OnePlus 8 Pro, şimdiye kadarki en düşük fiyatlardan biri olan Amazon’da 750 $ ‘a düşüyor!

OnePlus 8 Pro’yu bu ayın başlarında Amazon’da satışa çıktığında 800 dolara mı aldınız? Güçlü OnePlus amiral gemisinde 200 $ indirim rakipsiz bir anlaşma gibi görünüyordu ve OnePlus’ın kendi sitesinde 8 Pro için Black Friday fiyatıyla eşleşti. Daha düşük olmasını beklemediğim için yeterince büyük bir indirim olduğunu düşündüm ve hatta Ultramarine Blue telefonu kendim için aldım. Amazon, cihazda ek 50 dolarlık bir fiyat düşüşü bekleyenleri ödüllendiriyor ve toplamı 750 dolara düşürüyor.

    OnePlus 8 Pro'da 250 ABD doları indirim

    Bankayı bozmadan kendinize sağlam bir amiral gemisi edinin. Siyah 256GB OnePlus 8 Pro, Amazon’da sadece 750 $! Prime Rewards kartınız varsa, 18 aylık% 0 APR ödeme planına da kaydolabilirsiniz.

XDA’nın OnePlus 8 Pro ve Samsung Galaxy S20 + arasındaki süper derinlemesine karşılaştırmasında, 8 Pro, Samsung amiral gemisi ile baştan aşağı durabildi ve hatta bazı durumlarda onu geride bıraktı. Harika bir ekran ve kamera ile 8 Pro’nun değerini inkar etmek zor… ve şimdi satışta olduğuna göre, bir seçim daha da iyi!

Tam olarak ikna olmadıysanız, belki OnePlus 8 Pro incelememiz yardımcı olacaktır. Bu, OnePlus’ın daha düşük kaliteli bir telefonla yetiniyormuşsunuz gibi hissetmek yerine, gerçekten kaliteli bir amiral gemisi gibi hissettiren amiral gemilerinden biridir. Ve dürüst olmak gerekirse, kim daha azına razı olmak ister ki?

Tüm bunlar, incelemeler ve karşılaştırmalar, telefonun tam fiyatını ödeyeceğiniz varsayımıyla çalışıyor. Yani bu cihazda 250 $ tasarruf ettiğinizde, daha da iyi! Hem Onyx Black hem de Ultramarine Blue telefonlar Amazon’da stokta ve bu sefer Cyber ​​Monday bitmeden başka bir fiyat düşüşü görmüyorum. Bu 50 $ ‘lık ek fiyat düşüşü yeterince şok ediciydi!

Bu hafta sonu başka telefon fırsatlarını mı arıyorsunuz? En iyi Kara Cuma ve Siber Pazartesi akıllı telefon fırsatlarının bir listesini sizin için derledik!

Bir cevap yazın