Reklamı kapat
Reklamı kapat
Güncel İçerikler
Güncel İçerikler

Nasıl İyi Giyinmeli: Tüm Erkeklerin Öğrenmesi Gereken 15 Kural

Hayatta olduğu gibi yeterince kural var. Ancak bazıları yardım etmek için var. Nasıl iyi giyinileceğini yöneten kurallar gibi. Elbette, bu tür şeyler hakkında fikri olan her erkek ya da kadın kişisel deneyimlerinden konuşur – ve hiç şüphesiz biri için işe yarayan şey bir başkası için işe yaramaz; ya da biri için işe yarayan şey, diğeri […]

11 Kasım 2020 - 15:52 'de eklendi ve 25 kez görüntülendi. A+A-

Nasıl İyi Giyinmeli: Tüm Erkeklerin Öğrenmesi Gereken 15 Kural

Hayatta olduğu gibi yeterince kural var. Ancak bazıları yardım etmek için var. Nasıl iyi giyinileceğini yöneten kurallar gibi. Elbette, bu tür şeyler hakkında fikri olan her erkek ya da kadın kişisel deneyimlerinden konuşur – ve hiç şüphesiz biri için işe yarayan şey bir başkası için işe yaramaz; ya da biri için işe yarayan şey, diğeri tarafından çok yaya ya da çok avangard olarak kabul edilir. Bu nedenle, giyinme söz konusu olduğunda, her zaman göründüğü gibi alınmaları gerekir. Tarzla ilgili son sözlerden ziyade sağlam önerilerdir.

Ancak iyi tavsiye asla koklanmamalıdır ve erkek giyim her zamankinden daha zengin ve çeşitli hale geldikçe, her zamankinden daha deneysel ve bol, trendlere daha duyarlı, kafa karışıklığı ve kendinden şüphe anlarında değerli bir düşüşe yardımcı olabilir. dağınıklığı ortadan kaldıran arka konum.

Bu ‘kurallar’ tarihte kurulma eğilimindedir – nesiller boyu işe yaramışlardır, bu yüzden bugün de iyi işlediği varsayılabilir. Ve bariz olana kurulma eğilimindedirler, o kadar açıktır ki, genellikle gözden kaçırılırlar: uygunluk, yüksek kalite, çok yönlülük, iyi değer, aşırılıkların olmaması ve ayık tutma tercihi.

Burada sunulandan kesinlikle başka birçok kural var. Bunlardan bazılarını kendiniz keşfetmiş olabilirsiniz. Ne de olsa bu, hiçbir kuralın engellememesi gereken kıyafet zevkinin bir parçasıdır: yeni bir takım denemek, size uygun olup olmadığını görmek, size nasıl hissettirdiğini görmek. Ancak, bu kurallar zamanın testinden geçti ve birlikte kullanıldıklarında, bugün nasıl iyi giyinileceği konusunda başarısız bir kılavuz görevi görüyor.

1. Bir Takım Elbise Giyin

Bir takım elbisenin güzel görünmesinin anahtarı fittir. Savile Row terzi Gieves & Hawkes’ta ısmarlama takımların başı olan Davide Taub’a göre, omuzlar üzerindeki uyuma odaklanın, çünkü göğsünüzü ve belinizi değiştirmek nispeten kolay bir iş. “Tam bir dönem görünümünün peşinde değilseniz, dönem kıyafeti giyme konusunda dikkatli olun çünkü izolasyonda kıyafet bir yenilik gibi görünmeye başlar” diye ekliyor. Klasik en iyisi ve en kullanışlıdır – koyu renkli, iki düğmeli, tek göğüslü, ayrıntılarda ılımlı. Sıkıcı değil. Takım elbise üniformadır. Buradaki fikir, bu kıyafeti etrafında farklı bireysellik fikirleri inşa etmek için bir tuval olarak düşünmektir. Etkileyen, içindeki etiket değil, onu takma şeklin. “

2. Bir Saate Akıllıca Yatırım Yapın

İngiliz saat markası Vertex’in genel müdürü Don Cochrane, “Saat bir sanat eseri gibidir” diyor. “Sevdiğiniz için seçin, para kazanabileceğini düşündüğünüz için değil. Saatler kişiseldir, zamandan geçişinizi gösterir. Ama aynı zamanda pratik olmalısın. ” Estetik, işlevsel, sağlam spor modeller her şeye uyar ve günlük kullanımın zor darbelerine dayanabilir. Yine de bir saatin size uyması gerekir. Rahat hissetmeli ve bileğinize göre boyut ve derinlik açısından doğru olmalıdır – 40 mm, ‘Goldilocks’ boyutu olarak kabul edilir.

3. Renklerden Uzak Durmayın

İster gündelik ister resmi kıyafet olsun, biraz renkle kendinizi şımartın. Erkek giyim tasarımcısı Oliver Spencer, “Çoğu erkek haksız yere ondan korkuyor – lacivert veya gri olmayan her şeyden korkuyorlar” diyor. “Ancak renk de zamansız olabilir.” Örneğin, yeşil bir takım elbise özellikle havalı görünebilir, Spencer ayrıca tüm kıyafetinizi kaldıracak çok yönlü yıl boyunca tonlar olarak pembeler, yeşiller, hardal ve daha parlak mavi tonları önerir. Ancak, renk söz konusu olduğunda, daha azının daha çok olduğunu da ekliyor: “Tek bir giyside ondan biraz ihtiyacın var.”

4. Kotunuzu Siz Olana Kadar Giyin

Sheffield merkezli Forge Denim’in ortak sahibi Alex Mir’e göre dünyanın en popüler giysisinin tüm zamanların en kullanışlı kesimi ‘ince konik’. “Uylukta daha geniş, bu yüzden rahattır, ancak daralır, bu nedenle akıllı ayakkabılarla veya spor ayakkabılarla çalışır” diye tavsiye ediyor. “Yıl boyunca en iyi, her şeyle giyilen, giyinip giydirme tarzı.” Bilge kişi de koyu, ham kot giyecek ve önceden sıkıntılı kişilere geniş bir alan verecektir. “Denim’in tüm zevki, onu giyme şeklinizle yaşlanmasıdır. Neden bunu kaçırıyorsun? “

5. Görünüşünüze Bakın

Bu, annenizin verebileceği türden bir tavsiye, ancak para yatırdıysanız ve giysilerinize düşündüyseniz, ona dikkat edin. Gömlekler için ahşap askılar ve en iyi ayakkabılarınız için ayakkabı ağaçları kullanın; elbisenizi kuru temizleme ve ütüleme yaptırınız; kıyafetlerinizi düzenli olarak yıkayın ve ideal olarak tamburda kurutmayın (kumaşı bozabilir); ve ayakkabılarınızı cilalayın. Aynı şekilde, bakmanız gereken sadece deri ceketinizin cildi değil, aynı şey her gün giydiğiniz ceket için de geçerli. Basit ama daha az sağlam olmayan bir tımar rejimi oluşturun, saçınızı fırçalayın ve tırnaklarınızı kesin. Sonuçta şeytan ayrıntılarda saklı.

6. İç Çamaşırınızı Basit Tutun

Stil yalnızca herkesin görebildiği şey değildir. Erkek iç çamaşırına gelince, uyulması gereken iki kural var. Birincisi, yenilik baskılar yetişkin erkekler için değil – gömlek ve iç çamaşırı üreticisi Emma Willis’in belirttiği gibi “iç çamaşırınız ‘kişiliğinizi’ ifade edecek yer değil. Ve iki, ağır markalı iç çamaşırı, karmaşıklıktan yoksundur. Willis ekliyor: “Markalaşmama konusunda kendinize güvenebileceğiniz her yerde, iç çamaşırınız olmalı”. Elbette, zamana karşı en iyi şekilde ayakta duran stil, kısa pamuklu boksördür, çünkü (ketende olduğu gibi) tekrar tekrar yıkanır, iyi nefes alır ve cildinize karşı rahattır.

7. Ayakkabılara Para Harcayın

Eski ayakkabı markası Grenson’un sahibi Tim Little, “Zamansızlık, basit tasarım ve daha fazlası ayakkabılarla ilgilidir” diyor. “Renk, desen, taban – telaşlı olmasını istemezsiniz. Telaşlı herhangi bir şey şimdi iyi görünebilir ama çok çabuk tuhaf görünecektir. ” Kaliteli ayakkabılar – altın standart, yeniden kullanılabilir Goodyear kaynaklı örneklerdir – 15 yıl veya daha uzun sürmesi gereken türden bir yatırımdır. Brogues, loafer’lar veya yuvarlak uçlu düz, koyu, beş gözlü Derby gibi klasik stilleri tercih edin. Little, “Önemli olan ayak parmağının şekli ve yuvarlak asla modası geçmez” diyor. “Açıkça pratik olmayan görünen sivri parmaklar veya kare ayak parmakları. Kimsenin bu şekilde ayakları yok. “

8. Aksesuarları Minimumda Tutun

Kravatlar ve cep kareleri gibi aksesuarlar, klasik giysilere bireysellik katar ancak bunları nasıl kullandığınıza dikkat edin. Bir veya iki renk seçerek onları giydiklerinizle uyumlu hale getirmek en iyisidir. Erkek aksesuarları markası Drake’s’in kreatif direktörü Michael Hill, hatta onları tamamen yan yana koymak için bile ”diyor. “İstemediğin şey onları eşleştirmek.” Gömlek ve kravat kombinasyonlarının kürlenmesi söz konusu olduğunda, kravatınızı veya cep karenizi ceketinizden daha koyu bir tonda giyin. Ve aksesuarları da aşırıya kaçmayın – şüpheniz varsa, daha azının daha fazla olduğunu düşünün ve bir öğeyi elinizden alın. Hill, “Kayıtsızlık havasını hedefliyorsunuz” diye ekliyor. “Sadece bir ilgi alanına ihtiyacın var.”

9. Kendini Tanı

Gerçekten kim olduğu gibi hissettiği şeyler yerine giyinmesi gerektiğini düşündüğü gibi giyinmiş bir erkekten daha az şık şeyler vardır. Elbette bununla ilgili uyarılar var: Gerçekten de bir olmadığınız sürece bir rodeo palyaço gibi giyinmenin ödülü yoktur. Ama ne giyersen giy, ona sahip olmalısın. Hakiki stil ikonları, kıyafetlerinin bir kostüm değil, ikinci bir cilt olmasından gelen özgüvenle kendi yoluna gidenlerdir.

10. Ortam İçin Elbise

Tarz sadece kendini ifade etmekle ilgili değildir; aynı zamanda çevrenize uygun şekilde giyinmekle de ilgilidir. Kıyafetleri kodlar olarak düşünün: Bulunduğunuz ortamla çalışmak için doğru kombinasyona ihtiyacınız var – ve bu ister resmi bir akşam yemeği ister barda tembel bir Pazar günü olsun. En kötü tarz, yersiz olandır. Bu bir tür uygunluk mu? Hayır, Tom Ford’un sık sık moda alıntılarından birinin açıkladığı gibi, bu başkalarına saygı duymanın bir işareti. Ve kendi içinde rahat hissetmek hakkında. Şüphe duyduğunuzda aşırı giyin.

11. Gözlükleri Azaltmayın

Sizin için doğru gözlükleri bulmak için zaman ayırın. Gözlük tasarımcısı Tom Davies, “İnsanlar, önümüzdeki üç veya daha fazla yıl için kendilerini tanımlayacak bir çift seçmek için ortalama yedi dakika harcıyorlar” diyor. “Kötü seçim ve uyumsuz, bu kadar çok insanın gözlüklerinden nefret etmeyi öğrenmesinin nedeni.” Yüz şeklinizi dikkate alarak, ancak çerçevelerin kaş şeklinizle olan ilişkisinin en üst çizgisini göz önünde bulundurarak – düz, düz, kavisli – kavisli – ve saç stilinizi göz önünde bulundurarak kendinizi iyi hissettiğiniz şeyi satın alın. Ayrıca akıllıca satın alın, diyor Davies: Ucuz çerçeveler satın almanın ve pahalı lenslerle daha fazla satılmanın bir anlamı yok çünkü çerçeveler zaten çok yakında yırtık pırtık görünecek.

12. Çok Yönlü Dış Giyim Seçin

Cazibesi klasik bir tarz giymek olabilir, ancak daha koyu tonlarda ve kolay kesimlerde modern teknik kumaşlar, kaplamaları olması gerektiği gibi yapıyor – hafif ve nefes alabilir ama aynı zamanda uygun şekilde koruyucu. Dış giyim uzmanı The Workers ‘Club’ın sahibi Adam Cameron, “Mevsimsellik, iklim ve satın alma alışkanlıklarındaki değişiklikler ağır yün paltoların artık saklanmadığını gösteriyor” diyor. “Son katınız olarak bir palto düşünün – gerektiği kadar çok veya az giyebileceğiniz bir palto.” Tarla veya bomber ceket ceketi çok yönlüdür, ancak giyinmeniz gerekiyorsa kısa bir yağmurluk seçin.

13. Akşam Yemeği Elbisesi Alın, Asla Kiralama

Resmi giyinme yüksekliği için durumlar nadir olabilir, ancak hepsi bunun için daha titizdir. Öyleyse, bir savurganlık gibi görünse de, işe almaktansa size uyan bir takım elbise sahibi olmak yıllarca kullandıktan sonra daha mantıklı geliyor. Çağdaş terzilik markası Richard James’in tasarım direktörü Toby Lamb, “İşe alımla, kullanıcının her zaman büyük boy, kutulu bir takım giyerken neredeyse çocuksu görünme riski vardır” diye uyarıyor. Mümkün olduğunca klasik bir takım elbise sahibi olun: Gece mavisi, tek göğüslü, saten yakalı ve pantolon dikişli. Ve bir papyonu nasıl bağlayacağınızı kendiniz öğrenmeniz gerektiğini söylemeye gerek yok.

14. Klasiklere Bağlı Kalmak

Turnbull & Asser için ısmarlama gömlek imalatçısı James Cook, “Kulağa aptalca geliyor, ancak herhangi bir erkek gömleği iyi preslenmişse pahalı görünecek şekilde yapılabilir” diyor. Aynı şekilde, Cook ayrıntılar konusunda titizdir. Bir orta çizgi çizin, şunu öneriyor: Onu taşıyabileceğinizi düşünmüyorsanız kalın stillerden kaçının ve kravatlı veya kravatsız çalışan ve her zaman ceketin altına düzgün oturan bir yaka için yarı kesiti tercih edin.

15. Kuralları Ne Zaman Bozacağınızı Bilin

Siyah kravat gibi kıyafet kurallarına ne zaman uyacağınızı ve onları ne zaman kıracağınızı bilin. Bazıları iyi bir nedenden ötürü oradadır, tipik olarak durum bunu gerektirdiği için veya daha yüksek bir otorite – belki patronunuz – beklediği için. Ancak, aynı şekilde, Drakes’s Hill’in de belirttiği gibi, “biz de kurallar konusunda fazla takılıp kalabiliriz ve her zaman onları parçalamak için bir durum vardır”. Ne de olsa tarzın yavaş yavaş ilerlediği budur. “Artık hata yapma özgürlüğünün tadını çıkarın.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Dünyanın En İyi Ayakkabıları Dünyanın En İyi Ayakkabıları

İyi ayakkabılar, bir erkeğin gardırobunun temelidir – diğer her şeyin yattığı temeldir. Evini kum üzerine inşa eden adama ne oldu...

Yaşla Daha Güzel Olan 12 Erkek Giyim Elbisesi Yaşla Daha Güzel Olan 12 Erkek Giyim Elb...

Hayattaki en iyi şeyler yaşla birlikte daha iyi hale gelir: şarap, dökme demir tavalar,  (seçiminizi yapın). Erkek gardırobunun kalıcı ...

4 Mükemmel Ayakkabı trendleri 4 Mükemmel Ayakkabı trendleri

TNoel dönemi beraberinde pek çok şey getiriyor: soğuk sabah işe gidiş gelişleri, çok fazla yemek, büyük elektrik faturaları ve tabii ki...

Günlük Erkek Stiline 6 Alternatif Günlük Erkek Stiline 6 Alternatif

Çeşitlilik, hayatın tuzu biberi derler. Ve kimse baharatsız bir güveç istemez. Yenilik, deney ve alışılmadık şeyler işleri ilginç kılar...

BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

SON EKLENEN HABERLER
Without a doubt, several items can influence your credit report and tank your own score Without a doubt, several ...

The FCRA explicitly states you could dispute any negative it...

Ngành ẩm thực VN đa chủng loại đa dạng với hàng chục ngàn các món ăn Ngành ẩm thực VN đa chủng...

Với sự thông dụng của món ăn tới từ xứ nước ta thì chắc hẳn ...

Are Cheap Skin Maintenance Systems A Good Value For Bucks? Are Cheap Skin Maintenanc...

You will never really get told about any one element plus th...

There are plenty of items that could influence your credit report and tank your score There are plenty of items...

According to the FCRA, you can dispute any unwanted element ...

Ăn uống nước ta đa dạng phong phú và đa dạng với hàng vạn món thức ăn Ăn uống nước ta đa dạng p...

Không chỗ nào hoàn toàn có thể so bì về độ đa dạng trong ẩm ...

Primarily, several things could be detrimental to your credit report and tank your credit score Primarily, several things...

The FCRA explicitly claims you could dispute any negative it...

Ngành ẩm thực VN đa chủng loại nhiều chủng loại với hàng vạn các món ăn Ngành ẩm thực VN đa chủng...

Ngành ẩm thực nước ta đa dạng đa dạng mẫu mã với hàng vạn mó...

Certainly, several items can influence your credit report and tank your score Certainly, several items ...

Among the questions that you may be having is if obtaining a...

How Property Of Unwanted Fat Using Supplements How Property Of Unwanted ...

Slowly introduce cardio back up your routine. Cardio is grea...

Ẩm thực VN đa dạng phong phú với hàng chục ngàn món thức ăn Ẩm thực VN đa dạng phong ...

Ăn uống VN đa chủng loại phong phú và đa dạng với hàng vạn m...

HABERLERİ

Situs Slot Online Terbaik

https://footballroof.com/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1/

https://www.helpyourteens.com/wp-includes/situs-slot-gacor-terbaru-terpercaya/

https://www.filmrumor.com/slot-gacor-hari-ini/

https://stocksnstonks.com/slot-gacor-gampang-menang/

https://www.cloudnewsmag.com/wp-includes/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1.html

https://oaxacaculture.com/slot-deposit-dana/

https://oaxacaculture.com/judi-slot-online-jackpot-terbesar/

https://gamezigo.com/slot-gacor/

https://unblendednews.com/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://unblendednews.com/slot-online/

https://negocio.topnews.cloud/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1/

https://newyorkweeklytimes.com/slot-online/

https://www.adeccogroup.com.ar/slot-online/

https://airmotiontechnology.com/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://stop-hair-loss.eu/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://www.starsandstyle.co.uk/judi-slot-online-jackpot-terbesar/

https://ukeconomynews.co.uk/slot-online/

https://hberbu.com/slot-online/

https://booking.grandroyaltravel.com/wp-includes/slot-online/