Razer Viper çok yönlü oyun faresini 40 $ ‘a alın

Oyuncular için mutlak bir yıl oldu. Sony ve Microsoft’un yeni oyun konsollarını piyasaya sürdüğünü gördük, diğer yandan NVIDIA ve AMD yeni GPU serisiyle boynuzları kilitledi. Şimdi, eğer bir takım PC’siyseniz ve bu Kara Cuma hafif ve hızlı bir oyun faresi arıyorsanız, şanslısınız. Razer’ın Viper çok yönlü faresi, Best Buy’da 40 $ ‘lık indirimli bir fiyata satılıyor. 80 $ ‘lık lansman fiyatı ile karşılaştırırsanız, bu% 50’lik sağlam bir indirimdir.

    Razer Viper Oyun Faresi

    Razer Viper, hem sol hem de sağ el kullanıcıları için uygundur ve 8 programlanabilir düğme ile birlikte sağlam bir 16.000 dpi sensör sunar.

Razer, en iyi oyun donanımlarından ve çevre birimlerinden bazılarını yapma soyağacına sahiptir ve bu bir istisna değildir. Viper, çok yönlü bir faredir, bu da hem sağ hem de sol el kullanıcıları için harika olduğu anlamına gelir. Düşük profilli bir tasarıma sahiptir, ancak hemen hemen her tür tutuş için uygundur. Şahsen, pençe veya parmak ucu tutuşunu tercih eden kullanıcıların kendilerini evlerinde hissedeceklerini hissediyorum. Bahsedildiği gibi, Viper oldukça hafiftir ve 69 gram ağırlığındadır, uzun oyun seansları için elinizi zorlamadan kullanabilirsiniz. Normal sol ve sağ tıklama düğmeleri, kaydırma tekerleği ve DPI anahtarı dışında her iki tarafta ikişer tane olmak üzere dört yan düğme sunar. Tüm düğmeler, Razer Synapse yazılımı kullanılarak programlanabilir.

Fare, Razer’ın 70 milyon tıklama için derecelendirilmiş Optik Fare Anahtarlarına sahip. Ayrıca, şirketin 16.000 DPI’a kadar sunan 5G Gelişmiş Optik Sensörünü içerir). Bu, espor oyuncuları için uygun hale getirir. RGB severler için, avuç içi dayanağındaki Razer logosunun altında, Razer Chroma yazılımı ile yapılandırılabilen 16,8 milyon renk sunan LED’ler bulunur.

Razer ürünleriyle ilgileniyorsanız, bu Kara Cuma’da özel indirimli bir fiyata satılan Kraken Tournament Edition oyun kulaklığını inceleyin. Ayrıca, buradaki en iyi Kara Cuma oyun fırsatları kılavuzumuzu da taradığınızdan emin olun.

Bir cevap yazın