Reklamı kapat
Reklamı kapat
Güncel İçerikler
Güncel İçerikler

Modası Asla Çıkmayacak 9 Klasik Erkek Saç Modeli

Çoğu insan, insanların gözlerini diktiği ilk şeyin ayakkabılarınız olduğunu söyler – ancak vücuttaki konumu göz önüne alındığında, bunun saçınız olduğunu iddia ederiz. Ayrıca, bir çift brogue veya bazı hırpalanmış beyaz deri spor ayakkabıların aksine, sorgulanabilir bir saç stilinden kolayca kaçamazsınız. Bunu akılda tutarak, sandalyeye bir sonraki ziyaretinizden önce birkaç klasik kesimle tanışmanız faydalı olacaktır. İngiltere’nin […]

12 Kasım 2020 - 11:14 'de eklendi ve 81 kez görüntülendi. A+A-

Modası Asla Çıkmayacak 9 Klasik Erkek Saç Modeli

Çoğu insan, insanların gözlerini diktiği ilk şeyin ayakkabılarınız olduğunu söyler – ancak vücuttaki konumu göz önüne alındığında, bunun saçınız olduğunu iddia ederiz. Ayrıca, bir çift brogue veya bazı hırpalanmış beyaz deri spor ayakkabıların aksine, sorgulanabilir bir saç stilinden kolayca kaçamazsınız.

Bunu akılda tutarak, sandalyeye bir sonraki ziyaretinizden önce birkaç klasik kesimle tanışmanız faydalı olacaktır. İngiltere’nin en iyi berberleri tarafından seçilen bu dokuz kişi gibi, hemen hemen herkes için çalışmayı vaat ediyor ve altı aydır umutsuzca gözden düşmeyecek.

Fransız Mahsulü

Pall Mall Barbers genel müdürü Daniel Davies

Beyaz saç kesimi tişörtü, Fransız mahsulü çoğu yüz şekline uyan bir stildir, ancak özellikle üstte zayıflayan erkekler için idealdir. Saçı burada biraz öne aldığınız için, saçakta uzunluk bırakmak, uzaklaşan yamaları kapatmaya yardımcı olabilir.

Spor salonu veya yüzme havuzunun içinde ve dışında bulunan biri için mükemmel, az bakım gerektiren bir stildir, çünkü herhangi bir şekillendirme ürünü olmadan giyebilir ve doğal olarak yerine oturmasına izin verir.

Bununla birlikte, ürünü kullanmak istiyorsanız, biraz saç spreyi deneyin, çünkü Fransız mahsulü doğal bırakılması gereken bir stildir. Bu kesimle ilgili bakım, şekillendirmede değil, her üç haftada bir kesilmesini sağlamaya yöneliktir.

Erkekler İçin Fransız Kırpma Saç Modelleri

LABEL.M HAIRSPRAY - click to buy BAXTER OF CALIFORNIA GROOMING LOTION - click to buy MURDOCK LONDON SEA SALT SPRAY AND TEXTURE PASTE BUNDLE - click to buy AESOP EQUALISING SHAMPOO - click to buy

Buzz Cut

Brent Pankhurst, berber ve bakım markası Pankhurst London’ın kurucusu

Vızıltı kesimi zamansız bir tarzdır. Ama gerçekten işe yaraması için, harika şekilli bir kafaya ihtiyacınız var (örneğin Ryan Gosling veya Christian Bale’inki gibi bir kafaya).

Yaptıkları sesten sonra adlandırılan bu, görünüşün makas kullanılarak elde edilmesi mantıklıdır, ancak kare çene ve mükemmel orantılı kafa ile kutsanmamış olanlar için daha az sert alternatifler vardır.

Eğer bu sensen, her tarafı biraz kare olan bir şekle git [clippered at the sides], üstte biraz daha uzun. Makas tarak Pankhurst tekniğidir ve bunu yalnızca kesme makineleri yerine şiddetle tavsiye ederim. Keserek, genel kesimi daha hoş hale getirmek için kafa şekli ile çalışabilirsiniz.

İyi bir berber, size uygun bir kesim sağlamak için kişiliğinizden tarzınıza ve günlük yaşamınıza kadar hakkınızda bildiği her şeyi hesaba katacaktır. Saç kesiminizi 7/24 taktığınızı unutmayın, bu nedenle tüm senaryolarda çalışması gerekir.

Erkek Buzz Kesim / Tıraşlı Saç Modelleri

The Body Shop Coconut Oil Hair Shine - click to buy MOROCCANOIL MOLDING CREAM - click to buy BRAUN HC5010 HAIR CLIPPER - click to buy SACHAJUAN Scalp Shampoo - click to buy

Slick Back

Joe Parker, Ruffians Covent Garden’da berber

Modern kaygan arka kısım ilk olarak 1920’lerde bir etki yarattı. O zamanlar, şapka takarken berbat olmayacak bir saç stiline sahip olmak yararlıydı (20. yüzyılın başlarında kişinin sınıfının bir statü sembolü ve göstergesi). O zamandan beri zamansız bir klasik haline geldi.

Düz saç bunun için en iyisidir – ne kadar fazla kıvrılırsanız, düzgün bir şekilde geri kaymak o kadar zor olur. Hangi yüz şeklinin bu stile uygun olduğuna gelince, saç esasen yüzü çerçeveleyen yüz özelliklerinin (sakallar, bıyıklar gibi) daha belirgin olmasına izin vereceği için oldukça çok yönlüdür. Ne yazık ki, küçülen bir saç çizgisine sahip olanlar için, kaygan arka görünüm, durgunluğu çok daha belirgin hale getireceği için ideal olmayacak.

Arka ve yanların, biraz daha ağır olan üst kısma kadar kademeli, doğal ve oldukça sıkı, sivriltilmiş olması gerekir. Alt kesim yapacaksanız, burada bir kopukluk olması gerekir, ancak daha ince saçlar için harmanlama daha iyi bir seçenek olacaktır.

Şekillendirmek için saçı geriye doğru fön ile kurutun (ileriye doğru uzayan saçlarınız varsa, bu daha uzun sürer) – bunu etkili bir şekilde yapmanın pratik gerektirdiğini unutmayın. Geleneksel kaygan bir görünüm için, su bazlı bir pomad kullanın ve nemliyken tarayın veya daha yumuşak, daha çağdaş bir görünüm için mat bir macun deneyin.

Erkek Slick Back Saç Modelleri

GENTLEMEN'S TONIC HAIR STYLING MATTE PASTE - click to buy american crew POMADE - click to buy KERASTRAIGHT CARBON LARGE COMB - click to buy PARLUX ALYON HAIR DRYER - click to buy

Yan Ayrılık

Joe Parker, Ruffians Covent Garden’da berber

Özellikle 1920’ler-1940’lardan ve yine 1960’larda popüler olan bu tarz, son on yılda kaygan sırta ulaşılması daha kolay bir alternatif olarak yeniden canlandırıldı.

Saç kesiminin temeli basit bir kısa arka ve yan kısım olduğundan, stil oldukça çok yönlüdür ve çoğu saç tipine ve yüz şekline uyacaktır. Bununla birlikte, saç çok uzun ve üstte ince ise bu, tarak gibi görünme riskini taşıyabilir.

Sandalyedeyken, arkada ve yanlarda klasik bir sivri uç isteyin ve üst kısmın ayrılacak kadar uzun, ancak düzgün ve düzenli olacak kadar kısa bırakılmasını isteyin.

Kullanmanız gereken şekillendirme ürünü saç yoğunluğunuza bağlıdır: daha kalın saçlara sahip olanlar bir macun denemeli, mat kil ise daha ince, daha az yoğun saç tipleri için en iyisidir.

Aslında saçı ayırmak zor olabilir; en iyi yaklaşım, ürünü nemliyken (ıslak değil) saça koymak ve tarakla ayırmaktır. Doğal ayrılığın nerede olduğunu, belki de ilk başta berberinizin yardımıyla tespit etmeye çalışmalısınız. Eğer mücadele ediyorsanız, saçı geriye doğru tarayın ve nerede düşüp ayrılmaya başladığını göreceksiniz.

Erkek Yan Ayrılık Saç Modelleri

Bumble and bumble Surf Spray - click to buy KERASTRAIGHT CARBON TAIL COMB - click to buy TIGI BED HEAD FOR MEN PURE TEXTURE MOLDING PASTE - click to buy PAUL MITCHELL MITCH MATTERIAL ULTRA-MATTE STYLING CLAY - click to buy

Omuz Boyu Kesimi

Jamie Stevens, ünlü kuaför

Klasik ve rafine olan bu tarz, muhtemelen birkaç duruma uyarlanabilecek kadar çok yönlü olduğu için yıllardır modada öne çıkmıştır. Saçınızı daha uzun tutarak ve berberinizin veya stilistinizin bazı katmanlar eklemesini sağlayarak, plaja hazır dokulu bir görünüm ile Gordon Gecko toplantı odası arasında geçiş yapabilirsiniz.

Muhtemelen bu stile ulaşmanın en zor kısmı saçınızı uzatmaktır. Her zaman dayanamayacağınız ve hepsini kesmek isteyeceğiniz bir gün olacaktır, ancak herhangi bir aceleci karar vermeden önce bir hedef uzunluğu belirlemeyi deneyin ve saçınız bu uzunluğa ulaştığında, isteyip istemediğiniz konusunda bir karar verin. ona bağlı kalmak için.

Saçınızı kestirirken, stilistinizle tartışmak için zaman ayırın ve sınırlamalarınızdan bahsettiğinizden emin olun. Akıllı görünmeniz ve iş için bir araya getirmeniz gerektiğinde dağınık, dalgalı katmanlı bir görünüme sahip olmanın bir anlamı yok.

Çoğu kesimde olduğu gibi, bu stilin başarısı saç dokusuna bağlıdır. Çok düz saçlar, ince dalgaları olan saçlar kadar kolay yerinde kalmaz; eşit olarak, aşırı kıvırcık saçların düzelmesi zor olacaktır.

Tamamen doğal göründüğünde bu tarz en güçlü halini aldığından, ürün stilini minimumda tutun. Bununla birlikte, daha dağınık bir çekim için yumuşaklık eklemek için biraz tuz spreyi deneyebilir veya çok kıvırcık saçları yumuşatmak ve daha yönetilebilir hale getirmek için biraz tekstüre uygulayabilirsiniz.

Erkek Omuz Uzunluğu Saç Modelleri

GOLDWELL STYLESIGN TEXTURISER - click to buy KMS HAIRPLAY SEA SALT SPRAY - click to buy HANZ DE FUKO NATURAL CONDITIONER - click to buy Pantene Pro-V Classic Clean 3in1 Shampoo + Conditioner + Treatment - click to buy

Modern Hi-Top Fade

Jamie Stevens, ünlü kuaför

İki kelime: Will. Smith. Fresh Prince, biçimlendirilmiş afro’nun popülaritesinin önünü açarak varyasyonlara ve Bu alternatif gibi yorumlar, klasik hi-top fade’i ele alıyor.

Kesildiği şekli koruyacak şekilde tasarlandığı için bu çok yönlü bir görünüm değil, bu yüzden onu değiştirmek için fazla yer yok. Bu nedenle, görünüşe bağlı olduğunuzdan emin olmalısınız ve bu sizin için işe yarıyor. Afro veya aşırı kıvırcık saçların gerekli olduğunu söylemeye gerek yok.

Kesiminizden önce, berberinizle veya stilistinizle afro’nuzun şeklinin ne kadar dikkat çekmesini istediğinizi tartışmak için zaman ayırdığınızdan emin olun; bu parçayı doğru yapmak çok önemlidir, böylece onu kolayca şekillendirebilirsiniz.

Bu stilde pek çok farklı varyasyon var, bu yüzden sevdiğiniz stillerin bazı resimlerini saç kesiminize götürmeye değer olabilir. Erkekler genellikle onlarla fotoğraf çekerken utanırlar ama saçını kesen kişinin ne kadar içgörüsü varsa o kadar iyidir.

Saç tipinizle nasıl çalışacağını bilen bir berbere gittiğinizden ve kendinize şekillendirmek için afro tarak gibi uygun aletler aldığınızdan emin olun.

Erkek Şekilli Afro Saç Modelleri ve Modern Üstler

Boots afro comb - click to buy Bumble and bumble Surf Spray - click to buy FUDGE SKYSCRAPER 600ML - click to buy Moroccanoil Hair Treatment - click to buy

Pompadour

Alex Glover, Londra, Liberty’de Murdock’ta usta berber

Pompadour, 1750’lerde Fransız Kralı XV. Louis’in baş metresi Madame du Pompadour’daki ilk çıkışından bu yana birçok farklı uzunlukta ve varyasyonda popüler olmuştur. Başlangıçta kadınsı bir stil, bu yüzlerce yıllık geçmişi olan bir saç modeli. Bundan daha klasik olamazsın.

Pompadour çoğu için işe yarar, ancak saça bir miktar kalınlık gerektirir, böylece stil oluşturulduktan sonra kendini destekleyebilir. Stilin yapısını değiştirerek farklı yüz şekilleri güzelleştirilebilir. Örneğin, yüzünüz dar ise, pompadınızı daha geniş ve daha yumuşak giyebilirsiniz; veya yuvarlak bir yüzünüz varsa, genel silueti inceltmek için saçları başınızın yan taraflarına doğru kaydırmaya değer.

Bu stile sahip olmak için, ön tarafı genişletmekle başlamalısın. Berberinizin veya stilistinizin sizin için dereceli bir üst kısmı kesmesini sağlayın. Ardından, saçınızı her kestirdiğinizde, öndeki tüm uzunluğu korurken, arka kısmı daha kısa tutmak için mezuniyet hafifçe değiştirilmelidir.

Önde üç inçlik saç uzadıktan sonra, saç kurutma makinesi ve köpük veya deniz tuzu spreyi kullanarak yükseklik yaratabileceksiniz. Kök kaldırma oluşturmak için saçı kuruturken yukarı doğru çekin. Neredeyse kuruduktan sonra, uçlara biraz hareket kazandırmak için parmak uçlarınızı veya bir saç fırçası kullanın ve stilin kendi üzerine itilmesini sağlayın.

En iyi uyumu bulmak için ürünlerle denemeye değer, ancak saçınızı ürünle aşırı yüklemekten kaçının. Üst kısımdan geçmeden önce ürününüzü arkaya ve yanlara ekleyin – her zaman biraz daha fazla ekleyebileceğinizi, ancak yıkamadan hiçbirini çıkaramayacağınızı unutmayın. Son olarak, ister Elvis’ten ilham alan bir yağlayıcı stili ister daha James Dean benzeri dağınık bir görünüm olsun, seçtiğiniz yüzey için saç spreyi kullanarak yerine oturun.

Erkek Pompadour Saç Modelleri

WELLA PROFESSIONALS EIMI EXTRA VOLUME MOUSSE - click to buy Schwarzkopf got2b Glued Blasting Freeze Spray - click to buy DENMAN D33 GENTLE STYLING BRUSH - click to buy WAHL CHROME IONIC DRYER - click to buy

Quiff

L’Oréal Erkek İmaj Ödülünde bir kuaför ve finalist olan Dion Padan

Pompadour’a daha az cilalı bir alternatif olan quiff, çok çeşitli yaşlara, yüz şekillerine ve kişisel stillere uyan ikonik bir stildir. Pompadour gibi, yine de, alnı açığa çıkardığı için, saç çizgileri uzaklaşanlara en uygun değildir.

Kesintiye çıkmadan önce, klasik mi yoksa çağdaş bir yorum mu size en uygun olduğuna karar verdiğinizden emin olun. Klasik quiff, kısa tutulan ancak çok fazla olmayan daha yumuşak bir sırt ve yanlara sahiptir. Çağdaş yaklaşım, başın üst kısmındaki uzun saç ile sıkıca kesilmiş arka ve yan taraflar arasında çarpıcı bir kontrast oluşturarak ‘bağlantısız’ bir etki yaratabilir.

Yüz şekli de önemli bir husustur. Saçlar doğal hacim sunduğundan, uzun bir yüzünüz varsa saçları yanlardan ve çok kısa tutmamak en iyisidir.

Şekillendirmek için, havluyla kurutulmuş saça ıslak bir şekillendirme ürünü uygulayın ve eşit şekilde dağıtmak için tarayın. Ardından, en yüksek sıcaklık ayarına ve en düşük hıza ayarlanmış bir saç kurutma makinesi kullanarak saçı fön ile kurutun ve aynı anda saçı tercih ettiğiniz şekle süpürmek için havalandırmalı bir fırça kullanın.

Çabalarınızın anında boşa gitmemesi için güçlü bir saç spreyi ile bitirmeyi unutmayın.

Erkek Quiff Saç Modelleri

HAWKINS & BRIMBLE WATER POMADE - click to buy Paul Mitchell Firm Style Freeze and Shine Super Spray - click to buy Dyson HD01 Supersonic Hair Dryer - click to buy Denman D200 Skeleton Vented Styling Brush - click to buy

Saçaklı Dokulu Kesim

Pall Mall Barbers genel müdürü Daniel Davies

İlk önce, böyle bir stil için bir kesim planlamadan önce saçınızda biraz uzunluğa ihtiyacınız olacak. Ayrıca, bu dokulu stilin ince saçlardan ziyade kalın saçlarla en iyi şekilde çalıştığı ve geri çekiliyorsanız, bu sizin için bir stil olmadığıdır.

Çift kronlu veya inek yalayan erkekler, saçınızın istediği gibi uzanmasını sağlayan bir stil olduğu için kesinlikle dokulu bir görünüm düşünmelidir. Bu saç problemlerine karşı savaşmamak en iyisidir.

Dokulu görünümü elde etmeye gelince, tam olarak istediğiniz kesim türünü göstermek için yanınızda bir fotoğraf çekin. İyi bir berber, size ve saç tipinize uygun olup olmadığını resimden size söyleyecektir.

Dikkat edilmesi gereken bir şey inceltme makasıdır; birçok berber bunlardan memnun olma eğilimindedir, ancak uçları incecik ve kökündeki kılları kıyaslandığında aşırı hacimli yapabildikleri için asla saçın üst kısmında kullanılmamalıdır. Bunun yerine üst kısmın noktadan kesilmesini isteyin.

Dokulu bir görünümü şekillendirirken saçın kuru olduğundan emin olmanız gerekir. Kuruduktan sonra, parmaklarınızla saça biraz doku güçlendirici, kil veya macun uygulayın. Ancak bunun tasasız bir tarz olduğunu unutmayın, bu yüzden fazla bakımlı görünmek istemezsiniz.

Saçaklı Erkekler İçin Dokulu Saç Modelleri

REDKEN STYLING ROUGH CLAY - click to buy PMB Texture Enhancer - click to buy FUDGE BLOW DRY PUTTY - click to buy GHD AIR HAIR DRYER - click to buy

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
En iyi 10 erkek şampuanı sıralaması En iyi 10 erkek şampuanı sıralaması

Erkekler için en ucuz bakım şampuanları Orta fiyat kategorisindeki en iyi erkek şampuanları Kepek önleme için en iyi erkek şampuanları ...

En iyi erkek şampuan markaları En iyi erkek şampuan markaları

Harika saç isteyen erkekler için en iyi 15 şampuan Beyler, göz alıcı saçlar sadece bayanlar için değil, bu yüzden erkeklerin öne çıkma ...

Klasik Erkek Saç Modeli Klasik Erkek Saç Modeli

Çok Yönlü Bir Klasik Daha azının daha çok olduğunu söylüyorlar – ve en az çabayla güzel görünen saçlara gelince, Fransız mahsulün...

Şapka  Kelliğe Neden Olabilir Şapka Kelliğe Neden Olabilir

Bunu okuyarak şok olabilirsiniz. Ama bu gerçek. Araştırmacılar şapka takmanın kelliğe yol açabileceğini belirtiyorlar. Gerçek şu ki, ay...

BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

SON EKLENEN HABERLER
Without a doubt, several items can influence your credit report and tank your own score Without a doubt, several ...

The FCRA explicitly states you could dispute any negative it...

Ngành ẩm thực VN đa chủng loại đa dạng với hàng chục ngàn các món ăn Ngành ẩm thực VN đa chủng...

Với sự thông dụng của món ăn tới từ xứ nước ta thì chắc hẳn ...

Are Cheap Skin Maintenance Systems A Good Value For Bucks? Are Cheap Skin Maintenanc...

You will never really get told about any one element plus th...

There are plenty of items that could influence your credit report and tank your score There are plenty of items...

According to the FCRA, you can dispute any unwanted element ...

Ăn uống nước ta đa dạng phong phú và đa dạng với hàng vạn món thức ăn Ăn uống nước ta đa dạng p...

Không chỗ nào hoàn toàn có thể so bì về độ đa dạng trong ẩm ...

Primarily, several things could be detrimental to your credit report and tank your credit score Primarily, several things...

The FCRA explicitly claims you could dispute any negative it...

Ngành ẩm thực VN đa chủng loại nhiều chủng loại với hàng vạn các món ăn Ngành ẩm thực VN đa chủng...

Ngành ẩm thực nước ta đa dạng đa dạng mẫu mã với hàng vạn mó...

Certainly, several items can influence your credit report and tank your score Certainly, several items ...

Among the questions that you may be having is if obtaining a...

How Property Of Unwanted Fat Using Supplements How Property Of Unwanted ...

Slowly introduce cardio back up your routine. Cardio is grea...

Ẩm thực VN đa dạng phong phú với hàng chục ngàn món thức ăn Ẩm thực VN đa dạng phong ...

Ăn uống VN đa chủng loại phong phú và đa dạng với hàng vạn m...

HABERLERİ

Situs Slot Online Terbaik

https://footballroof.com/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1/

https://www.helpyourteens.com/wp-includes/situs-slot-gacor-terbaru-terpercaya/

https://www.filmrumor.com/slot-gacor-hari-ini/

https://stocksnstonks.com/slot-gacor-gampang-menang/

https://www.cloudnewsmag.com/wp-includes/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1.html

https://oaxacaculture.com/slot-deposit-dana/

https://oaxacaculture.com/judi-slot-online-jackpot-terbesar/

https://gamezigo.com/slot-gacor/

https://unblendednews.com/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://unblendednews.com/slot-online/

https://negocio.topnews.cloud/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1/

https://newyorkweeklytimes.com/slot-online/

https://www.adeccogroup.com.ar/slot-online/

https://airmotiontechnology.com/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://stop-hair-loss.eu/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://www.starsandstyle.co.uk/judi-slot-online-jackpot-terbesar/

https://ukeconomynews.co.uk/slot-online/

https://hberbu.com/slot-online/

https://booking.grandroyaltravel.com/wp-includes/slot-online/