Radyo: boyayı betondan çıkarma – boyama

Kaldırımınızdaki boyayı kestiyseniz veya beton bir saksıya sürdüğünüz bir kat boya hakkında fikrinizi değiştirdiyseniz, boyayı betondan çıkarmanın ne kadar zor olabileceğini bilirsiniz. Boyayı betondan veya diğer duvarlardan çıkarma hakkında bilmeniz gerekenler.

Dinlemek Boyayı betondan çıkarmak Veya aşağıdaki metni okuyun:

Herhangi bir gevşek parçacığı gidermek için vakumlama veya vakumlama ile başlayın. Daha sonra yüzeyi sabunlu su veya TSP solüsyonu ile uzun saplı bir fırça ile temizlerken temizleyin. Eldiven giydiğinizden emin olun. Yüzeyin tamamen kurumasına izin verin.

Ardından, boyalı alan küçükse, orbital bir zımpara ile kaldırabilirsiniz. Daha büyük yüzeyler için kimyasal cila sökücüye başvurmanız gerekebilir. Bu amaçla ağır iş eldivenleri giyin ve alanın iyi havalandırıldığından emin olun. Kimyasalı uygulayın ve işini yapmasına izin verin – bu aşama birkaç saat sürebilir, bu nedenle kutudaki talimatları izleyin. Bitkilerin yakınında dışarıda çalışıyorsanız, onları kimyasallardan korumak için üzerlerini kapattığınızdan emin olun.

Kimyasal işini yaptığında, alanı bir tel fırça veya boya sıyırıcı ile fırçalayın ve kalıntıdan kurtulmak için yuvarlayın. Alanı iyice durulayın. Çok büyük boyanmış yüzeylerin veya inatçı lekelerin basınçlı suyla püskürtülmesi gerekebilir.

Radyo Ülke çapında 75’ten fazla istasyona sahip yeni açılan günlük bir radyo istasyonudur (ve büyümektedir). Günlük dozunuzu, Bob a Day’den 60 saniyelik ev tadilatı radyo ipucumuzu dinleyerek veya okuyarak buradan alabilirsiniz.