Pierre Frey, cesur ve modern bir duvar kağıdı koleksiyonunu ortaya çıkarıyor

“Kumaş ve dekor dünyasının parlak ismi” Pierre Frey, Fransız yetenekleriyle yapılan işbirliğinin ürünü olan cesur ve çarpıcı bir duvar kağıdı koleksiyonu yayınladı ve tekstil dünyasının en ünlü markalarının değerli çizimlerinin arşivine dayanıyor. Korkak ve şık görünmek için özenle seçilmiş muhteşem parçalar.

Pierre Frey’in hikayesi, 1976 yılında torunu Pierre Frey’den sonra tekstil işine girip bir marka kurmaya karar veren bir aile ferdinin en ünlü tekstil ve dekor markalarından biri haline gelmesiyle başladı.

Hayvanların, ağaçların ve kuşların çekici renklere sahip olduğu, doğadan ilham alan şekiller ve tasarımlar taşıyan, her eve ve zevke uygun, farklı sanatlar ve renkler taşıyan özgün bir tasarım grubu.

Aynı şekilde, insan yaşamı ve farklı kültürleri birçok yaratıcı baskıda ortaya çıktı, farklı ülke ve zamanlarda yaşamının aşamalarını ifade etti, böylece insanlığı ifade eden tasarımlarda iz benzersizdir.

El işleri ve sanat eserleri ve siyah beyaz duvar kağıdının harika bir karışımı, renkli canlı süslemelere sahip bir odaya sığar.

Düzenli ve tekrar eden motifler ve gravürler de bu grubun bir kısmını kazandı, ancak hem çizimlerde hem de renklerde farklı ve alışılmadık görünüyorlardı.

Bazı tasarımlar, yalnızca bir sanatçının anlayabileceği üst üste binen renkler ve gerçeküstü çizimlerle duvar kağıdına değil, gerçek tablolara benziyordu.

Modern, gençleşmiş bir ev için Pierre Frey duvar kağıdı koleksiyonu.