Güncel İçerikler

Nasıl nazik olunur … çekici bir kadın türünün nitelikleri

Nasıl ince ve çekici olabilirim? Özellikle ergenlik ve gençlik dönemlerindeki birçok kız ve genç kadın ve genel olarak diğer tüm yaşlardaki kadınlar tarafından sorulan bir soru ama bu soruya bir cevap buldunuz mu yoksa hala arıyor musunuz? Bu makaleyi okuduktan sonra sorunuzun cevabını bulacağınızı ve kelimenin tam anlamıyla zayıf ve çekici bir kadın olacağınızı, ancak […]

Bu Haber 22 Aralık 2020 - 10:57 'de eklendi ve 208 kez görüntülendi.

Nasıl nazik olunur … çekici bir kadın türünün nitelikleri

Nasıl ince ve çekici olabilirim? Özellikle ergenlik ve gençlik dönemlerindeki birçok kız ve genç kadın ve genel olarak diğer tüm yaşlardaki kadınlar tarafından sorulan bir soru ama bu soruya bir cevap buldunuz mu yoksa hala arıyor musunuz? Bu makaleyi okuduktan sonra sorunuzun cevabını bulacağınızı ve kelimenin tam anlamıyla zayıf ve çekici bir kadın olacağınızı, ancak daha fazla fayda sağlamak için makaleyi sonuna kadar okuyun.

Bu konu içerir …

Nasıl ince ve çekici olabilirim?

Nasıl zayıf olabilirim

Doğası gereği bir dişi nazik olmalı, nazik ve feminen zarafetiyle etrafını çekiyor, alçakgönüllülüğünün yoğunluğu ve çekicilik dolu zarafetiyle göz alıcı görünümüyle çevresinde dikkat çekiyor.

Bu niteliklere sahip birçok kız var, peki ya eskiden kendilerine bağımlı olan kızlar, kadınlıklarını karakterize eden yumuşak niteliklere hakim olan bazı kaba nitelikler edinmeleri gerekiyordu?!

Gerçekten, hassasiyetleri kaybolan kızların, kadınların ve kadınların hepsi kendi iradelerinin meselesi değil, buna bağlı kalmak isteyen çok ve çok kişi var, ancak yaşam koşulları onları ondan vazgeçmeye ve söyledikleri gibi yüz erkekmiş gibi herkesin önünde durmaya zorladı.

  • Bazılarının yumuşaklığını göstermekten utanan ve onu yumuşak davranmayı çok fazla ihmal etmekten alıkoyan erkek kardeşleri vardı, bazıları ise anne babasına masraflarını karşılamak için küçükken çalışmak zorunda kaldı, bu yüzden gördüğü herkes için hayranlık ve heyecan nesnesi olmasın diye hassasiyet ve kadınlık yamalarını çıkardı.

Bazıları, Arap kültürünü erkeklerle eşitlik bahanesiyle süpüren erkeklik çağının modasına, konuşmada ve ilişkilerde bile egemen olurken, sinema ve televizyonun kadınlık niteliklerini terk etmede en büyük etkiye sahip olduğunu da inkar etmiyoruz.

Bu, son zamanlarda ortaya çıkan, tecavüz, sıkıntı ya da başka türlü, zamanın değişimleri ve toplumun sorunlarıyla baş edebilmek için kıza erkeksi niteliklerin kazanılmasını kabul ettiren toplumların sorunlarına ek olarak, aşağıda sizler için özetlediğimiz noktalarda anlatacağımız bazı şeyler ile kadınsı özelliklerinize dönebilirsiniz.

Hafif makyaj yapın ve soğuk renkli giysiler giyin

Makyajın ve kıyafetlerin her kadın için etkili bir etkisi vardır, bu nedenle ilk bakışta görünüşü görürsünüz ve figür, bir kişinin bu kıza aldığı ilk izlenim olarak kabul edilir; Bu nedenle, görünüşünüze dikkat etmek gerekli ve esastır ve içindeki hassasiyet, hassasiyetinizi ve kadınlığınızı yansıtır.

Bu nedenle kıyafetlerin renklerinde yumuşak ve sakin renkler seçmek zorunludur.Giyeceklerde yüksek ve çığlık atan renklerden uzak durun; Özellikle yerinde olmayanlar, yani tatil yerlerinde veya partilerde ve etkinliklerde yüksek sesli giysiler giyebileceğiniz anlamına gelir.

Ancak gündüz kulüplere ve resmi mekanlarda ve röportajlarda dışarı çıkarken, giysilerinizin renklerini seçerken nazik olmalısınız, böylece bunlar koyu veya renkli, ancak sakin, örneğin: kırmızı ve sarıdan farklı olarak pembe, kirli beyaz ve gri ve diğerleri.

Ve makyaj aynı zamanda sakin renkler seçmeli ve kıza cildine çok fazla beyaz koyuyormuş gibi görünen pudra ve hafif fondöten kremleri kullanmamalı ve ayrıca gözlerin üstündeki makyaj ağırlıklı olarak siyah ve gri renge dayanmalı ve açık renkler, kırmızı, sarı vb.

Göz teması

Gözlerinizi kullanmak çekiciliğinizi ve hassasiyetinizi arttırır çünkü her şey konuştuğunuz anlamına gelmez, belki de basit bir bakış amacınızı yerine getirir ve daha fazlasını yapar, konuşmanızın ağır olduğundan ve gerekmedikçe söylenmediğinden emin olun ve aynı adamlar üzerinde büyük bir etkiye sahip oldukları için gözleri kullanın. Özellikle kirpikleriniz sakin ve basit bir makyaj içeriyorsa, kirpiklerinizi uzatan ve sizi daha çekici kılan eyeliner, eyeliner ve maskara var.

Utangaçlık ve alçakgönüllülükle hareket edin

Utangaçlık ve alçakgönüllülük genel olarak insan özellikleridir, ancak özellikle kadınlar onlara özgüdür. Erkeğin istediği kadın olarak utangaç ve utangaç davranmalı, söz ve eylemlerle övünmemeli, kötü sözlerden söylenmeyenleri duymamalısın ve buna rağmen tartışmaya devam et, bu yüzden durmalısın. Çünkü her iki kötü hakkında da söylenenleri işitmeniz veya tekrar etmeniz caiz değildir.

Ek olarak, sakin ve ayık bir şekilde muamele görmelidir. Özellikle erkeklerle veya sokakta, arkadaşlarla muhatap olmak, meslektaşlarla muhatap olmak ve misafirlerle, akrabalarla veya tanımadığınız biriyle muhatap olmak arasında ayrım yapmalısınız.Her birinin, tanımadığınız veya ilk kez tanıştığınız veya üniversitede bir meslektaşınız ile sınırlarınızı aşmamanız için bir anlaşma yolu vardır. iş.

Saç modeli ve içinde oyna

Örtülü iseniz, bir örtüyü hafifçe sarın ve fazla ücret almayın. Başın tacı olduğu ve sakin olması gerektiği için, başörtüünüzün renklerine aşırı yüklenilmemesi, temel saç renklerine benzetilmesini sağlayın.

Örtünmemişseniz saç stiliniz ince, sakin ve gittiğiniz yere ve duruma uygun olmalı, saçları tatlı bir incelik haline getirmeli ve yüksek sesli saç boyalarını bir kenara bırakmalı, doğal renklere yakın renkler seçmeli, böylece aşırı yüklenmemeli, rol yapmamalı ve herkes için arzu edilmemelidir.

Örneğin, saçı yeşil veya maviye boyamayın, ancak ince kahverengi veya sarı tonlarda boyayabilir ve belirli durumlar ve kostüm partileri için gösterişli renkler yapabilirsiniz.

Özgüven

Kendinize güveniyorsanız, bu gerçekten yürüyüşünüze, hareketinize, davranışınıza ve kişiliğinize yansıyacaktır.Güvenle yürüyün ve arkanıza yaslanın, nazikçe konuşun ve yanılmayın, yavaş hareket edin ve hata yapmayın, bunların hepsi kadınlığınızı kanıtlayacaktır.

Özgüven, güzel değilseniz, yeterince beyaz değilseniz veya sosyal veya kültürel seviyeniz iyi değilse, bunun sizi etkilemesine izin vermeyin, kendinizi zayıf görürseniz başkaları da sizi görecek demektir.

tersine; Böylece herkesin sevdiği ve ondan pek hoşlanmayan güzel beyaz bir kızı gören kahverengi renkli bir kızı görebilirsiniz ve bunun sebebi kendine olan güveni, sebatı ve kendini güzel ve kaliteli olarak görmesidir.

Başkalarına tevazu ve saygı

Tevazu, güzel, kibar, zarif bir kadının niteliklerinden biridir ve başkalarıyla şık bir şekilde etkileşiminiz, yetiştirilme tarzınızı ve nezaketinizi yansıtır; Bu nedenle, her zaman alçakgönüllü ve saygılı olun ve kimseyi taklit etmeyin veya onu küçümsemeyin. Çünkü bu kadın özellikleriyle çelişiyor.

Sözünü seç

Pek çok kişi görünüşünü güzel bulduğu için dişiyle konuşmak önemlidir, ancak onlarla konuştuğunuzda onlarla bir daha konuşmak istemezsiniz. Bu nedenle, bu konudaki fikrinizi ifade etmek önemlidir, ancak saygı sınırları dahilinde ve müstehcen veya kaba sözler söylememek.

Ayrıca, konuşmadan ve söylediklerinizi düşünmeden önce konuşmanızı saflaştırmak, dikkat etmeniz gereken önemli bir konudur. İzlenimin yarısı sizin görünüşünüzden, diğer yarısı sizin üslubunuzdan ve konuşmanızdan olduğu için ve ikinci yarının ilk izlenimi altüst edebileceğini ve hiç kimse sizi yöntemsiz sadece görünüşünüzle kabul edemeyeceği için, aksi halde size onursuz bir amaç dışında yaklaşmaz.

Çok konuşma

Dedikodu kadınların özelliklerinden biridir ama birbirinizle kendinizi bundan uzaklaştırmayın, aile meclislerinde, akraba ve meslektaş konseylerinde, işverenlerde veya arkadaşlarınızla dışarı çıkarken aynı şeyi yaptığınızdan emin olun.

Aksine, dedikodudan kaçının ve konuşma eksikliğinin kadının özelliklerinden biri olduğunu bilin, bu yüzden konuşmanın en iyisi, gittikçe daha az olandır.

Başkalarıyla uğraşırken bu kelimeleri kullanın

Klas ve kibar bir kadın olduğunuzu söylediğinizde, birinden bir şey söylemesini istediğinizde, “Lütfen” deyin ve isteğiniz karşılandığında “Teşekkür ederim” deyin.

Aşağıdaki ifadeleri kullanın: “Lütfen”, “İzninizle”, “Lütfen”, bunların tümü, başkalarıyla ilişkilerinizdeki gelişmişliğinizi ve sosyal ve kültürel seviyenizi yansıtır.

Sözlerinizde olumlu yönde etkili olun

Sözlerinize ve tarzınıza güvenin ve onu en yüksek alanlara yükseltin, böylece etkili olabilirsiniz ve konuşmanız ve sorunları çözme yaklaşımınız anlamlı ve herkese fayda sağlayacaktır.

Erkeklerin buluşmalarından uzak durun ve ince kızlarla kaynaşın

Erkeklerle oturmak ve çok sayıda erkekle konuşmak, onları dinlemenin ve sizi olumsuz etkileyecek cüretkar diyalog biçimlerinin yanı sıra erkeksi özellikler kazanmanızı sağlar ve zayıf kızların pek çok erkekle uzun süre oturması ve yabancılar tarafından onlarla konuşmak kolay olmaması tercih edilmez. .

Ayrıca zayıf kızlarla kaynaşmak, herkesi kendinize çeken güzel, nazik ve zarif kadınsı nitelikler kazanmak için kendinize eskisinden daha fazla dikkat etmenizi ve kendinizi eğitmenizi sağlayacaktır.

Heyecandan uzak dur ve masum ol

Pek çok kız cazibesini ve kadınlığını göstermek için kendini ortaya çıkarır, ancak bu yanlıştır, çünkü masumiyet daha çok kadınlığın niteliklerinden biridir, bu yüzden vücudu ve cazibesiyle erkekleri ve etrafındakileri heyecanlandıran, daha ziyade masumiyetiyle ve konuşma ve üsluptaki hassasiyetiyle onları heyecanlandıran ince bir kadın yoktur, aksi takdirde önlerinde ucuz olur.

Romantik ol

Romantizm sizi zayıflatan en önemli özelliklerden biridir, bu yüzden erkekler gibi kuru ve güçlü olmayın, romantik, sakin, nazik ve yumuşak olun.

Eğlenceli ve esprili olun ama aşırıya kaçmayın

Gülün ve istediğiniz kadar eğlenin ama aşırıya kaçmadan, özellikle evin dışındaysanız veya misafir veya yabancıların arasındaysanız, mizahınızı saygı ve nezaket çerçevesinde tutun.

Vermek bedava

Dişinin özelliklerinden biri de dönüşü beklemeden vermesi, insanlara yardım etmesi, bazılarına bakması, çocukları okşaması ve onlarla oynaması, biri sizden yardım isterse ve yapabiliyorsa tereddüt etmeyin, sonunda kalbi nazik ve başkalarına yardım ettiği için söylerler.

Yumuşak ve alçak ses

Alçak ses aynı zamanda nazik bir kadın karakteristiğidir, sesin kuvvetinin ve yüksekliğinin erkeklere özgü olduğu bilinmektedir, bu yüzden sesini alçak ve yumuşak tonda tutun, konuşmada kibirli olmayın ve etrafınızdakilerin dikkatini çekene kadar sesinizi yükseltmeyin; Çünkü size olumsuz bir izlenim veriyor, sandığınız kadar olumlu bir izlenim bırakmıyor.

Doğanı taklit etme ve onunla başa çıkamama

İlgilenmediğiniz özellikler veya ilk etapta ilgilenmediğiniz durumlar yaratmaya çalışmayın, çünkü bu değerinizi azaltır ve hatta kendinize olan güven eksikliğiniz ve etrafınızdakileri taklit etmeniz hakkındaki şüpheleri artıracaktır ve bu kendine güvenen bir kadının nitelikleriyle tutarsızdır.

Daha ziyade kendinizi sevin ve kendinizden başka eşsiz olun ve kendinizi geliştirin, zayıf bir kadın olmanıza yardımcı olacak ancak gereksiz yere hassasiyet göstermeyen ve kişiliğinizde olmayan temellerle desteklemeden bazı yöntemleri takip edin.

dürüst ol

Dürüstlük ve yalan söylememek önemli bir şeydir. Yalan söylemek, herhangi bir kadından yoksun olması gereken özelliklerden biridir. Nitekim kadın, belirli bir kişi hakkında yalan söylediği veya iftira attığı keşfedildiğinde, erkeğin bakışından ve etrafındakilerin gözünden iner, buna ek olarak, kendisini azaltan ve ifade etmeyi bilmediği için çok fazla utanç hisseder. Kendisi ya da kendisi, kendini temize çıkarır.

Hassasiyeti olan çocuklarla uğraşın

Çocuklarla nazik bir şekilde ilgilenmek, sizi kadınlık, hassasiyet ve incelik açısından yüksek bir konuma getirir; Çocukların hepsi masum ve kâğıt olduğundan ve onlarla nazikçe uğraşmak güzelliği güzelliğinizden daha fazla artırdığından, şu anda söylenenlere uymayın, çocukların yaramaz olduğunu ve onlarla oynamak istemediğinizi, onlara karşı şefkatli olun size itaat edin ve daha güzel görünüyorsunuz.

Zarif ol

Elegance sadece kıyafetlerde değil, sadece makyajda değil, karakterinizde, sözlerinizde, tarzınızda ve sizden çıkan her kelimede de vardı. Öyleyse yükselin, parlayın ve ince ve zarif olun.

Gülüşünü tutmak

Bir gülümseme, içinizde olanı ve faydaları ifade eder ve sizi zaman zaman gizemli kılabilir ve belirsizliğin kendisi bir kadının özelliklerinden biridir, bu nedenle herkes ne düşündüğünüzü veya sizi neyin mutlu ettiğini veya başka bir şeyi bilmemeli, farklı olmalı ve hassasiyetinizin önemli bir bölümünü kaybetmemek için yüksek sesle gülmemelidir. .

Negatif olma

Kötümserlik ve olumsuzluk, nazik bir kadının nitelikleriyle bağdaşmaz.Karşılaştığınız sorunlarda, hatta meslektaşlarına veya arkadaşlarına sunduğunuz çözümlerde bile her zaman olumlu olun.Olaylar hakkında karamsar olmayın. Hassasiyet, iyimserlik çeken ve acısını bir anlığına bile unutan birini yapma girişimidir.

Dişi nazik olmalı ve içindeki olumlu nitelikleri korumalı ve hiçbirinden vazgeçmemelidir, bu nedenle kadınlığında bir kusur meydana gelir ve bu olursa, derhal geri adım atmalı ve eylemlerinize dikkat etmelidir.

Pembe dudakları kolay bir şekilde alın, aşağıdaki resme tıklayın

Şunlar da ilginizi çekebilir: Güçlü, parlak tırnaklar için en iyi vitaminler

İnce dergi teklifleri

Tüm takipçileri için ince bir dergiden özel indirimler, buradan daha fazlasını öğrenin

BENZER HABERLER
YORUM YAPMAK İSTERMİSİNİZ?(Yorum Yok)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Güncel İçerikler
sosyalsosyalsosyalsosyalsosyalsosyal