Radyo: Entegre Zararlı Yönetimi – çim ve bahçe

Bahçe zararlılarını zehirli kimyasallar kullanmadan kontrol etmek için doğaya karşı değil doğa ile çalışın.

Dinlemek Entegre haşere yönetimi Veya aşağıdaki metni okuyun:

Böcek haşerelerinin gelişimlerinin her aşamasında neye benzediğini bilmek ve onları sık sık kontrol etmek, sizin ve çevreniz için çimlerinizi zehirli böcek ilaçlarıyla kaplamaktan daha iyidir.

Örneğin meyveyi yemek üzere olan bitkileri yiyen böcekleri öldürmek için hasattan hemen önce toksik kimyasallar kullanmaya gerçekten değmez.

Zararlıları yalnızca tuzaklar, küçük boşluklar, hortum sprinkler veya cımbız kullanarak fiziksel olarak kontrol edebilirsiniz. Çitler, ağlar ve gövde koruyucuları gibi bölümler, kuşların, küçük hayvanların veya haşerelerin hasat edilmesini önlemeye yardımcı olabilir. Sürüngenler, böcekler ve yumuşakçalar için, diyatomlu toprak sınırları hile yapabilir ve başkalarına asla zarar verebilir.

Bahçeniz yaprak bitleri, böcekler ve tırtılların saldırısına uğradığında, dantel kanatları, böcekler veya nematodlar gibi bazı yırtıcı böcekler sipariş edin ve doğanın kavgalarınızla savaşmasına izin verin!

Radyo Ülke genelinde 60’tan fazla istasyona sahip (ve artmaktadır) yeni başlatılan günlük bir radyo istasyonudur. Bob a Day’den 60 saniyelik ev tadilatı radyo ipucumuzu dinleyerek veya okuyarak günlük dozunuzu buradan alabilirsiniz.

Zararlılar hakkında daha fazla bilgi edinmek için şunları düşünün:

Nasıl: termitlerle savaş
Nasıl yapılır: Evinizde kemirgenlerle savaşın
Termit hasarı ve kuru çürüklük (video)