Mobvoi TicWatch Pro 3’ün bir LTE sürümü yolda

Mobvoi, beğeni toplayan amiral gemisi akıllı saati TicWatch Pro 3’ün LTE versiyonunu yayınlayacak. Wear OS destekli cihaz, Qualcomm’un yeni giyilebilir SoC’si Snapdragon Wear 4100 (SDM429) tarafından desteklenen ilk cihazdı ve övgüler aldı. Google destekli neredeyse tüm diğer saatlere kıyasla azaltılmış profili ve gelişmiş yanıt süresi için.

Google Play Console Cihaz Kataloğunda ‘gezici’ kod adı altında yer alan TicWatch Pro 3’ün LTE sürümü, orijinaliyle aynı özelliklere sahip gibi görünüyor, ancak aynı zamanda eSIM işlevselliğini de içerecek ve bazılarıyla uyumlu olacak. , ama kesinlikle hepsi değil, ikinci bir sözleşmeye ihtiyaç duymayan hücresel ağlar. Huawei, saatlerine nano sim yuvası eklemeyi deneyen üreticiler arasında yer alıyor, ancak genellikle cihazlara çok fazla ağırlık ve yükseklik katıyorlar – eSIM kesinlikle giyilebilir cihazların geleceği ve Mobvoi’nin seçtiği rota bu. LTE devresinin orijinaldeki GPS çipinin yerini alıp almadığından emin değiliz, ancak her ikisine de yer olacağını umuyoruz.

Orijinal incelememizi kaçırdıysanız TicWatch Pro 3, Android Wear OS 9 çalıştıran 320DPI’de 454 × 454 dairesel ekrana sahiptir. 1950Mhz’ye ayarlanmış dört çekirdekli bir ARM Cortex A53 dizisi içeren Qualcomm Snapdragon Wear 4100 SoC tarafından desteklenmektedir. ve 320Mhz’de ayarlanmış bir Adreno 504 GPU.

TicWatch Pro 3 bize daha kapsamlı bir fitness izleme seçenekleri yelpazesi getirdi, en önemlisi de yeni Apple Watch 6’daki eklemelerden biri olan bir kan oksijen doygunluk kontrolü.

Mobvoi’den çıkış tarihi veya fiyatlandırma hakkında resmi bir haber yok (veya gerçekten var olduğu resmi onay), ancak zaten bildiklerimize dayanarak, Kasım ayında mağazalarda görmeye başlamayı umuyoruz. Fiyatlandırmanın, orijinal GPS sürümünün fiyatı ile önceki neslin LTE sürümü arasında bir yerde olmasını bekleriz. Ağınız eSIM’i destekliyorsa, kesinlikle gözünüzü ayırmaya değer.