Radyo: Kara tahta boyası – tahta

Çocuklar ve tebeşir, fıstık ezmesi ve jöle gibi bir araya gelirler ve ebeveynler, ister ön kaldırımda ister oturma odası duvarlarında olsun, tebeşir temizliğinin kolay olmasını severler. Ancak her yaştan çocuğa iz bırakmanın eğlenceli bir yolu var: Kara tahta boyama neredeyse her yüzeyi sanat, not ve hatta alışveriş listeleri için bir yere dönüştürebilir.

Dinlemek KARA TAHTA BOYASI Veya aşağıdaki metni okuyun:

Boya dükkanlarında ve ev merkezlerinde satılan kara tahta boyası, tek bir kapı paneline, masa üstü küçük bir alana hatta tüm duvara boyanabilir. İçeriğini adlandırmak için giysi çekmecelerinde veya mesaj bırakmak veya sadece duygu bırakmak için yatak odası kapılarında kullanın. Son rötuşlar için, bir resim çerçevesinin etkisini yaratmak için kara tahta ile boyanmış bir alanın etrafına önceden şekil verin ve tebeşiri tutmak için yakınlara bir çıkıntı veya bardak asın.

Kara tahta olarak kullanmadan önce boyanın üç gün kürleşmesine izin verin ve silgi yerine nemli bir bezle silin.

Radyo Ülke genelinde 75’ten fazla istasyona sahip (ve büyüyor) yeni başlatılan günlük bir radyo istasyonudur. Bob a Day’den 60 saniyelik ev tadilatı radyo ipucumuzu dinleyerek veya okuyarak günlük dozunuzu buradan alabilirsiniz.

Boya hakkında daha fazla bilgi edinmek için şunları göz önünde bulundurun:

Nasıl yapılır: zemin şablonu
Şimdi yaygın:
Boyalı Merdivenler Tarihi Boya Renkleri Rehberi