Nihai bahçe hortumu depolama arayışı – çim ve bahçe

Bir yıldan biraz daha uzun bir süre önce küçük bir New York City apartmanından taşındığımızdan beri, bir banliyö ev sahibinin tüm “gerekliliklerini” yavaş yavaş elde ediyoruz. Bildiğiniz gibi çöp kutuları, çim biçme makineleri, çeşitli büyüklükte merdivenler, çeşitli bahçe ekipmanları vb. Sulama planımız. İşimiz bitene kadar elle sulama yapıyorum.

Sulamayı seviyorum. Beni her gün parkla iletişim halinde tutuyorlar ve her şeyin nasıl gittiğini görmek için sık sık kontrol ediyorum. Çılgın bahçe hortumu olmasaydı günlük meditasyon mükemmel olurdu! Her zaman karışık, menderes ve bir kez bittiğinde koyduğum yerde kalmaya asla yetecek kadar iyi yapamam. Yeni ev sahipliği maceramızda henüz satın almadığımız bir şey, tatmin edici bahçe hortumu deposu. Ben de bakıyordum.

Seçim kıtlığı yok. Ama hangi yoldan gideceğiz ”>

Raflar: Hortum askısı oldukça kullanışlıdır ve yerden tasarruf sağlar. Duvarda veya bahçenizde asılı duran hortumunuzu sarabilir ve yerden uzak tutabilirsiniz. Dekoratif raf tasarımları vardır, bu nedenle işlevsel olarak kullanışlı olsalar da öyle görünmeleri gerekmez. Sarmalamayı kendi başınıza yapmanız gerekiyor ki bu çok çalışmak gibi görünmüyor, ancak birçok ev sahibi (ben, Hem) tam olarak anlaşılmayan nedenlerden dolayı bazen gerçekten zor olduğunu kabul edecek.

Silindirler: Kirlenmeyi sevmiyorsanız, sizin için bir hortum makarası olabilir. Krank kolunu çevirerek hortumunuza dokunmadan kolayca sarılabilir. Bazı silindirler tekerleklerle veya bir araba parçasıyla birleştirilir, böylece bahçenizde kolayca hareket ettirilebilirler. Hortum makaraları çok pratiktir ancak genellikle dekoratif değildir.

Tencere: Hortum çanağı bir tür kendini yorumlamadır. Geometrinin özel bir yanı yok. Hortumunuzu yerleştirmek için bir kaptır. Ancak hortumunuzu en sık suladığınız bölgenin yakınında tutmak istiyorsanız ve bahçenizde veya bahçenizde kaba olmasını istemiyorsanız bu iyi bir seçimdir. Sivrisinek veya diğer böcekler için üreme alanı olmaması için drenaj deliklerinin bulunduğundan emin olmanız gerekir.

Hala bizim için hangisinin kullanılacağına karar vermeye çalışıyorum. Şu anda annemin taşındığı büyük bir saksı kullanıyorum, ama sanırım bir makaraya, hatta bir tencere / makara kombinasyonuna sahip olma eğilimindeyim. Neyi seçersem seçeyim, bahçe hortumunun düzgün bir şekilde kutulanmış olduğunu ve sulamanın daha az angarya ve daha çok eğlence olacağını biliyorum.

Galerimizi izleyin Bahçe Hortum Yönetimi: 10 Şık Çözüm Çeşitli dekoratif hortum saklama ürünleri için artık mevcut

Bahçe bakımı hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdakileri göz önünde bulundurun:

Nasıl yapılır: sebze bahçesi dikmek
İle tasarruf edin
Radio Bir Al-Rai: Yeşil Bahçeler