Ojenizi Daha Hızlı Kurutmak

Kadınlar tırnaklarının doğru şekil ve renkte olmasını sağlamak için her gün birçok önlem alırlar. Sırf çekici bir görünüm vermek için eğeler ve sık sık şekillendirirler. Ancak oje sürene kadar tırnaklarınız her zaman düz görünecektir. Tırnaklarınızın dokusunu güçlendirir ve hem gündelik hem de parti durumlarında onları daha fazla vurgular. Artık kadınlar tırnak boyası uygulayabilir ama özellikle aceleniz varsa evde oje nasıl kurutulur? Yakın zamanda Ünlü Çiftlerin Sevgisi ve Sevgisi Sosyal Medyada Gerçek mi başlıklı bir yazı yayınladık. [Bloggers’ Take] ve şimdi ojeyi anında kurutmaya yönelik adımlar hakkında bir eğitim paylaşacağız.

Eğitim - Ojenizi Daha Hızlı Kurutmak [With Pictures] 1

Oje uygulayın

Ojeyi hızlı bir şekilde kurutmak için ev ilaçlarını kullanmadan önce bir oje sürmeniz gerekir. Oje sürerken sadece katmanların çok ince ve ince olmasına dikkat edin. Ne kadar kalın katmanlar uygularsanız, kuruması o kadar uzun sürer.

Eğitim - Ojenizi Daha Hızlı Kurutmak [With Pictures] 2

Fön makinesini kullanın

Ojeyi uyguladıktan sonra saç kurutma makinesi kullanarak kurutmalısınız. Modu soğuk tutmayı unutmayın, aksi takdirde kuruması daha uzun sürer.

Eğitim - Ojenizi Daha Hızlı Kurutmak [With Pictures] 3

Kaplama Katmanı Uygula

Ellerinizi çeşitli aktiviteler için kullanırken gerçek tırnak renginin silinmemesini sağlamak için bir kaplama tabakası uygulamalısınız. Bu ince kaplama tabakası da çivi parlaklık verir.

Eğitim - Ojenizi Daha Hızlı Kurutmak [With Pictures] 4

Bir Dakika Bırak

Parlak ojeyi uyguladıktan sonra, havalı fırça ile anında kurutmamalısınız. Önce onları bir dakikalığına bir kenara bırakmalısınız.

Eğitim - Ojenizi Daha Hızlı Kurutmak [With Pictures] 5

Fön makinesi

Yine soğuk modda bir fön makinesi kullanmanız gerekir, böylece kaplanmış tabaka anında kurur.

Eğitim - Ojenizi Daha Hızlı Kurutmak [With Pictures] 6

Soğuk su

Ojeni kurutmanın bir sonraki adımı, bir kaseye buz gibi soğuk su alıp ellerini içine daldırmaktır. Merak etmeyin, ojenizi çıkarmaz. Aslında, bu işlemle ojenin üst tabakası donacaktır.

Eğitim - Ojenizi Daha Hızlı Kurutmak [With Pictures] 7

Güneş ışığı

Son olarak suya daldırdığınız eli güneş ışığı altında kurutmanız gerekir. Su damlalarını silmek için havlu veya başka bir bez kullanmayın, aksi takdirde tüm çabalarınız boşuna gider.

Bu gönderiyi faydalı buldunuz mu? Bir dahaki sefere oje sürdüğünüzde yukarıdaki adımları deneyin ve ne kadar çabuk kuruyacağını görün.

Bir cevap yazın