OnePlus Nord N10 5G’nin ABD’nin 400 doların altında piyasaya çıkacağı söylentileri

OnePlus Nord, OnePlus için bir dönüm noktasıydı çünkü şirketin 2015 OnePlus X’ten bu yana ilk orta sınıf akıllı telefon lansmanını yaptı. Ne yazık ki, OnePlus Nord ABD’de mevcut değil, ancak iyi haber, OnePlus’ın planladığı birden fazla yeni akıllı telefon getirmek için. Kod adı OnePlus “Clover” olan bu cihazlardan biri, daha düşük uç özelliklerle eşleşen bütçe odaklıdır. “OnePlus Nord N10 5G” olarak adlandırılabilecek diğeri ise çok daha heyecan verici görünüyor.

Göre Android CentralOnePlus, Nord N10 5G’yi bu yılın sonlarında ABD’de piyasaya sürmek için hazırlanıyor ve 400 doların altında perakende satış yapacak. İlk teyit ettiğimiz gibi, yeni cihazın kod adı “Billie” ve gücünü Qualcomm Snapdragon 690 yonga setinden alıyor. Snapdragon 690, 8nm’lik bir düğüm üzerine inşa edilmiştir ve Snapdragon 675’e göre% 25’lik bir performans artışı vaat etmektedir. Ek olarak, çip, 6GHz altı ağlar için global bant desteğine sahip entegre bir Snapdragon X51 5G modeme sahiptir.

OnePlus Nord N10 5G’nin diğer iddia edilen özelliklerinden bazıları 90Hz yenileme hızına sahip 6,49 inç FHD + ekran içeriyor – OnePlus’ın tüm sürümlerinde ileride görüleceğini söyleyen bir yenileme hızı. Nord N10 5G’nin ayrıca 6GB RAM ve 128GB dahili depolamaya sahip olacağı bildiriliyor. Son olarak, cihazın 8 MP geniş açılı bir modül ve iki adet 2 MP yardımcı sensöre ek olarak 64 MP ana sensörle başlayan heyecan verici bir kamera kurulumuna sahip olduğu söyleniyor (şimdiye kadar matkabı biliyorsunuz, bu muhtemelen 2 MP derinlik sensörü ve bir 2MP makro kamera). OnePlus Kamera uygulaması kısa süre önce, daha önce OnePlus 8T’de göstermeyi beklediğimiz 64MP modu için destek ekledi, ancak söylentiler artık yaklaşan amiral gemisinin bunun yerine 48MP ana kamera içereceğini gösteriyor.

OnePlus Nord N10 5G için çıkış tarihi yok, ancak Android Central amiral gemisi OnePlus 8T ile birlikte 400 doların altında bir fiyatla piyasaya sürülmesini bekliyor. Bu yeterli değilse, OnePlus’ın bu yıl ABD’de giriş seviyesi “Clover” cihazını 200 doların altında tanıtacağı bildiriliyor. Söylemeye gerek yok, ABD’de bir OnePlus hayranıysanız, tatil sezonunda birçok seçeneğiniz olacak.

Öne çıkan görüntü: OnePlus Nord