Radyo: ahşap panel boyası – tahta

Ahşap panellerin evin içinde mutlaka yeri vardır. Bir alanı geleneksel ve sıcak gösterebilir, ancak aynı zamanda karanlık ve tarihli görünebilir. Panelleriniz sizi rahatsız ediyorsa, onları yırtıp alçıpanın arkasına saklayabilirsiniz. Ancak paneller iyi durumda ise, daha hızlı, daha ucuz ve birkaç kat boya ile parlatılması daha kolay olabilir. Nasıl yapacağınız burada.

Dinlemek AHŞAP KAPLAMA BOYAMA Veya aşağıdaki metni okuyun:

Sunta duvarlarınızı TSP ve su ile yıkayarak başlayın. Delikleri, çukurları veya diğer kusurları çiziklerle doldurun, kurumasını bekleyin ve ardından zımparalayın. Şimdi kapalı alanı kurutmak için hafifçe zımparalayın (kesme ve süpürgelik yapmayı unutmayın). Sürtünme, astar çubuğunun ilk katmanına yardımcı olacaktır. Hareket halindeyken toz maskesi taktığınızdan ve tozu nemli bir bezle sildiğinizden emin olun.

Yüzey pürüzsüz hale geldikten ve tozdan arındıktan sonra astarlama işlemine devam edin. En iyi sonuçlar için leke önleyici bir astar kullanın ve iki katman halinde planlayın.

Seçtiğiniz boyayı uygulayarak bitirin. Her katman arasına iki veya üç kat zımpara uygulayın. Daha pürüzsüz bir yüzey için, bir sünger aplikatör kapağı seçin. Köşeleri kesmek ve damlaları silmek için elinizde bir bilek fırçası bulundurun. Sonra geri çekilin ve yeni, daha hafif manzaranın keyfini çıkarın.

Radyo Ülke genelinde 75’ten fazla istasyona sahip (ve büyüyor) yeni başlatılan günlük bir radyo istasyonudur. Bob a Day’den 60 saniyelik ev tadilatı radyo ipucumuzu dinleyerek veya okuyarak günlük dozunuzu buradan alabilirsiniz.