Güncel İçerikler

Moda Haftası 2017’den gelin için en güzel saç aksesuarları

önceki Sonraki Debra Moreland tarafından Paris Moda Şovları ve Moda Haftaları her yıl yeni olanlara yer veriyor. Ve bu yıl gelin saç aksesuarları, gelinliklerin şıklık haftaları içerisinde karşımıza çıktı. Saç aksesuarı özenle seçilmesi gereken önemli bir detaydır. İster duvak, ister başörtüsü takmayı, ister saç stilini benimsemeyi tercih edin, düğün gecesinde görünümünüzü şıklıkla tamamlamak için saç […]

Bu Haber 24 Aralık 2020 - 11:36 'de eklendi ve 34 kez görüntülendi.

Moda Haftası 2017’den gelin için en güzel saç aksesuarları


önceki
Sonraki

 • Debra Moreland tarafından Paris

  Moda Şovları ve Moda Haftaları her yıl yeni olanlara yer veriyor. Ve bu yıl gelin saç aksesuarları, gelinliklerin şıklık haftaları içerisinde karşımıza çıktı.

  Saç aksesuarı özenle seçilmesi gereken önemli bir detaydır. İster duvak, ister başörtüsü takmayı, ister saç stilini benimsemeyi tercih edin, düğün gecesinde görünümünüzü şıklıkla tamamlamak için saç aksesuarı ihtiyacınız olan parçadır. Bu yılın moda haftalarında moda şovlarında moda tasarımcıları saç aksesuarlarına büyük ilgi gösterdi ve gösterilerde klasik taçlar, ferahlatıcı çiçek aksesuarları, vintage iğneler ve diğerleri arasında değişen pek çok parça buluyoruz.

  Moda Haftası 2017’den en iyi gelin saç aksesuarlarına göz atın

 • Debra Moreland imzalı taç

  Debra Moreland

  Anne Barge koleksiyonundan Debra Moreland’ın tacı, Moda Haftası gelinliklerinde görülmesi gereken en güzel parçalardan biri.

  Taç, zamanla parlaklığını asla kaybetmeyen bir klasiktir. Her mevsim, taç yeni bir görünümle geri döner ve onu düğün aksesuarları için ilk tercih haline getirir. Anne Barge’ın gelin şovunda Debra Moreland’ın imza tacı, altın ve metalik tonlarda bir gül tasarımıyla ışıldadı, çiçeklerin ve yaprakların kalbinde inci boncuklarla süslenmiş, aynı tasarımdaki bir çift küpeyle eşleştirildi.

 • Debra Moreland’dan ön aksesuar

  Debra Moreland

  Debra Moreland’ın Anne Barge şovunda yer alan başka bir saç ve alın aksesuarı.

  Saç ve alın aksesuarları, gelinin görünümüne lüks ve kadınlık dokunuşu katan alışılmadık parçalardır. Ön aksesuarlar, son yıllarda zincirler ve geniş kesimler şeklinde geri döndü ve gelin için veya bazı durumlarda saç aksesuarı trendlerinin hala ön saflarında yer alıyor. Kim Kardashian liderliğindeki birçok ünlü, düğün görünümleri için ön aksesuarı benimsemiştir. Bu geniş alın aksesuarı, çiçek deseni ve kristallerle kaplanmış tomurcukları ile dikkat çekiyor ve geniş alnı olan bir gelin için uygun.

 • Keren Wolf’tan yan saç aksesuarı

  Dönen Kurt

  Düğününüzde sade ve göz alıcı bir görünüm için, saçları bir tarafa bakacak şekilde düzgün bir tarak kullanın.

  Inbal Dror gelinlik defilesinde Keren Wolf’un imza saç aksesuarları gösteride rol aldı. Gösteriden sizler için zarif bir kadınsı görünüm için bir çift çene veya gevşek saç ile çeşitli şekillerde kullanılabilecek bir saç tarağı seçtik. Metalik tonlar, gelinliklerle uyumlu harika tonlardır. Basit bir saç modeli uygularken, basit saç stiline uygun çok detaylı veya büyük boy saç aksesuarı seçmeniz önerilir.

 • Marchesa saç aksesuarı

  Marchesa

  Bu yılki gelinlik şovunda öne çıkan güller saç aksesuarı trendinin ön saflarında yer alıyor.

  Marchesa’nın moda takı koleksiyonundan aksesuarlar ile bu yılki Marchesa şovlarında modeller parladı. Önde gelen gül işlemeleri gelinlik 2017’yi işgal ettiği gibi saç aksesuarlarından da payını aldı ve metalik tonlarda öne çıkan güller taşıyan saç aksesuarlarının çoğunu buluyoruz. Marchesa koleksiyonundan, duvaklı veya duvarsız takılabilen, taç yapraklarının ve yapraklarının titiz detaylarıyla şıklık yayan bu parçayı sizler için seçtik.

 • Maria Elena’nın klasik tacı

  Maria Elena

  Klasik taç tasarımı, onlara kraliyet ve prenses görünümü verdiği için kızların favorisi olmaya devam edecek.

  Birçok taç ve taç biçiminin ortaya çıkmasına rağmen, tacın klasik tasarımı, her kız için özel bir ihtişam taşıyan ve ona lüks bir görünüm veren parça olmaya devam ediyor. Berta Gelin gösterilerinden Maria Elena’nın imzası olan klasik taç tasarımı, beyaza neşe ve canlılık katan ışıltılı kristaller ve renkli taşlarla göze çarptı.

BENZER HABERLER
YORUM YAPMAK İSTERMİSİNİZ?(Yorum Yok)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Güncel İçerikler
sosyalsosyalsosyalsosyalsosyalsosyal