Modern tek yatak odalı kabin modeli

küçük kabinler Sadece özel ve pastoral dış görünümleri nedeniyle değil, aynı zamanda kompakt olduğundan çok sıcak ve misafirperver hale gelen iç mekanları nedeniyle de gerçek bir rüya olabilirler.

Kendinizi tek yatak odalı çok iyi bir kabin tasarımı arıyorsanız, eminim bu kırma çatılı bir kabin modelini ilginç bulursunuz, dış cephesinin ve iç mekanının detaylarını keşfetmem için bana eşlik eder misiniz?

Bu güzel kabinin cephesinin tasarlanma ve inşa edilme şekli büyük bir başarıdır. İçinde çok ilginç bir malzeme, doku ve seviye kombinasyonu görüyoruz, bu da onu en ilginç kılıyor.

Ana giriş, cepheden görsel olarak geçtiğimiz ilk andan itibaren dikkat çekiyor, burada kare ahşap sütunlu bir revak ve evin tüm ön kısmı üzerinde ahşap bir kaplama görüyoruz. Fark etmiş olabileceğiniz gibi, ahşap bu tasarımda oldukça yaygın bir malzemedir, çünkü sadece yapısal ve dekoratif bir unsur olarak değil, aynı zamanda ana açıklıklar için ana malzeme olarak da kullanılmaktadır.

Çok sayıda pencerenin varlığı, bu kabini çok parlak bir köşe yapacaktır.

Arka cepheye gitmeden önce sol tarafta doğal taş kaplı bir galeriye ahşap pergola dikildiği için birkaç dakika geçireceğiz. Aynı taş kabinin bacasını kaplamak için kullanılacaktır.

Şimdi evin arka tarafını takdir ettiğimizde, arka bahçeye erişimden önce başka bir büyüleyici ahşap pergola görüyoruz, burada sektöre çok hoş bir rustik görünüm kazandırmak için aynı doğal taş da kullanılacak.

Çatının çatısı, sık yağmurlara rağmen evin duvarlarının çok iyi korunmasını sağlayacak çok sayıda kanalizasyona sahip olacak.

Tek yatak odalı kabin planı

Bu güzel kabinin toplam inşaat alanı 50 metrekaredir ve şimdi nasıl dağıtıldıklarını göreceğiz.

Bu mülk, küçük boyutuna rağmen, içinde çok rahat yaşamak için ihtiyaç duyabileceğimiz tüm konforları ön planda tutmaktadır. Bunu girdiğimiz andan itibaren görebiliyoruz, çünkü ana girişten sonra gardıropların bulunduğu büyük bir salon buluyoruz.

Girişe düz bir çizgide devam edersek, tüm ana odaları birbirine bağlayan bir salon buluyoruz. Oradan ve sağa doğru, içine otomatik bir çamaşır makinesi yerleştirmek için yeterli alana sahip eksiksiz bir banyo buluyoruz.

Salondan solda, yemek odası tenha olduğu için sadece mutfak olacak mutfağı buluyoruz. Yemek odası ve oturma odası açık stil bir alanı paylaşıyor, ayrıca bu sektörden pergola galerisine erişebiliyoruz.

Evin son bölümü ise toplamda yaklaşık 13 metrekare büyüklüğe sahip yatak odası. Bu güzel yatak odasında doğal havalandırma ve aydınlatma sağlayan büyük bir pencere ve duvarda gömme bir gardırop görüyoruz.

Böylece, sadece tatil evi veya turist kompleksi olarak değil, aynı zamanda bir çift veya tek kişi için bir ev olarak da işlev görebilecek bu tek yatak odalı bir evin bu güzel modelinin ayrıntılı turu sona eriyor. Umarız tasarımı gerçekten beğenmişsinizdir!

Küçük 2 Katlı Kabin, Kabin Planları