OnePlus 8T x Cyberpunk 2077 Edition, 3999 CNY için radikal bir tasarım sunuyor (~ 599 $)

CD Projekt RED’in yakında çıkacak olan aksiyon RPG’si Cyberpunk 2077, 2020’nin en çok beklenen oyunlarından biridir. birkaç kez ertelendi şimdi, serbest bırakmayı çevreleyen yutturmaca henüz azalmadı. Yutturmaca üzerinde paraya çeviren OnePlus, Çin’de OnePlus 8T’nin Cyberpunk 2077 Sürümü yayınladı.

OnePlus 8T x Cyberpunk 2077 Edition, üstte devasa bir cam kamera adası, benekli gri renkli kaplama, sarı vurgular ve göze çarpan Cyberpunk markasıyla yeniden tasarlanmış bir arka panele sahiptir.

OnePlus 8T - Cyberpunk 2077 Sürümü_3OnePlus 8T - Cyberpunk 2077 Sürümü_3

Cyberpunk 2077 Edition OnePlus 8T’deki kamera adası normal varyanttan önemli ölçüde daha büyük olmasına rağmen, OnePlus kamera yerleşimini değiştirmedi. Bunun yerine, daha büyük kamera adasının sunduğu ekstra gayrimenkul sadece Cyberpunk markalaşması tarafından işgal ediliyor.

Bu harici tasarım değişiklikleriyle birlikte, OnePlus 8T x Cyberpunk 2077 Edition, oyundaki fütüristik estetiği yansıtmaya çalışan Cyberpunk temalı bir HydrogenOS sürümü çalıştırıyor.

OnePlus 8T - Cyberpunk 2077 Sürümü_4

OnePlus, Cyberpunk Edition cihazındaki donanımda herhangi bir değişiklik yapmasa da, şirket cihazla birlikte bir dizi Cyberpunk temalı güzellik sunuyor. Bunlar arasında özel bir Cyberpunk çantası ve birkaç OnePlus / Cyberpunk temalı çıkartma bulunur.

Fiyatlandırma ve Kullanılabilirlik

OnePlus 8T x Cyberpunk 2077 Sürümü, 3999 CNY (~ 599 $) fiyatla tek bir 12GB + 256GB yapılandırmasında satışa sunulacak. Cihaz, Çin’deki en popüler e-ticaret portallarında ön sipariş için şimdiden hazır ve 11 Kasım’dan itibaren satışa sunulacak. Şu an itibariyle, OnePlus uluslararası bir sürümle ilgili herhangi bir bilgi yayınlamadı.

OnePlus’ın Cyberpunk 2077 yutturmacasından yararlanan tek şirket olmadığını belirtmek gerekir. Microsoft, bu yılın başlarında, dünya çapında çeşitli pazarlarda satışa sunulan Xbox One X’in Cyberpunk Sürümünü yayınladı. Sınırlı sürüm konsolu elinize almakla ilgileniyorsanız, bu bağlantıyı izleyerek satın alabilirsiniz.


Kaynak: Weibo (1,2)

Bir cevap yazın