Modern şekillerde son duvar kağıdı tasarımları


önceki
Sonraki

 • Uzun süre ortadan kaybolan duvar kağıdı, modern ev dekorasyonu trendlerinin ön saflarına dönmeyi başardı.

  Duvar kağıdı trendi uzun yıllardır popüler dekorasyon yarışından uzak dursa da birçok dekorasyon firmasının yarattığı modern tasarımlar, duvar dekorasyonlarının güçlü bir şekilde ön plana çıkması için duvar kağıdını yeni bir parlaklık haline getirmiştir. Farklı malzemeler, çeşitli efektler ve canlı renkler, modern evin ihtiyaçlarını ve farklı zevkleri karşılayan duvar kağıdı tasarımları yapar. Duvar kağıdı, özellikle rengi veya dokuyu etkilemeden temizlemesi kolay yeni malzemelerle bir evi yenilemek ve canlandırmak için artık hızlı ve pratik bir çözüm.

  Modern şekillere sahip en yeni duvar kağıdı tasarımlarını ve bunları mükemmel bir şekilde nasıl koordine edebileceğinizi görün.

 • Geometrik tasarımlar duvar kağıdı

  Malcolm Duffin Tasarım

  Geometrik tasarımlar, yatak odalarına ve oturma odalarına uyan basit şekiller ile salonlar ve tahtalarla koordine edilebilen karmaşık desenler arasında değişen birçok şekil ve renkte mevcuttur.

  Modern dekorunuza uygun duvar kağıdı konusunda kafanız karıştıysa, özellikle tüm odalar ve birçok dekor stiliyle koordine edilebildikleri için geometrik desenler sizi arama zahmetinden kurtaracaktır. Yatak odanız için, rahat ve rahat hissetmenize yardımcı oldukları için yatak odası için ideal olan nötr ve nötr renklerde geometrik desenler seçtiğinizden emin olun. Oda dekorasyonları arasında daha fazla uyum ve uyum için, yukarıdaki odada olduğu gibi duvar kağıdına benzer desenlere sahip perdeler veya mobilyalar seçin.

 • İngilizce kırsal duvar kağıdı

  Hill Mitchell Berry Architects

  Ev dekorasyonunda klasik tarzları tercih ediyorsanız İngiliz tarzında gül ve ağaç gibi doğal desenler aradığınız şeydir.

  Sade ama zarif kırsal alanlardan esinlenen dekordaki İngiliz kır tarzı, doğal renklere sahiptir. Bu dekor tarzının renk paletine gelince, pastel tonlar ile parlak ve parlak renkler arasında değişir. Dekorunuzda İngiliz kır tarzını yakalamanın en basit yolu, ağaçlar, kuşlar, çiçekler ve daha fazlası gibi doğanın unsurlarından ilham alan desenlere sahip duvar kağıtlarından geçer. İngiliz country tarzını başarıyla tamamlamak için mobilyalarda ahşap etkisini ve aydınlatmada klasik avizeleri vurgulamaya çalışın.

 • Çiçek desenli duvar kağıdı

  Sarah Greenman

  Duvar kağıdındaki çiçek desenleri size farklı şekillerde tasarlayabileceğiniz yüzlerce fikir verecektir.

  Çiçek desenlerini duvar kağıdı veya mobilyada ayırt eden en önemli şey, birçok şekilde mevcut oldukları için pop art ile retro tarzı, İngiliz country stili veya modern tarz olsun, herhangi bir dekorasyon stiliyle koordine edilebilmeleridir. Modern tarz ile büyük gravürlerin kullanılması tercih edilir ancak klasik ve modern dekoru birleştirmeyi tercih ederseniz, yastıklı koltuklu çiçekli duvar kağıdı ve modern masa modern dokunuşu yansıtırken, yan aydınlatma ünitesi ve ahşap sandalye ile şömine tasarımı klasik stili yansıtır. .

 • Ahşap efektli duvar kağıdı

  Lori Levine Interiors, Inc

  Dekorasyonlardaki ahşap etkisi, yıllar geçtikçe şıklığını ve sevgilisini kaybetmeyen özel bir çekicilik ve sıcak bir karakter taşır.

  Ahşap efekti rustik karakterle ilgili olsa da, modern bir şekilde veya belirli bir dekor stiliyle ilgisi olmayan bazı rastgele desenlerle de kullanılabilen desenlerden biridir. Duvarları ahşapla kaplamak pahalıdır, zahmetlidir ve bazı ülkelerde pratik değildir, bu nedenle ahşap efektli duvar kağıdı, bir odaya daha düşük bir maliyetle ahşap efekti vermek için pratik ve hızlı bir çözümdür. Odada uyumu sağlamak için ahşap panjurları, işlenmemiş ahşap masaları sıcak tonlarda bazı dekor parçaları ile birleştirmeye çalışın.

 • Kadife etkisi duvar kağıdı

  Etkileyici iç tasarım

  Kadife doku, ahşap efekti, mermer efekti ve daha fazlası gibi çeşitli efektler, duvar kağıdına yeni bir görünüm ve bireysel bir şıklık kazandırır.

  Peluş doku, modern tasarımlardan biridir, dekoratif kağıtta en son olup, salon ve majlis dekorasyonlarına lüks bir dokunuş katmak için uygundur ve yatak için arka plan olarak harika bir şekilde yatak odası duvarları ile koordine edilebilir. Yukarıdaki tasarımda olduğu gibi duvar kağıdını zarif bir şekilde çepeçevre sarmak için loş aydınlatma birimlerinden yatağın arka planına çerçeve yapabilirsiniz. Siyah ve gri gibi koyu tonlarda karmaşık desenlere sahip duvar kağıdını seçmeniz durumunda, odadaki ışık dengesini korumak için duvarların geri kalanını açık tonlarda boyamayı deneyin.