Nex 3S ve iQOO 3 için Vivo Funtouch OS 11 beta’yı (Android 11) indirin

Vivo, Haziran ayında Android 11 beta programını başlattı. Beta girişiminin bir parçası olarak şirket, Vivo Nex 3S 5G ve iQOO 3 (4G / 5G) için Android 11 beta sürümleri sundu. Vivo’nun kararlı Android 11 güncellemesiyle ilgili henüz belirli bir zaman dilimimiz olmasa da, şirket şimdi Android 11’in “resmi deneyim sürümünü” yayınladığı için oldukça yakın görünüyor. Vivo Nex 3S 5G ve iQOO 3, yeni aygıt yazılımının tek alıcısıdır.

iQOO 3 Forumları

İlk Android 11 yapılarının aksine, resmi deneyim versiyonu temelde bir geliştirici önizlemesi / beta sürümüdür. kararlı Android 11 kod tabanı kesinleşmiş geliştirici API’leri ile. Üretici yazılımı, Eylül 2020 Android güvenlik yaması düzeyiyle birlikte gelir ve Vivo’nun Funtouch OS özel dış görünümünün bir sonraki yinelemesinin parçalarını ve parçalarını içerir. Bu yapıların hala geliştiriciler için olduğunu belirtmekte fayda var, yani bazı özellikler eksik veya tamamen eksik olabilir. Örneğin, öne bakan kamera, bu aygıt yazılımındaki pil yüzdesi görüntülenmesini engeller.

Geliştirici beta şu anda yukarıda belirtilen cihazların Çin ve Hindistan sürümleri için mevcuttur. Hindistan’da iQOO 3’ün hem 4G hem de 5G varyantları, birleşik bir beta sürümüne sahip oldukları için beta programıyla uyumludur. Çin’de ise Vivo Nex 3S 5G ve iQOO 3 5G destekleniyor. OEM’in nihayetinde nihai kararlı sunumdan önce herkese açık bir beta yayınlaması bekleniyor. Vivo, Funtouch OS’nin yeni sürümünün ne zaman geleceğini açıklamadı, ancak en azından şirketin özel kullanıcı arayüzlerinin özelliklerini Android 11’in üstüne entegre etmek için çok çalıştığını bilmek güzel.

iQOO 3 5G İncelemesi – En Hızlı ama En Pürüzsüz Olmayan Akıllı Telefonlardan Biri


İQOO 3 ve Vivo Nex 3S için Funtouch OS 11 Beta’yı indirin

Yapıları aşağıdaki bağlantılardan indirebilirsiniz. İlgili sürüm düşürme yapılarından da bahsedilir:

  • Vivo Nex 3S 5G (Çin):
  • İQOO 3 yaşıyorum (Çin)
  • iQOO 3 5G / 4G (Hindistan)

Güncellemek için, cihazınız için uygun dosyayı indirin ve telefonunuzun kök dizinine yerleştirin. Dosyayı bulmak için stok dosya yöneticisi uygulamasını kullanın ve güncelleme sihirbazını başlatmak için dosyayı açın. Sürüm düşürme talimatları aynı kalır, tek fark indirmeniz gereken pakettir.