Modern banyo dekorasyonlarında son trendler

 • Ferahlatıcı bohem tarz ve neşeli renkler arasında, modern banyo dekorasyonları belirli bir stile bağlı kalmama ve geleneksel tarzdan sapma eğilimindedir.

  Klasik banyo dekoru stilleri artık pek çok kişi için tercih edilmiyor ve banyo tasarımları, şekil ve renklerinde canlı ve canlı renk paleti ile modern stile yöneliyor. Son zamanlarda genel olarak ev tasarımlarında, özellikle banyo dekorasyonlarında özgür ya da rastgele dekorasyonların hakimiyetini bulduk, bu yüzden banyonun her köşesinde farklı renkler ve alışılmadık parçalar görüyoruz ama sonunda uyumlu ve zarif bir görüntü oluşturuyorlar.

  Banyo dekorundaki son trendleri keşfedin.

 • Banyolarda bohem tarz

  Bohem tarz, özellikle banyo dekorunda taze görünümüyle en popüler tarzlardan biri haline geldi.

  Boho-chic tarzı, her alana havadar ve canlı bir his veren yeni bir görünüme sahiptir. Bohem tarzı, suya bağlı olduğu için özellikle banyolar için uygundur. Bohem görünümü elde etmek için süs bitkileri, ahşap parçalar, ip sepetler, mozaik zeminler ve daha fazlası gibi öğeleri kullanabilirsiniz.

 • Banyoda duvar süsleri

  Duvar dekorasyonları özellikle oturma odaları ve salonlarla ilgili olmakla birlikte, son zamanlarda banyo dekorasyonlarının vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir.

  Banyonuzu dekore etmek için birini veya tamamını kullanabileceğiniz banyo dekorunda raflar, tablolar ve duvar kağıtları vazgeçilmez estetik parçalar haline geldi. Son zamanlarda banyo dekorunda en büyük paya ünlülerin pop art yağlı boya tabloları ve dekorasyonları sahip oldu. Uyumlu bir görünüm elde etmek için diğer banyo içeriklerine uygun renklerde duvar dekoru parçalarını seçin. Mavi, turkuaz ve süt rengi tonları, su elementiyle olan bağlantısı nedeniyle banyo dekoruyla ilişkilendirilir.

 • Banyo zeminleri

  Son zamanlarda birkaç banyo zemini tasarımı, alışılmış desenlerden farklı şekillerde ortaya çıktı.

  3D döşeme, modern banyolarda popüler bir form haline geldi. Doğadan esinlenmiş, ahşap, taş, granit vb. Unsurları bulduğumuz ve ona harika bir görünüm kazandıran birçok zemin bulunmaktadır. Işığı yansıtmak ve mekana daha fazla alan vermek için küçük alanlara sahip hafif zeminler seçin.

 • Simi, banyo dekorunuzda bir klasiktir

  Banyolarda yer alan yarı klasik süslemeler, klasik tarz ile modern tarzın birleştiği seçeneklerden biridir.

  Tek bir dekorasyon okuluyla sınırlı kalmamayı tercih ediyorsanız, klasik ve modern tarzları birleştiren yarı klasik stili benimseyebilirsiniz. Yukarıdaki tasarımda, klasik bakır kesimli modern bir tasarımda duvar kağıdı buluyoruz. Siyah, zarif ve çekici görünümüyle birkaç yıldır banyo renk paletinin ön saflarında yer alıyor.

 • Modern küçük banyolar

  Küçük banyolar da modern, sade ve zarif olma eğilimindeydi.

  Banyo alanı artık şık dekor için bir engel değil. Modern banyo parçaları, küçük banyolar için banyo alanından tasarruf etmek için en iyisidir. 3D dokular duvarlara başka bir boyut katarak banyoyu gerçek alandan daha büyük hale getirir. Duvarlarda üst yarıda beyaz, alt kısmında renklendirilmiş olmak üzere iki renk tonunun benimsenmesi, beyaz renk aydınlatmayı yansıtmaya ve geniş bir alan kazandırmaya yardımcı olduğu için banyoya bir alan ve zarif bir görünüm kazandırmaya yardımcı olur.