OnePlus Nord SE’nin 2021’de 65W hızlı şarj ile piyasaya çıkacağı söyleniyor

Bir avuç üst düzey amiral gemisinden sonra, OnePlus nihayet, uygun fiyatlı bir pakette birinci sınıf bir tasarıma sahip olan Nord ile orta sınıf pazarına geri döndü. Ve Nord N10 5G ve Nord N100 ile halihazırda iki Nord cihazı daha var. Söylemeye gerek yok, Nord serisi 2020’nin en büyük akıllı telefon sürprizlerinden biri oldu.

İyi haber, Nord serisinin 2021’de yayınlanmaya devam edeceği. Android CentralOnePlus, OnePlus Nord SE’yi piyasaya sürmek için hazırlanıyor ve yalnızca 4500mAh pil dahil gelişmiş özelliklere sahip olmakla kalmayacak, aynı zamanda OnePlus 8T’de tanıtılan 65W şarj teknolojisi Warp Charge 65’i de destekleyecek.

Warp Charge 65 desteğiyle, OnePlus Nord SE kullanıcıları, cihazın (muhtemelen iki) pilini 40 dakikanın altında veya bir bölümünü izlemek için gereken sürede tam olarak şarj etmeyi beklemelidir. Mandaloryalı. Uygun bir fiyata sahip olmasını umduğumuz orta sınıf bir cihaz için, Warp Charge 65’i sunmak, OnePlus Nord SE’yi farklı kılmak için iyi bir yoldur.

Android Central ayrıca yaklaşan cihazın orijinal Nord’a benzer bir AMOLED ekrana sahip olacağını ve genel olarak orijinal Nord’un donanımıyla daha yakından eşleşeceğini iddia ediyor. Karşılaştırıldığında, Nord N10 5G ve Nord N100, LCD panellerle lansmanı tamamladı.

OnePlus Nord Forumları ||| OnePlus Nord N10 5G Forumları ||| OnePlus Nord N100 Forumları

Rapor, Nord SE’nin 2021’in başlarında Hindistan’da ve AB’de piyasaya çıkacağını ve ABD’de çıkış planlarının görünmeyeceğini söylüyor. Ne yazık ki bu, Amerika’daki insanların Nord N10 5G ve Nord N100 ile anlaşmak zorunda kalacağı anlamına geliyor ve gelecek yıl ne olursa olsun takip edilir. Her ikisi de kağıt üzerinde iyi cihazlardır ancak orijinal OnePlus Nord ile aynı değer seviyelerine tam olarak uymuyor.

Üst düzey amiral gemileri genellikle 1.000 ABD doları sınırını aşarken, insanlar daha uygun fiyatlı seçenekler için can atıyorlar. Orijinal OnePlus Nord, piyasadaki en iyi değerlerden biri ve görünen o ki Nords SE de aynı derecede iyi olacak – ve Warp Charge 65’in eklenmesi kesinlikle zarar vermeyecek.