Reklamı kapat
Reklamı kapat
Güncel İçerikler
Güncel İçerikler

Okuyacağınız En İyi Erkek T-Shirt Rehberi

‘Gardırop elyafı’ terimi, vegan bir partide bir biftekten daha fazla atılır, ancak mütevazı tişört, gerçekten uygulanabileceği bir öğedir. Kesinlikle iç giyim olarak başlayan, iş giysisine dönüşen ve şimdi kesin bir stilin vazgeçilmezi olan bir giysi, bu 100 yaş üstü temeline hiç sahip olmayan bir erkek bulmakta zorlanacaksınız. Tişörtün çok yönlülüğünün, trendleri geride bırakma yeteneği ile […]

20 Kasım 2020 - 5:41 'de eklendi ve 30 kez görüntülendi. A+A-

Okuyacağınız En İyi Erkek T-Shirt Rehberi

‘Gardırop elyafı’ terimi, vegan bir partide bir biftekten daha fazla atılır, ancak mütevazı tişört, gerçekten uygulanabileceği bir öğedir.

Kesinlikle iç giyim olarak başlayan, iş giysisine dönüşen ve şimdi kesin bir stilin vazgeçilmezi olan bir giysi, bu 100 yaş üstü temeline hiç sahip olmayan bir erkek bulmakta zorlanacaksınız.

Tişörtün çok yönlülüğünün, trendleri geride bırakma yeteneği ile büyük bir ilgisi var; Gömleğin altından, takım elbiseye, spor salonuna, plaja ve yatağa kadar her durum için giyilebilecek tek kıyafet budur.

Bunlar gerçek ürünlerdir: onları toplu olarak, genellikle aynı markadan satın alırız ve değiştirilmeleri gerekene kadar onları düşünmeyi bırakmayız. Ama gerçekten temel tişörtlerimizden en iyi şekilde yararlanıyor muyuz? Saatler, hatta günler arasında bir kısayol sunmak için, mükemmel rengi, kesimi ve stili bulmak gerekebilir, işte insanın gerçek en iyi arkadaşı için nihai kılavuz.

Mükemmel T-Shirt Uyumu

Bir tişörtün uyma şekli, kullanıcısı hakkında çok şey söylüyor. Omuzdan hüzünlü bir şekilde sarkan kollar ve gövdenizin etrafında bir çadır oluşturan fazla kumaşla istemeden sarkık, pes etmiş bir adam izlenimi veriyor. Öte yandan, patlayan dikişler ve içi doldurulmuş bir sosis derisi, kendi yansımasını kafasından çıkaramayan bir adamın tam tersi bir mesaj gönderir.

Mükemmel uyan örnek, dikkatinizi bilinçli olduğunuz bölgelere çekmeden, vücudun gurur duyduğunuz kısımlarını vurgular. Şaşkın? Birini denemeden önce aynada çıplak gövdenize bakın ve kendinize en iyi özelliğinizin ne olduğunu sorun.

  • Silâh: İster kıvrılmış ister normal, kollar, bisepsinizi ve trisepsinizi göstermek için kolunuzun üst kısmının orta noktasına çarpmalıdır.
  • Göğüs / Omuzlar: Vücudun bu kısmından geçen ve havanın dolaşması için yeterli alan bırakan ince oturan bir stil hedefleyin.
  • Karın / Dar Bel: Daha büyük göğüsleri ve / veya dar belleri olan erkekler, orta bölümünüzün etrafına dolanmayan konik kesimler aramalıdır.

Vücudunuzdan tamamen emin değilseniz – çoğumuzu etkileyen bir duygu – ya da hiçbir şey göze çarpmıyorsa, klasik bir oturuş seçin. Kol egzersizinin sonuçlarını ne kadar göstermek isteseniz de, topakları gizlemek veya diğer özelliklerini abartmak için küçültmek için fazla boyutlandırmayın.

Aynı şekilde, üst yarınızla ilgili her şeyin gösteriş yapmaya değer olduğunu düşünüyorsanız, önce gömleksiz olma dürtüsünü kontrol edin, sonra tüm vücut tipleri için geçerli olan bu tavsiyelerin bazılarını alın.

  • Klasik bir tişört kalçalarınızın üst kısmında bitmelidir. Bu, tişörtünüzü bir ekin tepesine çevirmeden ellerinizi kaldırabilmenizi sağlayacaktır.
  • Kısa kollar üst kolunuzun yarısından fazlasını kaplamamalı ve gerilmeden mümkün olduğunca cilde yakın oturmalıdır.
  • Mükemmel oturan bir tişört kısıtlayıcı değildir, rahatça hareket etmenizi sağlar ve asla sıkı hissetmemelidir (performans kıyafetleri hariç).
  • Büyük boy veya uzun çizgi stillerinde bile, omuz dikişleri ideal olarak omuz kıvrımınızın bittiği noktayla aynı hizada olmalıdır.

En İyi Tişört Renkleri

Nötr Tişörtler

Siyah, beyaz, gri ve lacivert; bu zamansız gölgeler, başarılı kapsül gardıropların temellerini atıyor. Bu renklerdeki tişörtler genellikle ‘temel’ olarak sınıflandırılır, ancak mevcut bir görünümü destekleme veya kendi başlarına bir tane olarak hizmet etme yetenekleri başka bir şey değildir.

Beyaz: Özgün T-shirt. İç çamaşırlar için daha iyi bir seçim yoktur ve klasik indigo kot pantolonlarla birleştirilecek en iyi renktir (veya yokluğu) – onay için bkz James Dean ve Paul Newman.

Gri: Jersey veya gri marn, farklı tonların bir karışımıdır ve son doku etkisi son derece gurur vericidir – özellikle de vücut şeklinizi görsel olarak geliştirmek için bir tişört arıyorsanız. Bununla birlikte, doğal olarak çok terleyen adamlar, gri rengi önemli ölçüde daha belirgin hale getireceğinden, dikkatli davranmalıdır.

Siyah: Siyah, popüler bir tişört tonu olmaya devam etse de, artıları ve eksileri ile birlikte gelir. Olumlu bir kayda göre, siyah bir tişört, klasik beyaz seçeneğine asi bir alternatif sunuyor. Bununla birlikte, rengin hızla solduğu ve sıcak koşullarda daha sıcak olduğu bilinmektedir.

Donanma: Standart üçte ikiye veya çoklu paketlerde her zaman mevcut olmayan lacivert, siyahla neredeyse aynı işi yapan ancak daha fazla derinliğe sahip olan renk nedeniyle gün dostu olan rafine bir seçimdir. Denim veya mavi terzilikle birleştirildiğinde tonal görünümler oluşturmak için idealdir.

Renkli Tişörtler

Spor giyim ve ofis kıyafet kurallarının gevşetilmesi gibi trendlerin yükselişi (ve yükselişi ve yükselişi), tişörtlerin artık tartışmasız her zamankinden daha popüler olduğu anlamına geliyor. Bununla birlikte, nötr tonlar biraz samey olabilir. Renkleri deneyerek her şeyi taze tutun ve günlük görünümünüze biraz enerji katın.

Burada katı kurallar yoktur – farklı tonları denemenin kolay, uygun fiyatlı ve etkili bir yolu olmasını sağlar – ancak, genel bir kural olarak, belirli renkler belirli ten tonlarına uyar.

Açık ten: Soluk tenli ve kırmızı, sarı veya açık kahverengi saçlı ve mavi gözlü gibi daha açık özelliklere sahip erkekler, ten rengiyle açıkça kontrast oluşturan renklere daha çok yakışır. Bu, deve, şişe yeşili ve koyu ana renkler gibi daha koyu tonların en iyi sonucu verdiği anlamına gelirken, yumuşak, pastel tonlardan kaçınılmalıdır.

Zeytin / Orta Cilt: Zeytin veya orta tenli herkes (veya Akdeniz’de iki haftadan sonra dönen şanslı olanlar) geniş bir renk yelpazesine uyduğunu görecektir. En iyi sonuçlar için, ten rengine çok yakın olan kahverengi ve turuncu tonları gibi tonlardan kaçının – her zaman orta zeminden biraz daha parlak veya daha koyu olabilir.

Daha Koyu Cilt: Renkler söz konusu olduğunda, koyu tenli erkeklerin seçimi vardır. Bundan en iyi şekilde yararlanın ve birincil gölgeler ve mücevher tonları ile parlak ve cesur olun. Sadece cildinize kanayan ve küllü veya daha kötüsü çıplak görünmenize neden olabilecek kahverengiden kaçının.

Boyun Tipi

Tarzla ilgili geçici bir ilgiden daha fazlasına sahip olan herkes, T-shirt için alışveriş yaparken seçilebilecek birkaç yaka olduğunu bilecektir. Yine de derin V’lerden (titreme) ve kayık boyunlardan kepçeli ve çiğ paçalara kadar her şeyle bir görünümü karmaşıklaştırmak yerine, klasiklere sadık kalmaya değer.

V yakalar doğal olarak boynu uzatır, bu da onları boy yanılsaması yaratmak isteyen kısa erkekler veya zayıflama etkisinden sonra daha büyük erkekler için mükemmel kılar. Ayrıca daha yuvarlak veya daha geniş yüz şekillerine denge sağlarlar.

Küçük bir göğsünüz veya eğimli omuzlarınız varsa, mürettebat boynu muhtemelen size en uygun olacaktır. Mürettebat boyunları gözü dışarı çeker ve daha kare omuz yanılsaması yaratarak daha geniş ve daha orantılı görünmenizi sağlar. Bu daha önemli boyun çizgisi, daha uzun boyunlu veya dar yüz şekillerine sahip erkeklere denge sağlar.

Kumaş Seçimi

Çoğu erkek, hafif olanlardan daha kalın kumaşları tercih etme eğilimindedir; sanki kalite doğrudan giysinin ağırlığı ile ilgilidir. Aslında tam tersi tişört malzemeleri için geçerli. İster taban katmanı olarak ister solo olarak giyilsin, bir tişört ikinci cilt gibi hissetmelidir.

Hemen hemen tüm T-shirtler pamuktan veya bir tür pamuk karışımından kesilecektir. Altın standart, daha uzun süre dayanan, daha ince görünen ve daha hafif hissettiren uzun kesikli liflerden yapılan Pima veya Mısır pamuğudur.

Pamuk karışımları da iyi seçeneklerdir. Makul miktarda elastan (streç lifler) tişörtün şeklini korumaya yardımcı olurken, pamuk-polyester karışımları daha düşük bir fiyata gelir ve genellikle daha az kırışır. Diğer markalar, ketenden bile daha soğuk olma eğiliminde olan Tencel veya daha emici olan viskon gibi kumaşlara daha uzaklara bakıyor.

Erkekler İçin En İyi Tişörtler Nereden Alınır

Mükemmel uyan yüksek kaliteli bir tişört, mevcut gardırobunuza sorunsuz bir şekilde yerleştirilecek ve yıllarca iyi bir şekilde kullanılabileceksiniz.

Sizinki ister ana caddeden üç paket halinde geliyor olun, ister bir tasarımcının alımına razı olun, yüksek bir fiyat etiketinin her zaman yüksek kaliteyi garanti etmediğini unutmamak önemlidir. Bu nedenle, her bir fiyat dilimindeki anahtar markaları bilmek öder.

Uygun fiyatlı

Tişörtler ve spor ayakkabılar günlük gardırobunuzun bir parçasıysa, ana caddede bulunan uygun fiyatlı seçenekler, toplu olarak stoklamak için mükemmel bir yoldur ve kolayca değiştirilebilir. Bazı ucuz tişörtler birkaç yıkamayla sık sık bükülüp şekillerini kaybedebilse de, kaliteden ödün vermeden maliyetleri düşürmeyi başaran bir avuç marka var.

Anahtar Markalar: Uniqlo, H&M, J.Crew, Mango

Orta Sınıf

Orta dirsek, çoğu iç giyim ve giyim uzmanının oturduğu yerdir. Bunlar ana caddeden büyük bir adım ama paranızın hakkını verecekler. İlk başta cömert veya aşırı görünecek, ancak uzun vadeli faydaları – daha iyi uyum, şekli koruma, uzun ömür – karşılığını veriyor ve kesinlikle aşınma başına maliyetinizi onlardan alacaksınız.

Anahtar Markalar: James Perse, Sunspel, Club Monaco, NN07

Ödül

Çift namlulu bir soyadınız yoksa, onu desteklemek ve şehirde çalışmak için güven fonu yoksa, çoğu erkek gerçekten premium veya tasarımcı tişörtler almak için birkaç öğün atlamak zorunda kalır. Bu, kumaşları ve kaliteyi anlamanın en önemli olduğu zamandır. Birinci sınıf malzemelerden iyi tişörtler yaratan birçok marka varken, basit markalaşma oranlarının üzerine ödeme yapma tuzağına düşmek kolaydır.

Anahtar Markalar: Akne Stüdyoları, Aspesi, Camoshita, APC

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Dünyanın En İyi Ayakkabıları Dünyanın En İyi Ayakkabıları

İyi ayakkabılar, bir erkeğin gardırobunun temelidir – diğer her şeyin yattığı temeldir. Evini kum üzerine inşa eden adama ne oldu...

Yaşla Daha Güzel Olan 12 Erkek Giyim Elbisesi Yaşla Daha Güzel Olan 12 Erkek Giyim Elb...

Hayattaki en iyi şeyler yaşla birlikte daha iyi hale gelir: şarap, dökme demir tavalar,  (seçiminizi yapın). Erkek gardırobunun kalıcı ...

4 Mükemmel Ayakkabı trendleri 4 Mükemmel Ayakkabı trendleri

TNoel dönemi beraberinde pek çok şey getiriyor: soğuk sabah işe gidiş gelişleri, çok fazla yemek, büyük elektrik faturaları ve tabii ki...

Günlük Erkek Stiline 6 Alternatif Günlük Erkek Stiline 6 Alternatif

Çeşitlilik, hayatın tuzu biberi derler. Ve kimse baharatsız bir güveç istemez. Yenilik, deney ve alışılmadık şeyler işleri ilginç kılar...

BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

SON EKLENEN HABERLER
Without a doubt, several items can influence your credit report and tank your own score Without a doubt, several ...

The FCRA explicitly states you could dispute any negative it...

Ngành ẩm thực VN đa chủng loại đa dạng với hàng chục ngàn các món ăn Ngành ẩm thực VN đa chủng...

Với sự thông dụng của món ăn tới từ xứ nước ta thì chắc hẳn ...

Are Cheap Skin Maintenance Systems A Good Value For Bucks? Are Cheap Skin Maintenanc...

You will never really get told about any one element plus th...

There are plenty of items that could influence your credit report and tank your score There are plenty of items...

According to the FCRA, you can dispute any unwanted element ...

Ăn uống nước ta đa dạng phong phú và đa dạng với hàng vạn món thức ăn Ăn uống nước ta đa dạng p...

Không chỗ nào hoàn toàn có thể so bì về độ đa dạng trong ẩm ...

Primarily, several things could be detrimental to your credit report and tank your credit score Primarily, several things...

The FCRA explicitly claims you could dispute any negative it...

Ngành ẩm thực VN đa chủng loại nhiều chủng loại với hàng vạn các món ăn Ngành ẩm thực VN đa chủng...

Ngành ẩm thực nước ta đa dạng đa dạng mẫu mã với hàng vạn mó...

Certainly, several items can influence your credit report and tank your score Certainly, several items ...

Among the questions that you may be having is if obtaining a...

How Property Of Unwanted Fat Using Supplements How Property Of Unwanted ...

Slowly introduce cardio back up your routine. Cardio is grea...

Ẩm thực VN đa dạng phong phú với hàng chục ngàn món thức ăn Ẩm thực VN đa dạng phong ...

Ăn uống VN đa chủng loại phong phú và đa dạng với hàng vạn m...

HABERLERİ

Situs Slot Online Terbaik

https://footballroof.com/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1/

https://www.helpyourteens.com/wp-includes/situs-slot-gacor-terbaru-terpercaya/

https://www.filmrumor.com/slot-gacor-hari-ini/

https://stocksnstonks.com/slot-gacor-gampang-menang/

https://www.cloudnewsmag.com/wp-includes/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1.html

https://oaxacaculture.com/slot-deposit-dana/

https://oaxacaculture.com/judi-slot-online-jackpot-terbesar/

https://gamezigo.com/slot-gacor/

https://unblendednews.com/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://unblendednews.com/slot-online/

https://negocio.topnews.cloud/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1/

https://newyorkweeklytimes.com/slot-online/

https://www.adeccogroup.com.ar/slot-online/

https://airmotiontechnology.com/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://stop-hair-loss.eu/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://www.starsandstyle.co.uk/judi-slot-online-jackpot-terbesar/

https://ukeconomynews.co.uk/slot-online/

https://hberbu.com/slot-online/

https://booking.grandroyaltravel.com/wp-includes/slot-online/