Ömür boyu Babbel aboneliğinde% 50 indirimle her gün 10 dakikada bir dil öğrenin

İş bağlantıları kurmaktan tatilde dolaşmaya kadar, başka bir dil öğrenmenin birçok faydası vardır. Kitaplardan ve CD’lerden öğrenmek herkes için değildir – yani Sohbet eğlenceli mini oyunlar aracılığıyla yeni kelimelerde ustalaşmanıza yardımcı olur. Bu ödüllü uygulama 14 dili kapsar ve şu anda şunları yapabilirsiniz: sadece 199 $ karşılığında ömür boyu erişim elde edin XDA Developers Depot aracılığıyla tam fiyattan 200 $ tasarruf edin!

Etrafında yüzde 80 Amerikalıların% ‘si yalnızca bir dil konuşuyor. Okulda öğrenme deneyimi kısmen suçlanacak; çoğumuzun bir tahtaya boş boş bakıp, bazı gramer kurallarını anlamaya çalıştığımız anıları var.

Babbel ile dil öğrenme süreci daha farklı olamazdı. İspanyolca, Fransızca, İtalyanca, Almanca veya başka bir dil olsun, bu uygulama kelimeleri ve kelime öbeklerini gerçekten eğlenceli hale getiriyor.

Sıkıcı kelime listeleri yerine Babbel sizden basit resimli testler oynamanızı ve simüle edilmiş sohbetlere katılmanızı istiyor. Öğrendiğiniz sözcüklerin tümü gerçek dünyayla ilgilidir ve uygulama, aksanınızı yönlendirmek için konuşma tanıma teknolojisini kullanır.

Babbel derslerinizi tamamlamak günde sadece 10-15 dakika sürer. Haftalar içinde yeni dilinizi etkileyici bir şekilde kavrayacaksınız.

Babbel’in dil kursları dünyanın her yerinden uzman dilbilimciler tarafından tasarlanmıştır ve uygulama 10 milyondan fazla kişi tarafından kullanılmaktadır. Ayrıca Google Play’de 4,5 puan almıştır.

199 $ ‘a sipariş verin 399 $ değerinde 14 dile ömür boyu erişim elde etmek için. Bu yıl daha düşük bir fiyat görmeyeceksiniz!

Babbel Dil Öğrenimi: Ömür Boyu Abonelik (Tüm Diller) – 199 $

Anlaşmayı Gör

Değişebilir fiyatlar

Bir cevap yazın