Radyo: Köpek Çitleri – Çörek Otu ve Bahçe

Hepimiz çitle çevrilmekten hoşlanmadıklarını biliyoruz, ancak binlerce yıllık evcilleştirmeden sonra köpeklerin güvende olmak için sınırlara ihtiyacı var.

Dinlemek KÖPEK ÇİTLERİ ÜZERİNE Veya aşağıdaki metni okuyun:

Bahçeniz çitle çevrili değilse veya sadece Rover’ı nilüferli yataklardan uzak tutmak istiyorsanız, 4 ila 7 fit tel veya polietilen çitle koşan bir köpek yapabilirsiniz. Ağır ekipman olmadan zemine yerleştirebilirsiniz ve bu koyu renkli örgü çit hareketli, sağlam ve kolay rahatsız edici olmayacak şekilde tasarlanmıştır.

Köpeğinizi dışarıda güvende tutmak ve menzilini sınırlamak için zincir bağlantı veya toz kaplı metal köpek kulübeleri de bulabilirsiniz. Dış mekanda zamanla zayıflayabilecek, 12 kalibre veya daha ağır olan ve alüminyum armatürler içermeyen bir çit arayın.

Bazı elektronik yeraltı çit sistemleri artık kablosuzdur, bu nedenle hendek kazmanız gerekmez. Köpek çite yaklaştığında, önce tasması bip sesi çıkarır ve ardından onu uzaklaştırmak için elektronik bir alarm veya “düzeltme” bip sesi çıkarır. Eğitim, bu rejime eşlik etmelidir ve köpeğinizi bunaltmamak için pili düzenli olarak kontrol etmek istersiniz.

Radyo Ülke genelinde 60’tan fazla istasyona sahip (ve artmaktadır) yeni başlatılan günlük bir radyo istasyonudur. Günlük dozunuzu, Bob a Day’den 60 saniyelik ev tadilatı radyo ipucumuzu dinleyerek veya okuyarak buradan alabilirsiniz.

Eskrim hakkında daha fazla bilgi için aşağıdakileri göz önünde bulundurun:

Güvenliği artırmak için havuz çitleri
Kızılçamdan bir çatı inşa edin
Bir sekoya ve sedir çitinin (VİDEO) kurulması Bir VİDEO çitin takılması