Reklamı kapat
Reklamı kapat
Güncel İçerikler
Güncel İçerikler

Rami Malek Gibi Nasıl Giyinilir

Onu şimdi durdurma. İstesen bile yapabileceğinden değil. Rami Malek sadece dört yıldır sahnede olabilir, ancak bu süpersonik adam şimdiden zirveye fırladı ve Hollywood’un avucunun içinden yemek yiyor. Queen biopic filmindeki başrolüyle BAFTA’nın kanıtladığı gibi Bohemian Rhapsody, Malek’in şöhrete ulaşan meteorik yükselişi, bazı yıldız oyunculuk yeteneklerinin küçük bir kısmı sayılmaz (cam kesme kemik yapısı da muhtemelen […]

17 Kasım 2020 - 16:12 'de eklendi ve 34 kez görüntülendi. A+A-

Rami Malek Gibi Nasıl Giyinilir

Onu şimdi durdurma. İstesen bile yapabileceğinden değil. Rami Malek sadece dört yıldır sahnede olabilir, ancak bu süpersonik adam şimdiden zirveye fırladı ve Hollywood’un avucunun içinden yemek yiyor.

Queen biopic filmindeki başrolüyle BAFTA’nın kanıtladığı gibi Bohemian Rhapsody, Malek’in şöhrete ulaşan meteorik yükselişi, bazı yıldız oyunculuk yeteneklerinin küçük bir kısmı sayılmaz (cam kesme kemik yapısı da muhtemelen yardımcı olur). Yine de, stil açısından bakıldığında, kusursuz gardırop seçimlerinin, onu Tinsel Town’ın en çok konuşulan liderlerinden biri haline getirmede hayati bir rol oynadığını düşünmeyi seviyoruz.

Rami Malek’in Tarzı

2015 yılında ekranlarımıza ve ardından Hollywood moda aşkları listemize giren Malek, ünlü stil dünyasına görece yeni bir oyuncu. Bununla birlikte, erkek giyiminde zımba telleri ve garip göze çarpan ceketle serpiştirilmiş, lüks temellerle kusursuz bir şekilde uyan terzilikle bir araya getirme becerisiyle, kısa sürede kendisini izleyecek biri olarak kurdu ve ondan da ağır bir gardırop ilhamı çaldı.

Malek, A-lister tarzındaki en nadir yaratıktır: ifade tarzı ile sadelik arasında mutlu bir denge kurmayı bilen bir birey. Göz kamaştırıcı desenli gömlekler, şüphesiz geniş gömme gardırobunda ince, hafif pantolonların yanına oturuyor, ancak resmi kıyafetlerin menünün dışında olduğunu düşünüyorsanız, tekrar düşünün.

37 yaşındaki çocuk, sık sık yakaları 007’nin kendisinden kan alabilecek kadar keskin bir takım elbise giydiği partilerde ve galalarda görülebilir. Ancak Bond yakasının etrafında bir papyonu tercih ettiğinde, Malek bunun yerine özel hava kravatını tercih ediyor – bu, onu modern terziliğin ustalarından biri olarak belirleyen ve terzilik yayına başka bir ip ekleyen bir hareket.

Kısacası, Malek’in tarzı oldukça eğlenceli, ancak yetişkin bir şekilde, yani yapmacık görünmeden onu taklit edebilirsiniz. Bu, düşünen adam için ifade kıyafeti ve biz, biri için, hepimiz bunun içiniz.

Rami Malek’in En Güzel Görünüşü

Minimalist Malek

Coco Chanel bir keresinde, her gün evden çıkmadan önce aynaya bakıp bir şeyi çıkarmanız gerektiğini söylemişti. Tavsiyeleri kadınlara ve aksesuarlarına yönelikti, ancak erkek giyim için de geçerli.

Malek bunu biliyor. Ayrıca, “bir şey çıkar” dediğinde pantolonunuzdan veya ayakkabılarınızdan bahsetmediğini de biliyor. Sergi A: Bu şık ve tarz sahibi minimalist şaheser, bizzat adamın izniyle.

Malek burada gereksiz olanı – kemer, ceket, kravat – atmayı ve sadece çıplak temel ihtiyaçlara – gömlek, pantolon, ayakkabı – asmayı seçti. Normalde bu riskli bir hareket olur; sadece üç temel unsurdan oluşan bir kıyafet kolayca sıkıcı görünebilir. Ancak, ebedi kredisine, Bay Robot star, bitmiş ürünün yaya dışında herhangi bir şey olmasını sağlamak için üst ve alt yarısında zıt dokular kullanıyor.

Anahtar Parçalar

Gösteriyi Durduran Dış Giyim

A-lister giydirme söz konusu olduğunda tavuskuşu yaygındır, ancak kırmızı halıda öne çıkmak için Jared Leto’nun stilistini çalıştırmanıza gerek yok. Burada Malek, basit bir kıyafeti sıkıcıdan mükemmele yükseltmek için bazen doğru dış giyimin neden tek gereken olduğunu aplomb ile gösteriyor.

Dar kesimli siyah pantolonun içine yerleştirilmiş keskin, formda güzel beyaz bir tişört temeli oluşturur ve kontrastı sağlarken, özel yünlü bir palto uzunluğu ve ince kareli baskısıyla derinlik ve desen ekler.

Bu basit bir hareket, ama etkili. Kendinize bir şans vermek için, kıyafetinizin temel katmanı yapı taşlarının ayrıştırıldığından ve düzenli olduğundan emin olun. İstediğiniz son şey, baskılı bir gömlek veya parlak renkli bir pantolonla dikkat çekmek için savaşan bu gibi nakavt bir cekete sahip olmaktır. Bırakın dış giyim konuşsun.

Anahtar Parçalar

İş Dünyası 2.0

Kim “iş için rahat” giyinmesinin istenmesinden nefret etmez. Terimin belirsizliği onu gerçek bir mayın tarlası yapıyor. Bunun anlamı ne? Chinos ve triko? Ayrılıyor mu? Tam takım elbise, sans kravat, üstteki iki gömlek düğmesi açılmış, Canary Wharf’ta bir Cuma akşamı yarı sinirli bir borsacı gibi mi?

Rami Malek, kelimenin tam anlamıyla yarı iş, yarı gündelik anlamına geldiyse çok fazla kafa karışıklığından kurtaracağını düşünüyoruz ve bu bakış açısına göre Rami Malek görüşümüzü paylaşıyor.

Malek’in alt yarısı, gövdesi Cumartesi modundayken ofise doğru gidiyormuş gibi görünüyor. Kağıt üzerinde, vücudun birazını çizdiğiniz ve ardından arkadaşınızın bir sonraki parçayı yapması için kağıdı katladığınız komik resimlerden birine benziyor, ancak Malek bunu kendi haline getiriyor.

Başarısı, koyu renklerin ve bacakları doğru miktarda uzatan kırpılmış bir ceketin kullanımında yatıyor – tam olarak Lebron James değilseniz ideal. Freddie Mercury onaylı bazı gölgelerde ve lüks bir sırt çantasında bir faktör ve bir kazanan üzeresiniz.

Anahtar Parçalar

İfade Ayırır

En keskin takım elbisenizle bir Tinder randevusuna veya partiye gidin ve muhtemelen sizi biraz tuhaf olarak işaretleyecektir. Aynı şeyi bir tişört ve kot pantolonla da denerseniz, baştan savma olarak çıkma riskini alırsınız. Çözüm: elbise ayrılıyor.

İyi bir ayrılık kıyafeti dört temel unsurdan oluşur: ceket, pantolon, ayakkabı ve taban katmanı. Onu iyiden tanrısal hale getirmenin anahtarı, bu giysilerden üçünün, konuşmayı yapmak için göze çarpan bir parçaya zemin sağladığından emin olmaktır. Bu, baskılı bir gömlek, bazı cazibeli altlar veya bu durumda bir ifade blazerı anlamına gelebilir.

Malek, bize sorarsanız, her şeyi tek renkli tutmayı seçti, fena bir haykırış değil. İki tonlu efekt gurur vericidir ve gömleği en üst düğmeye kadar götürmek, eski bir kravata başvurmak zorunda kalmadan işleri keskin tutar.

Anahtar Parçalar

Basit Takım Elbise

Terzilik oyununuzu bir sonraki seviyeye taşımak söz konusu olduğunda, aksesuarlarınızla küçük bir kişiliği ifade etmenin büyük savunucularıyız. Ancak bu, durumun gerektirmesi durumunda bir şeyleri geri almak için bir durum olmadığı anlamına gelmez. Bazen daha az gerçekten daha fazladır ve bu hiçbir yerde Malek’in iki parçalı basit bir takım elbiseyi şarkı söyletme konusundaki uzmanlığından daha iyi kanıtlanamaz.

Burada oyunda sadece iki renk var (bunlara öyle diyebilirseniz): siyah ve gri. Ancak bu kadar sınırlı bir palette bile, Hollywood ateşli görüntüsü ceket ve pantolon boyunca ince bir pencere camı kontrolü uygulayarak işleri ilginç kılıyor. Eşleşen bir siyah gömlek ve hatta siyah düğmelerle birbirine bağlanmış. Bir kıyafette ne kadar az şey olursa, en küçük ayrıntıların o kadar önemli olduğunu gösteren mükemmel bir gösteri.

Aksiyona katılmaktan hoşlanıyorsanız, uyumun her şey olduğunu unutmayın. Dikkatleri başka yöne çekecek renkli cep karesi veya desenli gömlek olmadan, takım elbisenizin kesimi her zamankinden daha önemli.

Anahtar Parçalar

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
Dünyanın En İyi Ayakkabıları Dünyanın En İyi Ayakkabıları

İyi ayakkabılar, bir erkeğin gardırobunun temelidir – diğer her şeyin yattığı temeldir. Evini kum üzerine inşa eden adama ne oldu...

Yaşla Daha Güzel Olan 12 Erkek Giyim Elbisesi Yaşla Daha Güzel Olan 12 Erkek Giyim Elb...

Hayattaki en iyi şeyler yaşla birlikte daha iyi hale gelir: şarap, dökme demir tavalar,  (seçiminizi yapın). Erkek gardırobunun kalıcı ...

4 Mükemmel Ayakkabı trendleri 4 Mükemmel Ayakkabı trendleri

TNoel dönemi beraberinde pek çok şey getiriyor: soğuk sabah işe gidiş gelişleri, çok fazla yemek, büyük elektrik faturaları ve tabii ki...

Günlük Erkek Stiline 6 Alternatif Günlük Erkek Stiline 6 Alternatif

Çeşitlilik, hayatın tuzu biberi derler. Ve kimse baharatsız bir güveç istemez. Yenilik, deney ve alışılmadık şeyler işleri ilginç kılar...

BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

SON EKLENEN HABERLER
Without a doubt, several items can influence your credit report and tank your own score Without a doubt, several ...

The FCRA explicitly states you could dispute any negative it...

Ngành ẩm thực VN đa chủng loại đa dạng với hàng chục ngàn các món ăn Ngành ẩm thực VN đa chủng...

Với sự thông dụng của món ăn tới từ xứ nước ta thì chắc hẳn ...

Are Cheap Skin Maintenance Systems A Good Value For Bucks? Are Cheap Skin Maintenanc...

You will never really get told about any one element plus th...

There are plenty of items that could influence your credit report and tank your score There are plenty of items...

According to the FCRA, you can dispute any unwanted element ...

Ăn uống nước ta đa dạng phong phú và đa dạng với hàng vạn món thức ăn Ăn uống nước ta đa dạng p...

Không chỗ nào hoàn toàn có thể so bì về độ đa dạng trong ẩm ...

Primarily, several things could be detrimental to your credit report and tank your credit score Primarily, several things...

The FCRA explicitly claims you could dispute any negative it...

Ngành ẩm thực VN đa chủng loại nhiều chủng loại với hàng vạn các món ăn Ngành ẩm thực VN đa chủng...

Ngành ẩm thực nước ta đa dạng đa dạng mẫu mã với hàng vạn mó...

Certainly, several items can influence your credit report and tank your score Certainly, several items ...

Among the questions that you may be having is if obtaining a...

How Property Of Unwanted Fat Using Supplements How Property Of Unwanted ...

Slowly introduce cardio back up your routine. Cardio is grea...

Ẩm thực VN đa dạng phong phú với hàng chục ngàn món thức ăn Ẩm thực VN đa dạng phong ...

Ăn uống VN đa chủng loại phong phú và đa dạng với hàng vạn m...

HABERLERİ

Situs Slot Online Terbaik

https://footballroof.com/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1/

https://www.helpyourteens.com/wp-includes/situs-slot-gacor-terbaru-terpercaya/

https://www.filmrumor.com/slot-gacor-hari-ini/

https://stocksnstonks.com/slot-gacor-gampang-menang/

https://www.cloudnewsmag.com/wp-includes/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1.html

https://oaxacaculture.com/slot-deposit-dana/

https://oaxacaculture.com/judi-slot-online-jackpot-terbesar/

https://gamezigo.com/slot-gacor/

https://unblendednews.com/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://unblendednews.com/slot-online/

https://negocio.topnews.cloud/situs-judi-slot-terbaik-dan-terpercaya-no-1/

https://newyorkweeklytimes.com/slot-online/

https://www.adeccogroup.com.ar/slot-online/

https://airmotiontechnology.com/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://stop-hair-loss.eu/situs-judi-slot-online-gacor-gampang-menang/

https://www.starsandstyle.co.uk/judi-slot-online-jackpot-terbesar/

https://ukeconomynews.co.uk/slot-online/

https://hberbu.com/slot-online/

https://booking.grandroyaltravel.com/wp-includes/slot-online/