Modern Kız Yatak Odası Fikirleri


önceki
Sonraki

 • Bebek kutusu

  Kızların yatak odası dekorunu koordine etmek göründüğü kadar kolay bir iş değil, hassas bir doğaya sahip kızların doğalarına ve kişisel özelliklerine uygun dekorasyonları seçmesi gerekiyor.

  Pembe tonlar, prenses tasarımları ve kız odası dekorunun diğer ayırt edici özellikleri artık tek seçenek değil, ancak çocuğunuzun kişiliğine uyacak şekilde aralarından seçim yapabileceğiniz yüzlerce tasarım ortaya çıktı. Kız çocuk odalarının dekorasyonunu entegre bir oda elde edene kadar koordine ederken estetik yön ile pratik yön arasında bir denge kurmaya çalışın. Kızınıza hangi tonları sevdiğini veya en sevdiği anime karakterinden ilham alan tasarımları tercih edip etmediğini sormayı deneyin. Sonunda, kızınızın kişiliğini yansıtan süslemeler seçmeye çalışın, böylece odası, harika zamanlar geçirdiği özel dünyası olsun.

  Modern kızların yatak odaları için fikirleri görün.

 • Pembe gölgede kız yatak odaları

  Böyle bir Aruoture

  Pembe, hala kızlar ve oda dekorlarıyla ilişkili en popüler renk şemasıdır.

  Klasikler zarafetini kaybetmez, bu yüzden ne zaman bir moda kaybolsa yeni bir elbise geri döner, renk paletlerindeki kasa sarı, simon, şeftali ve diğerleri gibi kızların tercih ettiği birçok ton görünümüne rağmen pembe hala kızlarla ilgili her şeyde tercih edilen renk tonudur. Küçük kızınızın odasının rengi konusunda kafanız karıştıysa, o zaman pembe başarılı bahsinizdir, tek yapmanız gereken pembenin uygun tonunu seçmek.Oda küçükse, odaya daha fazla ışık ve boşluk vermek için açık pembe tonları tercih etmelisiniz. Küçük bir yatağın etrafındaki bazı perdeler ona asil bir hava katacaktır.

 • Frozen’dan ilham alan Kız Yatak Odası

  Suzanne Nichols Tasarım Grubu Inc

  Odasının dekoru için çocuğunuzun en sevdiği çizgi filmden ilham alın.

  İster Disney prensesleri hikayelerini ister başka bir şeyi tercih ediyor, kızınızın yatak odası dekorunu uygulamanın en kolay yolu, en sevdiği çizgi film karakterinden ilham almaktır. İki kızınız varsa, Karlar Ülkesi filminden esinlenerek iki fırça ile bir dekor desenini uygulayabilirsiniz; biri Elsa’nın resimleri için, diğeri ise filmin ana karakterleri Anna’nın bir imajıyla, karla ilişkilendirilen beyaz, gri ve mavi gibi dereceleri ve filmin karakterleri için bazı oyunları benimseyerek. En sevdiğiniz çocuğun karakterini seçin ve oda dekorundan ilham alın.

 • Canlı renklerde kız yatak odaları

  Hollub Evleri

  Çocuğunuzun odasının renklerle yaşamasına izin verin ve gölgelerle sınırlanmayın.

  Uyum içinde karıştırılan canlı renkler, odalara neşeli bir görünüm kazandırmaya yardımcı olur.Çocuğunuzun odasını halı, perde, mobilya ve diğerleri gibi çeşitli dekor unsurlarında renk karışımı ile doldurun. Canlı renk paleti, çizimi ve kaprisli bir kişiliğin kişiliğini seven kızlar için uygundur, bu nedenle bu karakterlerin sahipleri çabuk sıkılır, bu nedenle tek renk tonları onlara uymaz ve odalarında bir dizi farklı renk ve dekor stilinin karıştırılması tercih edilir.

 • Bebeğinizin yatağı için farklı tasarım

  Holly Marder

  Küçük alan, çocuğunuz için harika süslemeler yapmak için bir engel değildir.

  Oda küçükse bunun içinizdeki yaratıcılığı engellemesine izin vermeyin ve çocuğunuz için farklı dekorasyonlar uygulamanıza engel olun. Sınırlı alana sahip ve dar alanlar için özel olarak tasarlanmış yenilikçi tasarımlar, küçük odalar için ideal seçiminizdir. Odadaki küçük alanı eşitlemek için farklı ve çarpıcı bir yatak tasarımı seçebilir ve Cinderella’nın arabası için yukarıdaki tasarım gibi harika bir ön cephe haline gelebilirsiniz. Odadaki aydınlatmayı yansıtmak ve alanını artırmak için daha açık tonlarda bir renk paleti seçilmesi de önerilir.

 • Genç bir karaktere sahip kız yatak odaları

  Sarah Gunn

  Çocuğunuzla ergenliğe kadar sürecek bir oda mı arıyorsunuz? Seçimlerinizi daha pratik hale getirin.

  Pratik seçenekleri seviyorsanız, çocuğunuzun yatak odalarını genç bir hisle seçin. Özellikle kızların yeni hobilerine ve kişilik özelliklerine uyması için ergenlik ve gençlik döneminde odalarını değiştirmeleri gerekir. Büyük boy bir yatak takımı seçin ve beyaz, gri ve bej gibi nötr tonları kullanın; bu, duvar dekor parçalarını odada tam bir değişikliğe gerek kalmadan yenilemek ve koordine etmek kolaydır. Perdeler, masalar ve halılar, odaya kişisel bir karakter ve renk katmak için araçlarınızdır, bu yüzden onları iyi kullanın ve genç bir oda elde etmek için onları koordine etmeye çalışın.