Resimler: en güzel lüks Fas salonları

 • Fas dekorasyonları, onu Arap dünyasının en sevilen dekorasyonlarından biri yapan kendine özgü renkler ve yüksek kaliteli dekorasyonlarla ayırt edilir.

  Fas salonları, ev dekorasyonuna lüks bir Arap dokunuşu veriyor. Fas salonlarını diğer süslemelerden ayıran en önemli şey, Arap oymacılığı sanatında temsil edilen benzersiz desenleri, arabeskler, renkli camların kullanımı ve büyüleyici mozaik dokunuşlu Arap süslemeleridir. Mağrip’te ikamet etmeseniz bile, özellikle salon odasında lüks Fas dekorasyonları uygulamak için basit unsurları kullanabilirsiniz. Fas salonları, misafirlerinizi lüks dolu bir atmosferde ağırlamak için size muhteşem bir manzara sunacak.

  En güzel üst düzey Fas salonlarını görün.

 • Fas yazıtları

  En ünlü Fas oymaları, mozaik süslemeler Fas salonlarının ayırt edici özelliğidir.

  Altın ve metalik tonlar, ister kumaşlarda ister duvarlarda olsun, salonda kullanabileceğiniz Fas tarzı dekorasyonun kendine özgü renklerinden ikisi. Odadaki kalabalık gürültüsünü hissetmeden mozaik desenini ev mobilyalarına entegre etmek için sadece koltuklarda uygulayabilir ve uyumlu renk seçenekleriyle kanepeyi tek renkte bırakabilirsiniz. Oryantal tasarımlı duvar süslemeleri, arabesk motifli bazı mobilya parçaları, salonunuza sofistike bir görünüm kazandıracak Fas dekor unsurlarının tümü.

 • Fas konseyleri

  Arap meclisleri genellikle zarafetleri ve zarif görünümleriyle, özellikle de Fas meclisleriyle ayırt edilir.

  Evinizi Fas tarzında kuruyorsanız, özellikle kalıcı olarak çok sayıda misafir ağırlıyorsanız, geleneksel salonu Fas Meclisi ile değiştirebilirsiniz. Fas meclisinde kadife, saten gibi parlak kumaşlar, mobilyalarda mozaik desenler ve vintage kumaş tasarımlarıyla lüks ve lüks karakter hakimdir. Fas meclisine modern bir dokunuş için, mobilyalara minderlerdeki pembe gibi klasik olmayan bir renk eklemeye çalışın.

 • Modern Fas salonları

  Fas salonları klasik tarzla ilişkilendirilse de, son zamanlarda modernite ve geleneksel tarzı birleştirme eğilimindeler.

  Mavi renk, özellikle Fas dekorasyonlarıyla ilişkilendirilen tonlardan biridir, bu yüzden onu sokaklarda, evlerde, mobilyalarda ve mobilyalarda bulabiliriz. Bakması rahat bir renktir ve ruh halini iyileştirmeye yardımcı olur. Modern bir Fas salonuna sahip olmak için, bohem tarzını benimseyebilir ve hayvan kürklü Arap motifleri ile işlenmiş minderler, bazı süs bitkileri ile duvarlarda tropikal bitki desenleri ve iki stili birleştiren diğer dekor unsurları ile bunu Fas stili ile birleştirebilirsiniz.

 • Fas yer seansları

  Yer seansları klasik ve geleneksel bir moda olmasına rağmen pek çok kişinin ilgisini çekiyor.

  Fas zemin seansları salonunuza özel bir çekicilik ve zarif bir şekil verir. Zemin seansları, ev dekorunun görünümünü canlandırmanın yanı sıra uzun bir yorgunluk gününden sonra bir rahatlık ve rahatlama hissi vermesi ile karakterize edilir. Kırmızı ton, Fas dekorunun renk paletinin bir parçasıdır ve her mekana sıcaklık ve sofistike bir hava katar.