Ramazan ayında detaylı bir şekilde yediğimiz Qamar al-Din pudingi, dekorasyon ve katkı maddeleri

Qamar al-Din muhallebi, en güzel anılarla ilişkilendirilen en güzel tariflerden biridir, bu tür tatlıları yerken Ramazan ayındaki toplantılarımızı unutabilir miyiz, bu puding çocukluğumuzdan beri hafızamızda kalan bir tada sahiptir, bize Ramazan ayının meltemlerini hatırlatır, Ramazan ayının meltemlerini hatırlatır, Ramazan ayının meltemlerini hatırlatır, Ramazan ayının meltemlerini hatırlatır, Ramazan ayının meltemlerini hatırlatır, Ramazan ayının meltemlerini anımsatır. Kalplerimizi doldurdu.

Qamaruddin pudingi

Her şeydeki gelişmelerle, pek çok uluslararası tarifleri tatlılarda yemeye alıştık, öyle ki artık birçoğumuz bu tür tatlıyı basitliğine rağmen nasıl hazırlayacağımızı bilmiyor ve bu nedenle bu makalede Qamar al-Din pudinginin çalışmasının bir tanımını yapmak için çalıştık, okumaya devam edin.

içindekiler

  • Qamaruddin dürüm ve size en uygun tadı seçebilirsiniz.Şu anda mevcut olan kayısı, mango ve çilek gibi birçok yiyecek var.
  • Gerektiği kadar şeker
  • Su
  • Nişasta

Nasıl hazırlanır

Yukarıda da belirtildiği gibi tarif çok kolaydır, ancak topaksız harika bir puding elde etmek için incelemeniz gereken birkaç basit ayrıntıya bağlıdır.

Öncelikle Qamaruddin rulosunu en az iki saat kaynar suda ufalanıncaya ve onu kullanabilecek hale gelinceye kadar ıslatın ve tadını kaybetmemek için bol miktarda su kullanmaya çalışmayın, üzerini su ile örtmeniz yeterli.

Ayı ve suyu tesviye tenceresine koyup ateşe atıp elektrikli ezici ile vurun, yoksa karıştırıcıyı ateşe yükseltmeden önce kullanabilirsiniz.

Daha sonra yarım bardak su hazırlayın ve içine iki yemek kaşığı nişasta koyun, iyice karıştırın ve şimdi sıvı hale gelen Qamar al-Din’in üzerine koyun ve nişastanın topaklanmaması için sürekli karıştırarak konumlarını yavaşça dikkate alın.

Gerektiği kadar şekeri ekleyin ve istenilen kıvama gelene kadar karıştırın, ocaktan alın ve servis tabaklarına koyun.

Şimdi üzerini hindistan cevizi ve kuru üzümle süsleyip buzdolabına koyup soğuk olarak servis edebilirsiniz.

Bu tür muhallebi, Qamar al-Din’in bulunmadığı bir zamanda yapmak isterse, bilinen damak tadına yakın bir sonuç verecek konsantre şerbetlerle değiştirebilirsiniz.