Nasslıhan Atagül ve Kadir Doğlu’nun düğününden ilk kareleri izleyin

Dün ünlü Türk ikilisini kutluyorum Nasslıhan Atagül ve Kadir Doğlu Aileleri ve yakın arkadaşlarıyla yaptıkları düğünlerle, Türkiye’nin en ünlü iki sevgilisinin nişan partisinde yaptığı gibi, bu da sınırlı sayıda yakın arkadaşıyla sınırlıydı.

İki kadından ikisi, harf şeklinde bir yaka ile tasarlanmış yumuşak, tamamen işlemeli bir elbise giymişti. V Ve narin bir saç aksesuarı ile kaldırdığı saçları için bir saç modeli seçti, Kadir Doğlu için olduğu gibi, dizide (Sultana Kosim) son dönemde en çok ünlü olan (Muhammed Giray) rolüyle en çok ünlü olduğu sakalını kestikten sonra tam bir zarafetle ortaya çıktı, bu yüzden ünlü dizide (Fatih Harbiye) görünüşüne benzer bir saç modeli ve tarzı benimsedi Karısı ve kız arkadaşı Naslıhan’ı tanıdığı çalışma buydu.

Nasslihan Atagül ve Kadir Doğlu … Türk dizisinden hayata geçen bir aşk hikayesi

Görünüşe göre yeni evliler, aralarındaki aşk hikayesinin başlangıcına tanıklık eden romantik dizilerinin anılarını bu bakışlarla yeniden yaşamak istediler.

İşin garibi, Türkiye’nin en önde gelen romantik çiftlerinden birinin düğününün tamamen gizlilik içinde hazırlanmış olması … Törenden önceki haftalarda, Türk basınında daha önce en yakını yıldızları Kenan A. olan Türk ünlülerin birden fazla düğününü takip ettiğimiz için herhangi bir hazırlık belirtisi okumadık.Mirzali ve Copal Sinema, hazırlıklarının en doğru detaylarını basınla paylaştıkları yer.

Neslihan Atagül son fotoğraf çekimlerinde cesur ve zarif

Bazıları bunun nedenini yıldızın durumuna bağladı Kadir Doğlu Geçen ay, ağabeyinin uzun süre hastanede kalmasına neden olan bir sağlık krizi geçirmesi nedeniyle çiftin planlarını neredeyse erteleyen geçen ay.

Ve öyleydi Kadir Doğlu Dünden önceki gün, nişanlısı Naslıhan Atagül ile bir araya getirdiği Instagram hesabından kişisel hesabına Türkçe ve İngilizce olarak yumuşak romantik sözler göndererek, “Hayatının geri kalanını başka biriyle yaşamak zorunda olduğunun farkına vardığında hayatının geri kalanının başlamasını dilersin” dedi.

Türkiye’de birkaç hafta önce sona eren bir önceki dram sezonu, gelin ve damadın eserleri arasında güçlü bir rekabete sahne oldu.Güzel Nasslihan Atagül’ün dizisi (Kör Aşk) sevgilisi Kadir Doğlo’nun dizisinin (Sultana Kosim) sunumu ile birlikte gösterdiği büyük başarıya ulaştı.