Reem Acra gelinlik ilkbahar 2018


önceki
Sonraki

 • Reem Acra Gelinlik İlkbahar 2018 Koleksiyonu

  Tasarımcı Reem Acra, Tiffany & Co. mücevherleriyle işbirliği içinde, Tiffany’nin Fifth Avenue’daki amiral mağazasında 2018 İlkbahar gelinlik koleksiyonunu sundu.

  Moda dünyasına girdiğinden beri tasarımcı Reem Acra, moda endüstrisinin en önemli markalarından biri olmak için kendi imzasını atmayı ve kendi dokunuşlarını yapmayı başardı. Karmaşık nakışlar ve feminen tasarımlar arasında Reem Akra, moda haftalarında ve özel tekliflerde çok sayıda gelinlik sundu ve 2018 ilkbaharında Reem, zarafet ve ayrıcalık arayan kadınlara mücevher parçaları sağlama konusundaki lüksü ve hevesi ile uzun zamandır bilinen güzel mücevherler için ünlü mücevher evi Tiffany & Co. Bu şovla ilgili olarak Reem, “Bugün kadınların zarafetini, gücünü ve itibarını kutluyoruz ve bunların tamamı Tiffany & Co. kadınından ilham alıyor.” Dedi.

  Koleksiyon, Tiffany tarafından elmas ve değerli taşlarla işlenmiş 30’dan fazla gelinlik ve gece elbisesinden oluşuyor.

  Reem Acra İlkbahar 2018 koleksiyonundan en güzel gelinlikleri izleyin.

 • Yusufçuk gelinlik

  Gelinlik İlkbahar 2018Reem Acra

  Reem Acra İlkbahar 2018 koleksiyonunda parlayan en önemli gelinliklerden biri.

  Bu elbise, harika tasarımı ve karmaşık işlemeleri nedeniyle Reem Acra İlkbahar 2018 gelinlik koleksiyonunda ortaya çıktı ve hatta bazıları onu bu grubun kahramanı olarak gördü. 2017 elbiselerine hakim olan ve 2018 yılında da güçlü bir şekilde devam eden açık dekolte tasarımlı elbise. Elbisenin tasarımı ve kullanılan saten malzemeler kabarık etek ile sadelikle karakterize olsa da, nakış, tasarıma eşsiz bir şıklık ve lüks kazandıran ana faktör oldu. Elbise, ışıkla birlikte 3D uçan gibi görünen, yükseltilmiş elmastan yapılmış renkli kelebekler ile işlenmiştir.

 • Beyaz ve kara büyü

  Gelinlik İlkbahar 2018Reem Acra

  Düğün gününüzde benzersiz bir görünüm için siyah beyaz.

  Reem Acra, gelinliklerinde siyah ve beyaza yer vermeyi seven tasarımcılardan biri. Gelinlikler için alışılmadık görünse de beyaz ve siyahın karşı konulamayacak özel bir çekiciliği vardır. Koleksiyonda siyah dokunuşlu pek çok beyaz gelinlik yer aldı.Décolleté kesim, yumuşak organze gelinlik, yumuşaklık ve feminenlik katan inci boncuk işlemeli bu tasarımı sizler için seçtik. Belden eteğin uzunluğuna kadar uzanan siyah saten fiyonk, tasarıma harika bir renk kontrastı vererek ona gizem ve zarafet kattı.

 • Gül işlemeleri

  Gelinlik İlkbahar 2018Reem Acra

  Gül işlemesi, 2018 bahar gelini için mükemmel bir seçimdir.

  İlkbahar 2017 gelinliklerinin en önemli özelliği öne çıkan güllerdi ve Reem Acra’nın 2018 İlkbahar koleksiyonu, gül işlemelerinin bir yıl daha devam edeceğini doğruladı. Son dönemde gelinlik tasarımlarında ortaya çıkan zarif kesimlerden biri olan V yakalı tasarım, bu tasarımda jubeir malzemesi ve elbise boyunca dağıtılan Swarovski kristalleri ile göğüs ve kol boyunca öne çıkan gül işlemeleri ile kendine özgü bir ihtişam ve şıklık kazandıran farklı bir göğüs detayı geldi.

 • Yeşillik tasarımlı gelinlik

  Gelinlik İlkbahar 2018Reem Acra

  Funky tasarımlar ve karmaşık işlemeler, Reem Acra’nın 2018 gelinlik tasarımlarının ortak bir özelliğidir.

  Alışılmadık tasarım ve işlemelerden bazıları Reem Acra İlkbahar 2018 koleksiyonundan ortaya çıktı.Bahar sezonunda doğadan ilham alan işlemeler en büyük paya sahip olduğu için bu tasarımda olduğu gibi öne çıkan güller ve yeşillikler buluyoruz. Elbise, aşırı işçilik ve titiz bir hassasiyeti ifade eden yapraklarla işlenmiş tülden yapılmıştır, bu nedenle yapraklardan dallanan ve küçük Swarovski kristalleri ile işlenmiş küçük damarları buluyoruz. Düzensiz yaka tasarımı, elbiseye, tasarımı çok zarif bir zarafetle tamamlamak için iç içe geçmiş yapraklar gibi görünmesi için doğal bir dokunuş verdi.

 • Uzun duvak

  Gelinlik İlkbahar 2018Reem Acra

  Uzun duvaklar hala düğün trendlerine hakim.

  Uzun duvak, gelinin görünümüne kraliyet dokunuşu verdiği için özel bir zarafete sahiptir. Uzun duvak, Reem Acra 2018 gelinlik koleksiyonunda yer alıyor.Yukarıdaki tasarımda, Swarovski kristalleri ile kalp atışı ile narin, belirgin güllerle işlenmiş şeffaf kollu çıplak göğüs detayını görüyoruz. Grupta en büyük paya kabarık etek sahip olsa da dar bel ve saten kemerli midi etek hem Reem Acra koleksiyonunda hem de bu yılın diğer gelinlik koleksiyonlarında iyi bir paya sahip oldu. Uzun, tek peçe, kabarık veya maksi elbiseler gibi birçok stille ve deniz kızı ve diğerlerinin tasarımıyla koordine edilebilir, bu nedenle düğün günü görünümünüz için başarılı bir bahistir.