Neden iPhone’umda veya Android’imde Instagram’da ‘Makaralar’ görmüyorum? – Çözüm

Instagram, piyasadaki en iyi sosyal ağlardan biridir, bunun nedeni harika özelliklerinden ve işlevlerinden kaynaklanmaktadır (örneğin, artık Vanish Modunu kullanabilirsiniz), bu yüzden herkes onu tam olarak nasıl kullanacağını bilmek isterve bunu akılda tutarak, bugün neden ‘Makaraların’ Instagram’da görünmediğini göreceğiz?

Ve bu ağı düzenli olarak kullanan bir kullanıcıysanız, muhtemelen getirdiği yeni her şeyi kullanmak istersiniz. bazı yeni özelliklerin sizin için çalışmaması sinir bozucu olmalı, Ancak endişelenmeyin, bu sadece sizin başınıza gelmez ve probleminizin birkaç basit çözümü vardır.

Neden Instagram’da ‘Makaralar’ görünmüyor?

Şimdi, doğrudan konuya gelmek için, Instagram’da ‘Makaraların’ neden görünmediğini çözmek için yapılacak ilk şey, uygulamanızı resmi mağazada bulunan en son sürüme güncellemektir.

Gibi hata çoğu zaman uygulamanızın güncelliğini yitirdiği için ortaya çıkar veya bir dosya yanlış indirildiği için, bu bozulmuş ve bu hataya neden oluyor. Durumun böyle olmaması durumunda çözümleri görme zamanı gelmiştir.

Birincisi, Instagram’ı kapatmaya zorlamaktır, böylece uygulama yeniden başlatılır ve her şey yeniden yüklenir (işlevleri dahil). Bunu başarmak için önce şu menüye gitmelisiniz: “Ayarlar”, sonra bölümüne gidin “Uygulamalar”, ve sonunda “Uygulama Yöneticisi”.

instagram logosu arka plan renkli noktalar

Oraya vardığınızda, uygulamaları içeren bir listenin görüneceğini fark edeceksiniz, Instagram’ı bulana kadar gezinin ve girin, bundan sonra adlı düğmeye basmaya devam edin. “Durmaya zorla”.

Son olarak, Instagram’a sıfırdan tekrar girin, her şey yolunda giderse, makaraların kullanımı ve görmesi için zaten aktif olması gerekir. Bu çözümün, işletim sisteminden bağımsız olarak herhangi bir cihaz için olduğu unutulmamalıdır.

Instagram önbelleğini temizleyin

Yukarıdakilerle, Instagram’da neden ‘Makaralar’ görünmüyor sorusuna zaten cevap vermiş olmalısınız, ancak durum böyle değilse ve hala aynı problemle karşı karşıyaysanız, çözüm olarak daha sert önlemler almanın zamanı gelmiştir.

Bunlardan biri, Instagram verilerini veya önbelleği tamamen silmek, çünkü önceki işlemde olduğu gibi yanlış yüklenen bazı veriler size bir oyun oynuyor olabilir.

Önbelleği temizlemek istiyorsanız, yapmanız gereken ilk şey açık “Ayarlar”, sonra adlı bölüme gidin “Uygulamalar”, oradan açık “Yönetici”, Her şey yolunda giderse, şimdi tüm başvurularınız çıkmalı.

İçlerinde Instagram’ı arayın ve kişisel bölümünüzdeyken ona basın, seçenekleri bulana kadar aşağı kaydırın. “Verileri temizle” ve “Önbelleği temizle” ve onlara basın, sonunda Instagram’a geri dönün, böylece her şey çözülmelidir.

Eski güvenilir, kaldırın ve yeniden yükleyin

Yukarıdakilerin hiçbirinin uygulamanıza bir etkisi olmadıysa, Instagram’da neden ‘Makaraların’ görünmediği konusunu nihayet bitirmek için uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemenin zamanı geldi.

instagram ile el ele mobil

Herhangi bir işletim sisteminde bunun süreci çok basittir, uygulamanıza dokunmanız ve onu çöp simgesine göndermeniz yeterlidir. Uygulama kaldırıldıktan sonra, Mağazanıza gidin ve oradan tekrar indirin.

Bununla birlikte, sorun nihayet tamamen ortadan kalkmış olmalı, değilse, makaraların bu şekilde çalışıp çalışmadığını görmek için Instagram APK’sını web tarayıcınızdan indirmeyi her zaman deneyebilirsiniz.

Ve işte, artık gidip size gösterilen bu çözümlerden herhangi birini denemekte özgürsünüz, ancak geri çekilmeden önce, Instagram güncellemelerini araştırmaya devam etmeyi unutmayın, Dikkatinizi çekebilecekleri için, örneğin arama yapabilirsiniz: Instagram’da rehberler nerede? Ve bunlar ne?