Reklamı kapat
Reklamı kapat
Güncel İçerikler
Güncel İçerikler

Özel bebeğiniz için en yaşlı, lüks ve Bedevi erkek isimleri

Bazı kadınlar bebek bekleyen bebeğe eski bir isim vermeyi tercih eder; Eski Arapça isimler orijinallik ve lüksü içerdiği ve çocuğu akranları arasında farklı kıldığı için, bu makaledeki ince bir dergi size çocukların en eski ve lüks isimlerinin eksiksiz bir ansiklopedisini sunuyor. Bu konu içerir … En eski erkek isimleri insan: Eski bir eril bilimin adı, […]

29 Aralık 2020 - 6:13 'de eklendi ve 52 kez görüntülendi. A+A-

Özel bebeğiniz için en yaşlı, lüks ve Bedevi erkek isimleri

Bazı kadınlar bebek bekleyen bebeğe eski bir isim vermeyi tercih eder; Eski Arapça isimler orijinallik ve lüksü içerdiği ve çocuğu akranları arasında farklı kıldığı için, bu makaledeki ince bir dergi size çocukların en eski ve lüks isimlerinin eksiksiz bir ansiklopedisini sunuyor.

Bu konu içerir …

En eski erkek isimleri

 • insan: Eski bir eril bilimin adı, peygamberlerin babasının, efendimiz Adem’in adıdır ve kırmızı topraktan veya çamurdan yaratılmış adama atıfta bulunur ve yer kabuğunun rengidir ve anlamı kahverengi olabilir ve İbranice’deki anlamı kırmızı veya bir kişi veya insan ırkıdır.
 • Sanki: Eril kökenli yabancı kökenli bir ilmin adı, el-marşav ve el-asif, yapraklarının dikenli yeşil renkte ve meyvenin kahverengi renkte olduğu, tomurcuklarının tuzlanarak veya turşu haline getirildiği büyük bir aileye ait bir bitkidir veya Hz.Süleyman’ın vekilinin adını alan koltuk sırası veya eyer sırası gibi bir sıfatı gösterir
 • Bildiri: Arap kökenli erkek biliminin adı ve adı Iqal biçiminde geldi ve anlamı parlak, aydınlık ve açık.
 • İnsanlar: Arapça kökenli bir isim ve Al-Sha’b, iki omuz arasında en uzak olanıdır. Arapların atasözleri arasında: Edebiyat kitaplarında haberleri bol miktarda bulunan Medine’li Ash’ab’dan imreniyorum.
 • Aktham: Arapça kökenli bir erkek bilim adı ve adı daha etkili bir şekilde geldi ve anlamı geniş bir şey ve kocaman bir göbeği olan bir adam.
 • yüksek araziler: Eski bir Arapça isim ve çoğul Necd kelimesi: Cesur adam, çağrıldığı şeyi çabuk cevaplıyor, yetenekli rehber, küçük bir dağ.
 • İdris: Kur’an-ı Kerim’de kadim peygamberlerden birinin adı olarak geçen eril bir ilmin adı … Yüce Allah, “İdris kitapta geçiyor” dedi. Bilgisinin bolluğu ve çalışmalarının bolluğu için seçildi..
 • Anees: Zulme karşı insanlıktan gelen Arap erkek biliminin adı. Ve Anason: sempatik, nazik, nazik, nazik, kadınların şefkatini geliştiren, erkeksi, sakin mizaç.
 • Adonis: Sarı, kırmızı ve Adonis çiçekleri olan bir yaz ve ilkbahar otu Kenan – Fenike dilindeki tanrıların unvanlarından biridir, bu nedenle Adon kelimesi, Yunanca’da bir hatırlatma işareti olan Seine ilavesiyle Kenanlı’da bir usta veya tanrı anlamını taşır. Tanrıça İştar’ın sevgilisidir Adonis efsanesi Kenan medeniyetinden ve kültüründen antik Yunan kültürüne taşınmış ve sevgilisi Afrodit olmuştur.
 • Numara: Arapça kökenli bir erkek biliminin adı ve adı daha etkili bir biçimde geldi ve anlamı: kalem, sayıdan, yazı. Al-Arqam aynı zamanda yılanların en sinsi olanı veya siyahlık ve beyaz olan yılanlar arasında bulunan ve adı eski Arap isimlerinden biridir.
 • İshak: İbrahim Peygamber’in oğlu İshak’a göre gülmek anlamına gelen kişisel, erkeksi, erkeksi bir İbranice adı İbrahimi dinlerin kutsal isimlerinden biri olarak kabul edilir ve Batı dünyasının yanı sıra Arap ve İslam dünyasında da yaygındır.
 • Barhoum: El-Burhama: uzuv hareketsizken bakışın sürdürülmesi ve Brahm: kalıcı görüş: Barhum ve Barhum: İbrahim el-Ajami adını göstermek ve sevdirmek için.
 • Badran: Arap kökenli, hız ya da telaş anlamına gelen eril bir ilmin adı ve bunu herkesten önce uygulamak için acele eden kişi, tıpkı Badran’ın Bedir adından geldiği gibi, tamamlanma gecesi ay anlamına gelir.
 • Servet: Bir veranın ağırlığına dayanan ve çok para anlamına gelen eski bir Arapça isim ve bu isimle anılanların en ünlülerinden biri, büyük arkadaş Tharwan bin Fazara’dır.
 • Haider: Arapça erkeksi bir isim, anlamı: aslan, güzel, şişman. Bu isim İmami Şii mezhebinde bolca bulunur, çünkü İmam Ali bin Ebî Talib’in adıdır ve onu doğurduğunda annesi onu çağırır, babası Ebu Talib de yoktur ve döndüğünde ona Ali adını verir, bu yüzden iki adı vardır. Haidar ve Haidara birdir ve belki de Taa abartmak içindir.
 • Cirit: Abartılı bir biçimde olan Arap eril bilim adı. Anlamı: mızrak yapan ve mızrak taşıyıcısı ağır bir şekilde bıçaklanmış. Ve mızrak yaptı.
 • Samer: Arap eril biliminin adı, anlamı: Geceleri insanlarla, muhataplar konseyi ile konuşmacıdır. Ve Araplar bunu bir bütün olarak sammar gibi kullandılar. Dediler ki: Samer: gece konuşan grup. Ayın gölgesi olan bronzluktan ya da kalabalıktan.
 • Sheth: Arap kökenli bir erkek bilim adıdır ve bu isim Hz. Adem’in üçüncü oğluna verilmiştir ve Allah’ın armağanı anlamına gelir.
 • Shehan: Takdir edene kadar adım atmayan kişi için kıskanç ya da kararlı anlamına gelen Arapça bir isim.
 • Ghassan: Güneyden Arapların soyundan gelen ve ona atfedilen Tihama’da suyun adı olan Ghassan Arabic isminin kökeni, Gassanidlerdir ve bunlardan biri de Gassan’dır. Arap erkeksi kişisel biliminin adıdır, bu da Gassan’ın gençliğin yoğunluğu anlamına gelir.
 • MansoorArap erkeksi bir kişisel bilginin adı, isminin anlamı zaferden, nesnenin ağırlığından ve öznenin isminin icat edilen bir ağırlığa karşı galip gelene kadar abartılmasından kaynaklanır, adı Arap ülkelerinde yayılır ve İran, Türkiye, Bosna Hersek gibi bazı İslam ülkelerinde yayılır.
 • Hashem: Arap kökenli erkeksi bir kişisel bilimin adı, yani paramparça ettiği veya parçalandığı anlamına gelir.Bu isim, eski zamanlardan beri Araplar arasında popülerdir ve birkaç önemli kişiyle karakterize edilmiştir.
 • وقاص: El-Qus’tan alınan, erkeklere verilen eski bir Arapça isim, yani ateşe atılan çubukları daha fazla tutuşturmak için kırıcı anlamına geliyor.

Çocukların isimleri eski ve lüks

 • Baybars: Güçlü bir kişi veya savaşçı anlamına gelen yabancı bir isim ve Memlük devletinde kullanılan görkemli yaşlı oğulların isimlerinden biridir. Baybars isminin sahibi, her zaman galip gelmek isteyen, kendisini haklı gören, amacına ulaşmak için birçok zorluğa göğüs geren cesur ve güçlü bir kişidir.
 • Hattan: Hattan ismi Arap kökenli erkeksi bir isimdir ve hafif yağmur anlamına gelir, bu yüzden gökyüzünün zayıfladığı, yani buradan hafif yağmur yağdığı ve gözyaşlarının zayıfladığı, yani yavaşça indiği söylenir ve çok yaygın olmayan bir isimdir.
 • Babam: Her babanın oğlunun taşımasını istediği pek çok güzel anlam taşıyan Arap kökenli bir erkek biliminin adı ve bu anlamlar arasında özgüven, haysiyet, insanı rahatsız eden her şeyden uzaklaşma, sebat ve sebat, aşağılama ve hakaretten duyulan memnuniyetsizlik yer alıyor.

 • İsim veren: Eski bir Arapça isim, ancak çok lüks ve saf veya tatlı anlamına geliyor ve herhangi bir kirlilik içermiyor, bu yüzden saf ve saf su anlamına gelen Namir suyu deniyor ve Namir fiili, sormak ve satın almak anlamına geliyor ve bu anlamdan Yüce Tanrı’nın söylediği Yusuf Suresi’nde bahsetmiştim: Bir başka anlamı da Dhul-Hesab’dır.
 • muhteşem: Güzel ve iyi anlamına gelen eril bilimin adı ve konusudur..
 • Kızıl saçlı: Ahududu adı eski isimlerden gelir ve soğuk gün, en parlak, çakra veya kırmızı, ister saç renginde ister kafa renginde olsun, kırmızı ve beyaz bir şey içeren sarı renkten kastedildiği gibi..
 • HAYTHEMAllam adı erkek çocuğa verilir ve adın kökeni Arapça kökene iner ve Haitham isminin anlamı bir şahin, bir şahin veya bir kartaldır ve kırmızı kumlara Haitham, yumuşak zemin al-Haitham olarak bilinir ve Haitham adı belirli bir asit ağacına verilir.
 • Ruslan: Alam ismi, Türk erkeksi kökenlidir ve cesur olan aslan anlamına gelir. Arslan adı için seyreltilmiş bir kelimedir. Raslan ismi Türkiye’deki eski isimlerden biri olmasına rağmen yaygın olarak yayıldığı Lübnan başta olmak üzere Arap ülkelerinde birçok babanın favori isimlerinden biri haline gelmiştir.
 • سنمار: Geceleri uyumayan ay, hırsız. Sanmar: el-Nu`man Qasr al-Khourng için inşa eden Romalı bir mühendisin adı ve ödülü, al-Nu`man’ın onu sarayın tepesinden atmasıydı. Ve herkesçe bilinirdi.
 • Ias: Bir Arap erkeksi biliminin adı talihsizliğinden dolayı onu üzüyor, yani güzelleştiriyor. Tek kaynaktan. Ve şöyle deniyordu: İki yabancı olan İyas ve İyaz’ın yanı sıra Al-Khafaji “Shifa al-Ghaleel” de söylediler ve kelimenin kökeni: don, sabah meltemi, sabah çiği anlamına gelen Ayyas.
 • Gee için: aYüce Allah’ın sözünde olduğu gibi (veya üstünde dalgalarla kaplı yemyeşil bir denizde karanlık olarak) ve “Laji” isminin ayetinde ve anlamında olduğu gibi Kuran’da bahsedilen eski bir Arap zehiri derin, çok sulu, dalgalı dalgalar anlamına gelir.
 • نيار: Çok hafif ve ateşli ateş anlamına gelen bir isim ve kadınlar için olduğu kadar erkekler için de eski Arapça isimlerden biridir.
 • Hafs: En eski çocuk isimlerinden biri Ve deriden yapılmış bir kuru üzüm, küçük bir ev, bir yavru anlamına gelir. Ve aslanın adı Ebu Hafs olan dilde. Shiblah’a Hafs denir.
 • Safwan: Arap kökenli eril bir ilmin adı ve pozitifliği, iyimserliği ve dinginliği ifade eden pek çok anlamı olduğu için en lüks isimlerden biridir, yumuşak kaya anlamına gelir ve saflık ve saflıktan, keder ve sıkıntıdan kurtulmaktan türemiştir.
 • Qusai: Eril kökenli Arapça bir bilimsel isim. Ya uzak anlamına gelen kesirli bir küçülmedir ya da uzak bir soy olan bir anlatıdan türetilmiştir ve aynı zamanda veçheyi ifade eder. Kusay bin Kalab, asil Peygamber’in soyunun beşinci babasıdır.

Eski Bedevi çocuklarının isimleri

 • Firas: “Yutmak” anlamına gelen fara fiilinden türetilmiş ve aslanın kısrağının avı olduğu söylenen eski bir Bedevi Arapça adı, Firas isminin aslan anlamına geldiği ve Firas ismiyle ilgili Arapça isimlerden, Faris isminden ve sözlükte Firas isminin anlamının detaylandırıldığına dikkat edilmelidir. El-Cami’nin adı aslan anlamına gelen bir isimdir.
 • Muzaffer: Bedeviler arasında yayılan, kahramanca, erkeksi bir Arapça isim ve aktif bir isimdir, yani kazanan, ghalib. Ve bazı liderler ve halifeler arasında bir unvan kullandım çünkü kahramanca bir anlam taşıyor ve Fatımi Tanrı’nın emriyle muzaffer gibi prestij ve gurur öneriyor.ي.
 • Hazaa: Bilimin adı aslen Arapça Bedevi erkeksi için, daha hızlı ve kırılma anlamına gelen shaza fiilinin abartılı biçiminde geldi. Anlamları arasında kırık, ayaklanma, sallanma, aceleci ve kaşlarını çatma vardır. Korkuluk aslandır, çünkü avının kemiklerini çok kırar.
 • Khalfan: Arapça kökenli olan ‘al-mukhir al-mukhair adı iki kat geride olup, genel olarak çocuğa, oğlana ve erdemli çocuklara verilen bir isimdir..
 • Pijad: Eril bilimin adı Kullanımı ve isimlendirilmesi eski İslami zamanlardan beri yayılmıştır. Çöl ile ilişkilidir ve çölde kullanılan yol gösterici rehberdir. Zil Bajadin: Res :l’ün delili ve kanıtı olan Abdullah bin Abd Nehm’in unvanı, ünlü fetihlerden birinde Allah onu kutsasın ve huzur versin.
 • Zarar: Dirar ismi, faile fayda olmaksızın ceza veya zararı ifade ettiği için zararın anlamı olan Badia’daki çocukların eski ve yaygın isimlerinden biridir ve Kur’an-ı Kerim’de telaffuzu ile geçen isimlerden biridir.
 • Hançer: Arap kökenli bir erkek adıdır ve erkek olarak adlandırılır ve dürtü, blaster, saldırgan, içeriden, karıştırmak, kompresörden ölmek ve ayrıca kötü rüzgarlık, aşağılık, köle, kötü, kötü huylu, haksız yere giren ve saldırgan anlamına gelir..
 • Sıralandı: Bedevi bölgelerinde bolca bulunan Arapça bir isim ve anlamı Uysal adam, kullanımı kolay, düz, geniş adam. Suhail: Harika bir yıldız, sıcaklığın sonunda Arap ülkelerinde yükselişi.
 • Greer: İsim Arapça fiilin eril bilimi sürüklemedir, yani çekmek demektir. Griir, kenetlendiği bir devenin ipi olan fermuar halatıdır.
 • لبيد: Arap kökenli bir erkek ilminin adı fiilden olup anlamı, bulunduğu yerde olmalı, ondan ayrılmamış ve abartılı bir biçimdedir.Ayrıca bir balad haline gelinceye kadar birbirine bağlanması gerekir ve Emiri’nin eli şairdir..
 • Oday: “Adi” adıyla ve iddi ile fiilden indirgenen Arap kökenli eril biliminin adı, koşmak hariç: koşup koşsa. Al-Adi: çoğul kullandı ve düşmana saldıran ve ona doğru koşan ve onunla yüzleşmek için acele eden ilk dövüş grubuydu ve Al-Adi: düşmanı ilk taşıyan, burada tekil ve Adi, Kureyşli Uday kabilesinin adını aldı.
 • Diab: Arap kökenli eril bir ilmin adı, çoğul kurdun kurtlarından çarpıtılmıştır.Klasik Arapça değil, konuşma dilinde çağrılırlar ve aynı zamanda bir aile adıdır, kurtlar kara köpekleridir.
 • Thamer: Kırsal kesimde sık sık ağaçların meyvesi fiilinden anılan Arap erkek biliminin adı: meyve verir, dolayısıyla verimli ve verimlidir. Ve verimli olan da şu: Parası artan adam.
 • Nayef: Sık sık Bedevi olarak adlandırılan eski bir Arapça isim ve anlamı Yüksek veya yüksek ve tuhaf olan artış, sadaka ve bağıştır ve söylenir Nayef Ya da Naif, aşkınlığı, ihtişamı ve yüksekliği ima eder ve yüceltildiği söylenir, bu da yüceltildiği ve yüceltildiği anlamına gelir.
 • Kral: Arap kökenli eril bir ilmin adı, prestij ve otorite, delil ve kanıt anlamına gelir ve Sultan, hükümdar veya koruyucu veya kraldır ve bu isim gücü, prestij, cesaret, nüfuz ve kontrol sevgisini sembolize eder ve otorite hukuk anlamına gelir ve otorite toplamı sultanlardır ve aynı zamanda güç anlamında gelir, ki isimlerden biridir. Bir büyüklük ve gurur işareti var.
 • Sattam: Arapça bir isim Bedevinin en öne çıkan isimlerinden biridir ve kılıçla vuran ya da kapı gibi bir şeyi kapatan anlamına gelir, bu yüzden kapıyı çaldığı, yani kapatıldığı söylenir ve vuran, her vuruşu kuvvetle döven şiddetli kişidir ve kuşak kılıcın kenarıdır.

Bunlar en eski çocukların isimleri ve anlamlarıydı, böylece yeni doğmuş bebeğiniz için onlardan kafa karışıklığına düşmeden seçim yapabilir ve onları diğer çocuklardan ayırt edebilirsiniz. Arkadaşlarınızla paylaşın ve bize çocuklarınızın isimlerini veya aklınıza gelen her şeyi söyleyin.

Ayrıca ilginizi çekebilir:

İnce dergi teklifleri

Tüm takipçileri için ince bir dergiden özel indirimler, buradan daha fazlasını öğrenin

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Arapça kedi isimleri yeni Arapça kedi isimleri yeni

Birçoğu , insan adı da dahil olmak üzere yüzlerce hatta binlerce kedi adı olduğundan, kedi veya kedi için benzersiz ve uygun bir isim s...

R harfli çocukların isimlerinin ansiklopedisi (Arapça – İslami – nadir – Kürtçe) R harfli çocukların isimlerinin ansiklop...

Doktor ona fetüsün türünü söyler söylemez anne, beklenen bebeği için güzel bir isim düşünmeye başlar ve bazı anneler bebeğine R harfiyl...

Beklediğiniz çocuğunuz için bin harfli çocukların isimleri (İslami – Arapça – Türkçe) Beklediğiniz çocuğunuz için bin harfli ç...

Çocuklar, babaların ve annelerin hayatlarında en önemli şeyi temsil eder ve Allah onları süs olarak tanımlamıştır ve bu nedenle her bab...

Bebeğiniz için orijinal ve nadir Arapça çocuk isimleri Bebeğiniz için orijinal ve nadir Arapça ...

Yüce Tanrı’yı ​​bu dünyevi yaşamın süsü olarak tanımlıyoruz. Bu nedenle, ebeveynler Tanrı’nın onlara bir çocuk vereceğini a...

BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

SON EKLENEN HABERLER
Without a doubt, several items can influence your credit report and tank your own score Without a doubt, several ...

The FCRA explicitly states you could dispute any negative it...

Ngành ẩm thực VN đa chủng loại đa dạng với hàng chục ngàn các món ăn Ngành ẩm thực VN đa chủng...

Với sự thông dụng của món ăn tới từ xứ nước ta thì chắc hẳn ...

Are Cheap Skin Maintenance Systems A Good Value For Bucks? Are Cheap Skin Maintenanc...

You will never really get told about any one element plus th...

There are plenty of items that could influence your credit report and tank your score There are plenty of items...

According to the FCRA, you can dispute any unwanted element ...

Ăn uống nước ta đa dạng phong phú và đa dạng với hàng vạn món thức ăn Ăn uống nước ta đa dạng p...

Không chỗ nào hoàn toàn có thể so bì về độ đa dạng trong ẩm ...

Primarily, several things could be detrimental to your credit report and tank your credit score Primarily, several things...

The FCRA explicitly claims you could dispute any negative it...

Ngành ẩm thực VN đa chủng loại nhiều chủng loại với hàng vạn các món ăn Ngành ẩm thực VN đa chủng...

Ngành ẩm thực nước ta đa dạng đa dạng mẫu mã với hàng vạn mó...

Certainly, several items can influence your credit report and tank your score Certainly, several items ...

Among the questions that you may be having is if obtaining a...

How Property Of Unwanted Fat Using Supplements How Property Of Unwanted ...

Slowly introduce cardio back up your routine. Cardio is grea...

Ẩm thực VN đa dạng phong phú với hàng chục ngàn món thức ăn Ẩm thực VN đa dạng phong ...

Ăn uống VN đa chủng loại phong phú và đa dạng với hàng vạn m...

HABERLERİ

Situs Slot Online Terbaik

https://footballroof.com/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1/

https://www.helpyourteens.com/wp-includes/situs-slot-gacor-terbaru-terpercaya/

https://www.filmrumor.com/slot-gacor-hari-ini/

https://stocksnstonks.com/slot-gacor-gampang-menang/

https://www.cloudnewsmag.com/wp-includes/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1.html

https://oaxacaculture.com/slot-deposit-dana/

https://oaxacaculture.com/judi-slot-online-jackpot-terbesar/

https://gamezigo.com/slot-gacor/

https://unblendednews.com/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://unblendednews.com/slot-online/

https://negocio.topnews.cloud/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1/

https://newyorkweeklytimes.com/slot-online/

https://www.adeccogroup.com.ar/slot-online/

https://airmotiontechnology.com/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://stop-hair-loss.eu/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://www.starsandstyle.co.uk/judi-slot-online-jackpot-terbesar/

https://ukeconomynews.co.uk/slot-online/

https://hberbu.com/slot-online/

https://booking.grandroyaltravel.com/wp-includes/slot-online/