Philips Elektrikli süpürge yorumları Kadınlar Kulübü

Philips SpeedPro Max, analiz: en zorlu temizlik için süpürge ile elektrikli süpürge yorumları

Kadınlar On yıldan uzun bir süre önce ilk süpürge elektrikli süpürgemi hala hatırlıyorum: kablolu, torbalı ve kamışı emmeye eşdeğer bir güce sahipti. Philips Elektrikli süpürge yorumları ,Neyse ki, son yıllarda çok şey değişti ve Philips SpeedPro Max elektrikli süpürge bunun kanıtıdır ve en zorlu temizlik için hazırdır.Kadınlar Kulübü,

Güçlü yönleri arasında gücü (dakikada 1.000 litreden fazla hava), 65 dakikaya kadar temizlik sağlayan bataryası ve bir toz zerresi bile çıkmaması için LED ışıklı fırçası ile öne çıkıyor. Bir aylık kullanımdan sonra, geliştireceğimiz bir şey de oldu.

PHILIPS SPEEDPRO MAXÖZELLİKLER
GÜÇ SEVİYELERİ3
EMİŞ GÜCÜDakikada 1.000 litre hava
KATI TANK KAPASİTESİ600 ml
DAVULLityum iyon / 25,2 V
ÖZERKLİK (ÜRETİCİYE GÖRE)65 dk.
YÜKLENME ZAMANI5 saat
FİLTRELERHEPA
MAKSİMUM GÜRÜLTÜ EMİSYON SEVİYESİ84 dB
AĞIRLIK2,71 Kg
FIRÇALAR360º emiş fırçası, kompakt motorlu turbo fırça, sapa entegre fırça
AKSESUARLARGüç adaptörü, duvara montaj tabanı
FİYAT446 avro

Philips SpeedPro Max: iyi

Philips SpeedPro Max, çok fazla güç, harika bir pil ve istediğimiz yeri aydınlatmak için LED ışıklar gibi bazı ayrıntılar sunar

Elektrikli süpürgelerin hepsinin aynı olduğu on yıllardan sonra, teknoloji pazarı sadece birkaç yıl içinde değiştirdi. Bir yandan, bir dereceye kadar işi bizim için yapan robot elektrikli süpürgelerin ortaya çıkmasıyla , diğer yandan da öncekilerin performansını ve konforunu sonsuz derecede artıran süpürge süpürgelerinin büyük ilerlemesi .

Bu anlamda, Philips SpeedPro Max , yüksek kaliteli bir elektrikli süpürgeden bekleyebileceğiniz her şeye sahiptir : çok fazla güç, istediğiniz her şeyin üstesinden gelebilecek bir pil, farklı yüzeyler ve köşeler için iyi yüzeyler ve aksesuarlar.

Ama hiç şüphesiz evde en çok sevdiğimiz şey LED ışıklı fırça . Masa altı, büfe ya da koltuk gibi ışığın ulaşmadığı yerlerde vakumlama yaptığınızın yanı sıra vakumlamadığınız veya iyi yapmadığınız yerleri daha iyi görmenizi sağlar. .

En düşük seviyede bile, emiş gücü çoğu kullanım için fazlasıyla yeterlidir

Bu ana fırça iyi bir emme kapasitesine sahiptir ve tüm tozu ve küçük kir parçalarını toplar (fotoğrafta görüldüğü gibi, daha büyük şeyler kalmıştır) ve ayrıca köşelere ulaşmak veya mobilyaların altını temizlemek için çok rahat bir 360º eklemleme özelliğine sahiptir. .

Philips Marathon yorumlar, Philips Marathon en iyisi hangisi, Hangi elektrik süpürgesini tavsiye edersiniz, Philips Marathon elektrik süpürgesi şikayet, En iyi süpürge markası Kadınlar Kulübü, En iyi elektrik süpürgesi markası 2020, Philips Elektrikli Süpürge Yorumları, Elektrikli süpürge tavsiye 2020, Philips Elektrikli süpürge yorumları Kadınlar Kulübü,

Bir diğer dikkat çekici özellik ise emiş gücüdür . Zaten minimum güçte, temizliği nasıl bıraktığınızı ve pislik haznesinin dolduğunu fark edersiniz, ancak üst seviyelerde (iki + turbodur) güç, memeyi kaydırmak bile zor hale gelebilecek şekildedir. belirli yüzeylerden geçebilir, ancak şiltelerin, döşemelerin ve süpürgeliklerin derinlemesine temizlenmesi için idealdir.

Ayrıca, pilin evi iyice temizlemek için yeterince uzun sürdüğü de takdir edilmektedir . Zeminleri ve halıları süpürmek için fazlasıyla yeterli olan minimum güçte, çalışırken 65 dakika sürer; turbo ile, 21 dakika, ancak ara sıra kullanılan bir mod olmasına rağmen. Ayrıca kol üzerinde kolayca görülebilen bir yük yüzdesi göstergesi içerir.

Vurgulanması gereken bir diğer olumlu nokta , halılar, kanepeler ve hatta araba için kullanışlı olan orta fırça aksesuarı ve elektrikli süpürgeyi aksesuarsız kullanmak istediğimizde küçük bir geri çekilebilir fırça içermesidir.

Son olarak bir diğer küçük ayrıntı ise şarj cihazının manyetik olması ve hem ayrı hem de şarj tabanında kullanılabilmesidir. Bu şekilde, elektrikli süpürgeyi sadece tabanda bırakmamız gerekiyor ve otomatik olarak yüklenecek, mandalların sıkıntısı olmadan onu alıp tabandan bırakabilecektir.

Philips SpeedPro Max’in en büyük dezavantajı, kategorisindeki ürünlerin çoğunu etkileyen şeydir:

Philips SpeedPro Max: o kadar iyi değil

Söylediğimiz gibi, süpürge elektrikli süpürgeleri son on yılda çok gelişmesine rağmen, günlük kullanımda hala cilalanması gereken şeyler olduğu dikkat çekiyor .

Belki de denediğim herkesi etkileyen en aşikâr olanı kilo . Bunları süpürge olarak kullandığınızda, çok dikkat çekici bir şey değil (dikkat çekici olsa da), ancak süpürgelikleri, rafları veya kanepeyi temizlemek için el tipi elektrikli süpürge olarak kullandığımızda rahatsızlık veriyor. Ek olarak, bu ağırlık kullanımı etkiler: daha sert olan hareketlerinizde daha az hassas olursunuz ve genellikle elektrikli süpürgeyi iki elinizle kullanırken bulursunuz.

Philips Marathon yorumlar, Philips Marathon en iyisi hangisi, Hangi elektrik süpürgesini tavsiye edersiniz, Philips Marathon elektrik süpürgesi şikayet, En iyi süpürge markası Kadınlar Kulübü, En iyi elektrik süpürgesi markası 2020, Philips Elektrikli Süpürge Yorumları, Elektrikli süpürge tavsiye 2020, Philips Elektrikli süpürge yorumları Kadınlar Kulübü,

Geliştirilebilecek diğer bir özellik, görsel olarak büyük olmasına rağmen, biraz adil bir kapasiteye sahip olan tanktır . Tankın üzerinde limiti gösteren bir işaret var ve dolduğunda gerçekten emme kapasitesini kaybediyor gibi görünüyor. Tankın çıkarılma ve boşaltılma şekli konusunda da hevesli olmadık, tamamen sezgisel değil ve bazen bir şeyi kıracakmışsınız gibi görünüyor.

Son olarak, şarj ünitesinin ek aksesuarları nereye asacağı (orta boy fırça gibi) olması kötü bir şey olmayacaktır çünkü şu anda orta fırçayı bırakacak yeriniz yok ve bu da onu bir çekmecede tutmanız anlamına geliyor. ve nihayet daha az kullan.Süpürmeden köşeden ayrılmamak isteyenler için ideal bir elektrikli süpürgedir.

Mükemmel performans gösteren ancak mükemmel olmayan bir elektrikli süpürge

Bu son dezavantajların sizi şüpheye düşürmesine izin vermeyin: Philips SpeedPro Max süpürge süpürgesi önüne konulan her şeyi süpürme görevini yerine getirir . Sadece onu uzun süre kullanmanın ağır olduğunu düşünebilirsiniz (pili asla aynı anda bitirmeyi başaramadım, aynı anda eleştiri ve övgü olarak kabul etmedim) ve geliştirilebilecek diğer bazı detaylar.

Benim durumumda, yer için robot elektrikli süpürge ile kanepe ve diğer köşeler için kompakt el süpürgesi kombinasyonunu tercih ettiğimi düşünüyorum , ancak evinizin temizliği üzerinde maksimum kontrole sahip olmak istiyorsanız veya elektrikli süpürgenizden korkuyorsanız Kendisinin farkına varacak Ve isyan edecek, Philips SpeedPro Max taleplerinize cevap verecek.