Reem Acra imzalı sonbahar 2018 gelinlik


önceki
Sonraki

 • @ImaxTree

  Tasarımcı Reem Acra, benzersiz bir gösteride Sonbahar 2018 için olağanüstü bir gelinlik koleksiyonu sundu.

  Tasarımcı Reem Acra, Sonbahar 2018 koleksiyonu içerisinde şık bir gelinlik sergisi sunarken koleksiyon, sahip olduğu kraliyet karakteri sayesinde izleyicilerin dikkatini çekmeyi başardı. Acra, sergiye lüks bir dokunuş katan koleksiyonu sergilemek için New York Halk Kütüphanesi’ni seçti, çünkü yüksek oymalı ahşap tavanlar atmosfere cennet gibi bir kombinasyon kazandırdı ve klasik tarzıyla ayrılan grup için uygun bir seçim haline geldi. Grup, basit tasarımlarla karakterize edildiği için önceki Reem Acra koleksiyonlarından tamamen farklıydı. Tasarımcı, alışılagelmiş gürültülü işlemelerden uzak malzemelere güveniyordu ve birçok tasarımı tamamen işlemesiz bulduk, bu da hikayenin ihtişamını ve saten ve organze gibi malzemeleri gösteriyor, bu yüzden koleksiyon zarif ve lüks.

  Reem Acra’nın 2018 Sonbahar gelinliklerinde sunduğu en güzel tasarımları keşfedin.

 • Reem Acra Sonbahar 2018 gelinliklerinde altın derece

  @ImaxTree

  Gelinlikler beyazla ilişkilendirilse de, altın derecesinin dayanılmaz bir parlaklığı vardır.

  Reem Acra Sonbahar 2018 fuarında karşımıza çıkan tasarımlar arasında gelinlik altın güller ve beyaz organze fon ile süslendi. Nakış, elbise uzunluğunun üçte ikisine kadar uzanıyordu, ancak yumuşaktı ve tasarım sadeliğini kaybetmedi. V yaka, belinde kristallerle süslenmiş fiyonklu tasarım ve çizgili organze, elbiseye zarif kadınsı bir görünüm kazandıran detaylardı.

 • Reem Acra Sonbahar 2018 düğün koleksiyonu için açılış elbisesi

  @ImaxTree

  Açılış elbisesi, Reem Acra’nın Sonbahar 2018 koleksiyonunun en beğenileniydi.

  Reem Akra’nın gelinlikleri zengin işlemeler ve ince detaylarla öne çıksa da, bu gruptaki tasarımların çoğunun tıpkı fotoğrafçıların lenslerini çalan açılış elbisesi gibi çok sade ve işlemesiz olduğunu görüyoruz. Kabarık etekli yumuşak saten malzeme tasarıma zarif bir kraliyet hissi verdiğinden tasarım muhteşem. New York Gelinlik Moda Haftası’nda açık elbiseler ve dekolte büyük paya sahip olsa da Akra, açılışta kollu elbiseyi seçti. Pileli dar bel, elbiseye daha fazla incelik kattı. Koleksiyonda yükselen çiçek taçları, Reem Acra imzalı kraliyet gelininin görünümünü tamamlıyor.

 • Reem Acra Sonbahar 2018 koleksiyonundaki uzun duvak

  @ImaxTree

  Kraliyet klasiği görünümünü tamamlamak için Reem Acra, tasarımlarının çoğu için uzun bir duvak seçti.

  Tül etekli, pileli katmanlardan oluşan uzun Victoria düğün duvağı, Akra’nın bu koleksiyonda elde etmek istediği kraliyet karakterini somutlaştırmayı başarıyor. Bu tasarımda, açık göğüs tasarımı ve göğüs ve omuzlardaki zengin işlemelerle, ona kadınlık ve çekicilik veren zengin inci ve ışıltılı kristal karışımı ile klasisizm ve modernliğin bir karışımını buluyoruz. Tomurcuk buketleri, 2018 gelinin buket trendidir.

 • Reem Acra’nın 2018 gelinliklerindeki fırfırlar

  @ImaxTree

  2018 gelinlik trendlerinden bazıları eteğinde fırfırlarla geri döndü.

  Reem Acra liderliğindeki birçok tasarımcı, geleneksel işlemeye harika bir alternatif olarak eteğindeki fırfırlı tül trendini benimsedi. Fırfır trendi eteğin daha fazla hacim vermesine yardımcı olur ve elbisenin daha lüks görünmesini sağlar. Bilekte veya dirseklerde bulunan çiçek bileklik, Reem Acra koleksiyonunda da yer alan parçalardan biri, özellikle genç çiçekler ve tomurcuklar.

 • Reem Acra koleksiyonundaki klasik tasarımlar

  @ImaxTree

  Reem Acra Sonbahar 2018 gelinlik koleksiyonuna klasik tasarımlar hakim oldu.

  Üstü açık ve omuzsuz elbiseler, 2018 moda şovlarının çoğunda agresif bir şekilde yarışmaya devam ediyor. Akra, modern geline yakışan bazı detaylarda klasik detayları ve kraliyet zarafetini modern bir dokunuşla somutlaştırmayı başardı. Yarım kollu, özellikle kadınsı bir görünüme sahip olan jubeir veya işlemeli danteller harika modadır. Elbise boyunca sallanan çiçek buketleri de klasik Viktorya dönemi görünümünü ve 1950’lerin tarzını tamamlamak için 2018’de geri döndü.