Mobvoi’nin satışıyla TicWatch Pro 2020’de 80 $ ve daha fazla tasarruf edin

Kara Cuma ve Siber Pazartesi sona erdi, ancak bu, anlaşmaların yıl sonuna kadar yapılacağı anlamına gelmez. En büyük tatil alışveriş günlerini kutlamak için Mobvoi, Amazon’daki belirli TicWatches ve TicPod’larda bazı indirimler sunuyor. Büyük hafta sonu telaşını kaçırdıysanız mükemmel! İster TicWatch Pro 2020 ister bir çift TicPods 2 Pro arıyor olun, hayatınızdaki biri için mükemmel bir hediye bulacaksınız.

İlk olarak TicPods 2 Pro. Ice, Navy ve Blossom olarak mevcut olan bu kulaklık başlıkları Qualcomm QCC5121 teknolojisi, 13 mm’lik hareketli bir başlık içerir ve IPX4 toza ve suya dayanıklıdır. Sayfadaki kuponu kırpmak, 140 $ MSRP’yi sadece 98 $ ‘a düşürür. Bu 42 dolarlık harika bir tasarruf!

  TicPods 2 Pro

  Amazon’da TicPods 2 Pro’nun fiyatından 42 $ indirim kazanın! Blossom, Navy ve Ice renklerinde mevcut olan Qualcomm ses teknolojisi kesinlikle memnun kalacak.

Sonra satışın yıldızı TicWatch Pro 2020 var. Mobvoi’nin prömiyeri akıllı saati uzun bir pil ömrü, yerleşik bir GPS sunar ve uykunuzu da takip edebilir. Pro 2020 ayrıca WearOS yerleşik olarak gelir, böylece birçok özelleştirme seçeneğinden ve çeşitli saat yüzlerinden yararlanabilirsiniz. Bu, elbette, bugün piyasaya çıkan TicWatch Pro 3’ün LTE sürümü değil, ancak LTE ile ilgilenmiyorsanız, sorun yaşamazsınız! Kuponu, Pro 2020’nin siyah versiyonundan 80 $ karşılığında kırpın.

  TicWatch Pro 2020

  TicWatch Pro 2020 hepsini yapıyor ve sayfadaki kuponu kırparak 80 $ tasarruf edebilirsiniz! Egzersiz pistinden WearOS’un sunduğu her şeye kadar, bu samrtwatch ile yanlış gidemezsiniz.

Son olarak TicWatch E2 var. E2, Pro’dan biraz daha ucuzdur, ancak yine de yerleşik bazı harika işlevlere sahiptir. Ayrıca WearOS ile çalışan TicWatch E2’de bir kalp atış hızı monitörü, yerleşik bir GPS bulunur ve yüzmeye hazırdır. Kuponu kırpmak bu fiyattan 40 $ düşerek fiyatı sadece 120 $ ‘a düşürür. İnanılmaz!

  TicWatch E2

  Bütçede bir akıllı saate ihtiyacınız varsa, TicWatch E2’den başkasına bakmayın. Akıllı saatinizden beklediğiniz birçok işleve sahiptir ve sadece 120 $ ‘dır.

Bu anlaşmalar en azından dördüncüye kadar sürecek, ancak birkaç Mobvoi anlaşması birkaç gün daha uzun sürecek… satılmadıkça. Bu indirimi beklemeyin ve bugün yeni akıllı saatinizi veya kulaklıklarınızı alın.

Bir cevap yazın