Noel resepsiyonu için ev dekorasyonu için modern fikirler

Noel yaklaşımı ile artık evinize bayram mevsiminin ruhunu taşıyan yeni bir görünüm kazandırmanın zamanı geldi, Noel ağacının yanı sıra, Noel’in geleneksel dokunuşunu modern ruhla birleştiren bazı yeni fikirleri hayata geçirebilirsiniz.

Yeni yıla rengarenk ışıltılı toplar, Noel ağacı, kapılardaki çelenkler, çam fıstığı ve tarçın çubukları kokuları ve size sıcaklık, zarafet ve çekicilik katacak en güzel süslemelerle hoş geldiniz.

Tatil sezonuna hazırlanırken bir grup modern ev dekorasyon fikrini izleyin.

Beyaz Noel:

Kar, Noel ruhu aynı madalyonun iki yüzüdür ve beyaz dekor, size zarif bir dokunuş verecek ideal bir seçimdir. Kirli beyaz mobilyalarla saflık ve huzurun karışımını taşıyan klasik beyaz bir raf. Genel olarak beyaz, yıl boyunca başarılı bir dekor seçimidir. Size geniş alan sağlar ve ışığı yansıtmaya yardımcı olur.

Beyaz kozalaklı ve gümüş veya beyaz şamdanlı inci gibi porselen vazolar, gümüş ve bej yastıklı beyaz çelenkler, size beyaz ve Noel ruhunu eksiksiz bir şekilde dekore edecek harika unsurlardır.

Klasik Noel:

Ahşap kokusu ile karıştırılmış deri koltukların kokusu, kokulu mum kokusu, doğal bitki çubukları ve Noel ağacı kokusuyla orijinal Noel ruhunu taşıyan klasik Noel dokunuşu hala birçok kişi tarafından tercih ediliyor.

Kanepe ve sandalyelerdeki kaşmir örtüleri size harika renk katları ve tonları vermek için kullanabilirsiniz.

Rustik dokunuşlu Noeller:

Doğal motifler, bitki çelenkleri, kahverengi çam kozalakları ve büyüleyici bir kombinasyon oluşturmak için toprak, altın ve yeşil tonların kullanımıyla büyüleyici ve sıcak bir rustik dokunuşla bayram mevsiminin tadını çıkarın.

Aynaların üzerinde zarif bir çelenk ve korkuluk ve şömineyi süslemek için doğal bitkiler size sıcak, rustik bir dokunuşla zarif bir dekor verecektir. Ayrıca kurutulmuş yapraklar veya çam kozalakları gibi doğal öğeleri lüks saten kurdeleler veya parlak mücevherler gibi bazı zarif öğelerle birleştirebilirsiniz.

Bir zarafet dokunuşuyla Noel:

Noel ruhu zarafetle ilişkilendirilir ve duvarlarda ve yemek masasında beyaz, bej, fildişi ve krem ​​gibi nötr renkler kullanarak yemek odasına odaklanarak festival ruhunu yansıtabilirsiniz.

Noel ağacına yeşil, gümüş parıltılı toplara ve gümüş masa örtülerine bronz ve gümüş gibi Noelle ilgili bir miktar renk ekleyin.

Noel ruhunu tek renkli bir tarzda ifade edin:

Modern bir dokunuşu sevenler için, kutudan çıkıp harika bir kontrast oluşturmak için siyah beyaz renklerde monokrom tasarımla tatil sezonunu kutlayabilirsiniz. Bazı beyaz asılı sanat eserleri ile duvarları boyarken siyah, bazı siyah süslemelerle beyaz yemek mobilyaları ve renkleri birleştirmek için sofra takımlarında altın bir dokunuş size zarif ve modern bir dokunuş verecektir.

Büyüleyici sahneyi başarıyla tamamlamak için harika bir dokunuş için gümüş-kırık beyaz ve koyu yeşil tonlarında bazı kuru çiçeklerle birlikte beyaz ve siyah tonlarında bir vazo.

Festival sezonunu evinizi yenileyecek, icat edecek ve ısıtacak zarif bir dekorla kutlayın.