Pippa Middleton’ın düğünü, kraliyet düğünü

 • 2017, ünlüler için birçok önemli düğüne tanık oldu, ancak Kate Middleton’ın kız kardeşi Pippa Middleton’un, Cambridge Düşesi’nin düğününde özel bir kraliyet tadı vardı!

  Ünlülerin düğünleri çok takip ediliyor. 2017 yılının en önemli düğünlerinden biri kutlamadır Pippa Middleton Onunla İngiliz işadamı ve milyoner ile evleniyor James Matthews. Tören, Yorkshire’daki St. Mark Kilisesi’nde, Prens William, Prens Harry ve bir dizi ünlü kişi gibi İngiliz kraliyet ailesinin bir dizi üyesinin huzurunda gerçekleşti. Gelin, babası Michael Middleton ile 1951 Jaguar Vintage ile geldi.

  Peppa, bazılarının düğününde kız kardeşi Kate Middleton’ın görünüşüne benzeyen harika bir görünümde rol aldı, ancak aralarındaki ortak faktör gerçekten bir kraliyet karakterinin zarafetiydi.

  Soldaki Peppa Middleton düğününün en güzel detaylarını izleyin!

 • Pippa Middleton gelinlik

  Pippa Middleton, düğün töreninde İngiliz tasarımcı Giles Deacon imzalı bir elbise giydi ve tasarım yapmayı başardı. Peppa’nın kişiliğine uygun elbise Ve İngiliz kırsalında düzenlenen düğünün atmosferi. Peppa, zarif tasarımlı, kısa kollu ve yüksek yakalı kırık beyaz bir gelinlik giymiş. Elbise, küçük incilerle el işlemeli ipek dantelden yapılmıştır. Peppa, çok iddialı olmadan ona kraliyet dokunuşu veren orta kuyruğu seçti. Arka hikaye, kalp şeklinde bir delikle çok farklı.

 • Peppa Middleton Düğün Aksesuarları

  Peppa, zarafet ve incelikle görünümünü tamamlamak için Stephen Jones tarafından tasarlanan uzun bir başörtüsü olan harika kraliyet elbisesine eşlik etti. Peppa’yı seçti İnce elmas taç İki damla incili alyans ve elmas küpeleri de tasarlayan Robinson Pelham mücevherinden. Bu küpelerin Peppa tarafından kız kardeşi Kate Middleton’un düğününde takıldığı ve gelinin kendisine şans getiren eski bir şey giymesi Avrupa geleneği olduğundan, annesinden bir nevi iyi bir alamet olarak hediye edildiği bildirildi. Manolo Blahnik’in bir çift kirli beyaz saten ayakkabısıyla Peppa’nın görünümü son derece şık bir şekilde tamamlandı.

 • Makyaj Peppa Middleton

  ‼ ️ Lütfen başlığı okuyun. Pippa ve Kate’i sevmeyen insanlardan çok hoş olmayan bazı yorumlar ve mesajlar aldım. Onları hangi nedenle sevmeyebileceğinizi anlıyorum ve ben buna katılmıyorum, bu sizin fikriniz ve şükürler olsun ki hepimiz aklımızı konuşup istediğimizi düşünmekte özgür olduğumuz bir dünyada yaşıyoruz. Ancak, görünüşte nefret ettiğiniz birine adanmış bir hayran sayfasında nefret yorumları ve mesajları bırakmamaya davetlisiniz. Aptalca ve oldukça saçma. Burada her yaştan insan olduğunu anlıyorum, ama bu benim sevmediğim çocukça bir davranış ve ne düşündüğünü umursamayacak kadar büyüğüm, ama yine de bunları * benim * hesap. . Buraya sadece kavga çıkarmak için gelirsen, zahmet etme. . ❌ Bununla birlikte, tüm nefret yorumlarının ve mesajlarının silinmesine ve bunlardan ayrılan hesapların bloke edilmesine karar verdim. . Orospu gibi davrandığımı düşünüyorsan üzgünüm ama hayat yeterince zor ve hepimiz iyi vakit geçirmek için buradayız, nefret dolu yorumları okumak için değil. . Ayrıca, Pippa ve James’in bu sevimli resmini tüm nefret edenlere “güle güle” olarak seçtim 😂

  Pippa Middleton-Matthews (@pippamiddletonmatthews) tarafından paylaşılan bir gönderi

  Peppa’nın gelin makyajı seçimleri tamamen başarılı oldu ve sade ve şık elbisesiyle eşleşti. Peppa evlat edinildi Yumuşak, çıplak makyaj Sıcak toprak tonları ve bronz tenine mükemmel şekilde uyan çıplak pembe ruj. Düğün saç modeli, yumuşak yüz hatlarını ortaya çıkaran, patlamasız zarif bir chignon ile çok basitti, saç modelinin güzelliği, önden bir elmas taç ve arkada yumuşak bir elmas aksesuar ile tamamlandı.

 • Kate Middleton’ın bakışı

  Kate Middleton, spontan davranışları ve sade ve zarif görünümüyle fotoğrafçıların lenslerini hiçbir ücret ödemeden çalıyor! Kate, Alexander McQueen imzalı yumuşak bir elbise giydi ve gelinliğini tasarlayan evin aynısı. geldi Elbise basit peplum tarzında tasarlanmıştır Simon rengi, ipek malzeme ve V şekilli göğüs detayıyla şapka, belirgin bir gül ile görünüme kraliyet dokunuşu kattı. Kate, yumuşak pembe rujla dumanlı göz makyajını benimsedi ve Kate’in saç modeli basit, sade Kate Chinion’u seçti.