Radyo: güverte kaplaması – çim ve bahçe

Boyalı zeminlere bakmak güzel, ancak çok fazla bakım gerektirebilirler. Güneşe, suya ve ayak hareketine sürekli maruz kalmak, en iyi boyama işini bile zorlayacaktır.

Dinlemek Boyalı zeminler Veya aşağıdaki metni okuyun:

Boyama zamanı geldiğinde – ve bu bir veya iki yılda bir olabilir – otoyola gidebilir ve kayışlı zımpara makinenizi yalnızca soyulmakta olan boyayı çıkarmak için kullanabilirsiniz. Ya da kimyasal bir boya sıyırıcı ve basınçlı yıkayıcı ile tüm güvertenizi çıplak ahşaba götürebilirsiniz.

Evi ve bitkileri boya parçacıklarından ve kimyasallardan korumak için kaplama kullanmanız gerekecektir. Bir kez bittiğinde … bekleyin. Leke ve vernik uygulamadan önce yüzey tamamen kuru olmalıdır. Bu birkaç gün alabilir.

Boya ve soyma döngüsünün bir noktasında, yüzeyi soymak ve boyanın yerine bir leke koymak isteyebilirsiniz. Leke, ahşaba oturmak yerine nüfuz eder. Hala buna eğilimli bir bakımınız var, ancak çok zaman almayacak.

Radyo Ülke genelinde 75’ten fazla istasyona sahip (ve büyüyor) yeni başlatılan günlük bir radyo istasyonudur. Bob a Day’den 60 saniyelik ev tadilatı radyo ipucumuzu dinleyerek veya okuyarak günlük dozunuzu buradan alabilirsiniz.