OnePlus, yeni bir Nord telefonla dalga geçiyor ve OnePlus 8T Pro olmayacağını onaylıyor

OnePlus, normal sürüm programlarını takip eden başka bir lansman turu için hazırlanıyor. Her yıl, genellikle yılın başlarında piyasaya sürülen telefonlara bir T varyantı yükseltmesi görüyoruz. Geçen yıl OnePlus, OnePlus 7 ve OnePlus 7 Pro’ya yükseltme olarak OnePlus 7T ve OnePlus 7T Pro’yu piyasaya sürdü. Vanilya varyantlarında oldukça az değişiklik varken, Pro varyantları yükseltmeleri en iyi ihtimalle küçüktü. Bu yüzden bu yıl bir OnePlus 8T Pro olmayabileceğine dair söylentiler ilk ortaya çıktığında, gerçekten şaşırmadık. Şimdi, OnePlus resmen bir OnePlus 8T Pro olmayacağını resmen onayladı, ancak Nord serisinden daha fazlası gelebilir.

OnePlus CEO’su Bay Pete Lau, Weibo’da aşağıdaki gibi kabaca tercüme edilen bu haberi paylaştı:

Bu yıl 8T Pro yok. Pro düzeyindeki ürünleri seven kullanıcılar, yıllık makine kralı OnePlus 8 Pro’yu seçmeye devam edebilir. Planımızın kendisi, yükseltme için yer kalmayan bir yönde tanımlanmıştır.

Esasen şirket, bu yılki Pro’da yıl ortası yükseltme için fazla yer olmadığını kabul ediyor. OnePlus 8 Pro, bazı değerli rakiplere karşı güçlü bir şekilde ortaya çıkan çok iyi bir amiral gemisi olarak yaygın bir şekilde selamlandı. Uzantı olarak, bu aynı zamanda OnePlus 8 Pro’nun bir T sürümünün masaya getirdiği ek 6 aylık yazılım güncellemelerinden yararlanamayabileceği anlamına da gelebilir – ancak OnePlus 8T kesinlikle geleceği için aynı şeyi şirketten onaylamamız gerekecek.

Bu haber, dört gözle bekleyeceğimiz tek bir telefon sürümümüz olduğunu gösterebilir, ancak OnePlus’ın işlerinde başka bir şey daha var gibi görünüyor. OnePlus Nord’un Instagram sayfası, bir şeyin “yakında geleceği” konusunda alay etti.

Bu gönderiyi Instagram’da görüntüleyin

#Çok yakında

OnePlus Nord (@ oneplus.nord) tarafından paylaşılan bir gönderi

OnePlus’ın Qualcomm Snapdragon 690 yonga seti, 90Hz ekran ve 64MP dörtlü arka kamera kurulumu ile Nord N10 5G, diğer adıyla Billie adlı yeni bir Nord üzerinde çalıştığını biliyoruz. Güncel söylentilere inanılırsa telefonun ABD’ye 400 doların altında gelmesi bekleniyor. OnePlus bu özellikleri doğrulamadı, ancak yakında bir şeyler gelecek.

Bir cevap yazın