Nasıl güzel ve çekici olabilirim? | İnce dergi

Kadınlar kendilerine “Nasıl güzel ve çekici olabilirim” diye sormayı asla bırakmazlar; Bu nedenle bu yazımızda güzelliğini ve çekiciliğini artırmasına yardımcı olacak yöntemleri sunmaya çalışıyoruz.

Bu konu içerir …

Güzelliğinizi artırmanın en önemli yolları

Nasıl güzel ve çekici olabilirim

Güzelliğinizi artırmaya yardımcı olacak bazı yöntemler vardır ve bunları takip etmelisiniz:

Vücut sağlığınıza ve beslenmenize özen gösterin

 • Sağlıklı bir vücudun avantajlarından biri de kadının güzelliğini ve cildinin tazeliğini göstermesi ve böylece herhangi bir kozmetik kullanmadan ışıltısını artırmasıdır.
 • Sizin için dengeli beslenmeyi sağlayacak sağlıklı ve faydalı yiyecekler yemelisiniz. Vücudunuzun aktif olması için ve bu yiyecek, parlaklığınızı korumak için protein içeren yiyecekleri yemeye ihtiyaç duyan meyve ve sebzelerle temsil edilir.
 • Vücudunuza tazelik kazandırmak ve cildinizi kırışıklıklardan korumak için vücudunuzun ihtiyacı olan su miktarını için, günlük su içtiğiniz oran 8 fincandan az olmasın.
 • Günde ortalama altı saatten az ve günde sekiz saatten fazla uyuyarak dinlenin, böylece genç bir cilde kavuşmanın ve koyu halkaların görünümünü önlemenin yanı sıra yorgunluk belirtileri göstermeyin.
 • Haftalık ortalama ücretiniz üç saatten az olmayan çeşitli sporlar yapın. Çünkü egzersiz, ruh halinizi ayarlarken fiziksel sağlığı iyileştirme ve ideal kiloyu koruma potansiyeline sahiptir.

Cildinize ve saçınıza iyi bakın

Sağlıklı bir diyet tek başına arzu ettiğiniz güzelliği vermek için yeterli değildir ve bu nedenle cildinize özen göstermeli ve güzel saçları korumalısınız:

 • Cildi temizlerken kuruluğu ve donukluğu tedavi etme yeteneğinin yanı sıra cildi parlak tutmak için maske kullanın, böylece size bakan herkesin hayranlık odağı olsun.
 • Cildinizin nemli kalmasını ve gençliğinizi ve canlılığınızı gösteren maddelerle beslenmesini sağlamak için ölü cilt giderici vücut losyonu uygulayın.
 • Saçınızı düzenli olarak yıkayın ve şampuan, krem ​​gibi saçınızın doğasıyla uyumlu ve kepek veya kırık uç gibi sorunlarının tedavisine katkı sağlayan losyonlar kullanın; Güzel saçlar çekiciliğinizi artırır.

Şık görünümünüzü koruyun

Görünüşün sadece dış görünüş açısından güzel olması amaçlanmamıştır, ancak insanlarla etkileşime girme şekliniz ve ilişkilerde kişiliğinizle ilgili bazı özel konuları içerir, bu yüzden şunları takip etmelisiniz:

 • Nazik ve nazik olun, çünkü bunlar sizi diğerlerinden ayıran özelliklerdir ve ne yazık ki birçok kız bu niteliklerden yoksundur ve bu, masraflı bir şekilde başa çıkmak için iyi olmak anlamına gelmez, sizinle konuşurken ve konuşurken dostça davranabilmeniz için davranışınızı kontrol etmek anlamına gelir.
 • Mizah duygusuna sahip olun, çevrenizdekilerle uyumlu olun ve siz ve diğerleri arasındaki şaka kabul edilebilir olduğu ve üzücü olmadığı sürece tarzınızın eğlenceli olduğundan emin olun.
 • Bazı durumlar şefkatli ve hoşgörülü, diğerleri ise iddialı olmanızı gerektirdiğinden duyguları durumla orantılı olarak gösterin. Bu nedenle, her durum için uygun duyguları belirlemek için olgun ve farkında olmalısınız.

Nasıl çekici bir kişiliğe sahip olurum?

Çekici bir kişiliğe sahip olmak için bir kızın bağlı kalabileceği en önemli özellikler arasında:

Anlamlı vücut dili

Kendinizi ifade etmek için beden dilini kullanabilirsiniz, çünkü başka bir kişiyle konuşurken gülümseme veya göz teması kullanmak, konuşurken ve uygun şekilde ayakta dururken hareket eden ellerle gözleri indirmemek gibi güçlü etkilerden biridir.

Kendinizle uzlaşın

Kendinizle uzlaşmalı ve hatalarınızın farkında olmalısınız, zaman zaman kendinizi şeffaf bir şekilde değerlendirmeli ve güçlü ve zayıf yönlerinizi fark etmelisiniz.

Özgüven

Başkalarının önünde gergin veya kafanız karışık olmadığında, onların saygısını kazanırsınız ve kimse size kolay bir yakalama olarak davranmaz, aksine herkes kişilik gücünüzün farkına varır, bu nedenle konuşma, dik duruş ve kendinden emin yürüyüş konusunda kendinize güvendiğinizden emin olun.

Çok fazla aktivite yapmak

İnsanlar, pek çok beceriyi öğrenmesi ve sanatsal, edebi veya spor gibi birçok faaliyette bulunmasıyla diğer kızlardan farklı olduğunda bir kıza hayran kalır.

Başkalarıyla iyi etkileşimler

Sizden farklı olan diğer görüşleri kabul eden açık bir tavrı sürdürün, çünkü konuştuğunuz kişilerin görüşlerine saygı duymak, diyalog ve dinleme sanatında ustalaşmak, böylece anlamlı ve akıllı bir şekilde yanıt vermek ve başkalarından yardım teklif etmek ve talep etmek için alan bırakmak sizin görevinizdir.

Bu yazımızın sonunda “Nasıl güzel ve çekici olabilirim?” Sorusuna detaylı bir şekilde cevap vermiş olacağız ve kadınların güzelliği ve çekiciliğinin sadece dıştan görünmekle kalmadığını, dış güzelliği vurgulayan içsel öze özen gösterilmesi gerektiğine dikkat çekiyoruz.

Ayrıca ilginizi çekebilir:

Hayatınız ve ailenizle ilgili mümkün olan en iyi çözümlere ulaşmanıza yardımcı olmak için ince bir dergide buradayız, bu nedenle sorularınızı veya önerilerinizi bizimle paylaşmaktan çekinmeyin.

İnce dergi indirim kuponunu kullanarak tüm alışverişlerinizde% 15 indirim kazanın ( uxy ) VogaCloset mağazasından