kahve takımları, yemek kaseleri, servis kaseleri, tabaklar ve bardak altlığından oluşan istisnai bir sofra takımı koleksiyonu sunuyor. Bu parçaların tümü dört farklı desende mevcuttur..

Gravürler arasında siyah beyaz grafik tasarımlar, canlı, patlayıcı renklerde çiçek desenleri ve meşhur Missoni desenleri zikzak olan diğerleri yer alıyor.

Bu grup Missoni Home imzalı bu grup masa takımlarını gerçekleştiren ince porselen alanında ünlü İtalyan markası Richard Ginori 1735 ile işbirliği içinde üretildi.

Bianconero grubunda, beyaz ve kırmızı renkli diğer siyah beyaz yazıtlarda grafik stilde optik illüzyonlar görüyoruz; burada iç içe geçmiş organik çizgiler, parlaklığın yüksekliğinde zarif bir şekilde görünerek benzersiz bir sanatsal yanılsama durumu oluşturuyor.

Margarita koleksiyonunda pembe, ıhlamur yeşili, anason, demirhindi, ahududu ve limon gibi renkleri değişen grupta canlı bir yaşam oluşturan zarif renk dalgalarının yanı sıra büyüleyici bitkisel kaleydoskopik yazıtlarda harika renk dizilimini görüyoruz .. Koleksiyondaki tüm parçalar beyaz altın çerçeveye sahip.

Bir sergide sunulan ek olarak, Missoni markasının kimliğini, zarif renk geçişleri ve Missoni markasının sanatsal mirasına odaklanan konfigürasyonlarla ünlü zikzak deseniyle ifade eden bir grup görüyoruz.

Misafirlerinizi lüksü ve canlı canlılığıyla karşılayan, duygu, heyecan ve merakla patlayan, sanatın bileşenlerini ortaya çıkararak alışılmışın dışında bir renk ve his vahası gibi görünen bir grup!