Rimmel, görünümünüzü özçekimlere hazır hale getirmek için 1. Insta koleksiyonunu sunar

Rimmel London, özçekimin mükemmel ve muhteşem görünmesini sağlayan InstaReady özel koleksiyonunu piyasaya sürerek tüm özçekim tutkunlarına iyi haberler vermeyi garantiledi.

Son zamanlarda yapılan bir araştırma, Y kuşağı kadınların her hafta ortalama beş saatini selfie çekmeye harcadıklarını gösterdiğinden, sürekli olarak özçekim yapan çok sayıda kız var. Bu nedenle Rimmel London, görünüşünüzü çekici ve göz alıcı hale getirmek için bu kızları kısa süre önce çıkardığı yeni koleksiyonunu tanımaya davet ediyor.

Rimmel London tarafından kendi zevkine göre tasarlanan InstaReady koleksiyonu, makyaj dünyasına yönelik bir dizi kozmetik ürün ve üründür ve onu ayıran en önemli şey, kullanımının kolay olması ve selfie severler için özel olarak tasarlanmasıdır. Flaşlı veya gün ışığına sahip zorlu akıllı telefonlarda parlayabilmeniz, düzeltebilmeniz, aydınlatabilmeniz ve cildinize bakabilmeniz için buna sahip olabilirsiniz. Rimmel London’ın InstaReady koleksiyonunu kullanırken eğlenin ve güvenle kendinizi ifade edin.

InstaReady serisi, fotoğraf için kamera önünde mükemmel bir görünüm elde etmenize yardımcı olan temel güzellik bakım ürünleri ve makyaj ürünlerinden oluşur, böylece siz, en iyiniz, her yerde tüm pozlar ve çekimler için her zaman hazır olursunuz. InstaReady Koleksiyonu:

Insta Duo yüz astarı

Bu kozmetik, kameranın özenle çizilmiş ve incelikle şekillendirilmiş elmacık kemiklerine bayıldığı bir elmacık kemiği astarıdır. Insta Duo kalem iki kafadan oluşur, ilki yüzü çizmek ve tanımlamak içindir ve tüm açık ve koyu ten tonlarına uyacak üç renkten oluşur. İkinci başın cildi aydınlatması ve ona parlak bir estetik dokunuş vermesi amaçlanır. Kontur Çubuğu dokusu, daha fazla yüz tanımı sağlamak ve güvenebileceğiniz ince katman gölgeleriyle yüz özelliklerini geliştirmek için yoğun ve yumuşak dokuyu harmanlar.

Insta Gizle ve Düzelt

Insta Conceal & Correct grubu aynı zamanda bu kozmetik ürünün farklı cilt tonlarına adanmış bir renk paleti olduğunu, en önemlileri göz çevresindeki daireler ve koyu halkalar, ciltte kızarıklık ve iltihap olmak üzere cildin maruz kaldığı tüm kusurları gizlemek ve ayrıca soluk cildi gizlemek için sağlar. Ve canlılığını ve tazeliğini kaybetti. Bu farklı düzeltici ve kapatıcı paleti, cilt kusurlarını tedavi eden üç yoğun tondan oluşur, ilk gölge, göz çevresindeki koyu halkaları gizlemek için şeftali rengi bir gölgedir ve yüzün özelliklerini aydınlatmaya yardımcı olur. İkinci gölge yeşil iken, lekeleri ve kızarıklığı örter. Üçüncü gölge, cildin solgunluğunu gizlemek ve donuk bir yüzün sarımsı tonlarını azaltmak için özel olarak tasarlanmış mordur. Ve fondöten uygulamadan önce Insta Conceal & Correct’i kullanabilirsiniz.

Kalıcı Finish Nefes Alabilir Kapatıcı

Rimmel London serisi güzellik ve saflık cilt bakımı, kusurları gizleyen ancak aynı zamanda cildin nefes almasını sağlayan bir üründür. Lasting Finish Nefes Alabilir Kapatıcıyı kullanırken cildinizin maruz kaldığı kusurlara ve kusurlara veda edin. Bu ürün, yüzünüzün orta derecede kapatılmasına izin verdiğinden ve makyajınızın sonunda hedef bölgelere son bir dokunuş vermek için kullanıldığından, cilt üzerinde naziktir ve herhangi bir ağırlık veya çatlak hissetmezsiniz. Yüzde leke yapmayan, aynı zamanda akarları önleyen, size 24 saat güç ve yıpranma sağlayan bir pudradır. Rimmel, bu kapatıcı tüpünü tüm açık, orta ve koyu ten tonlarına ve tonlarına uyan altı farklı tonda tasarladı. Bu tüpün üstünde, cildinize karıştırmanızı ve yaymanızı kolaylaştıran bir yastık vardır. Kutusu, canlı ve modern bir görünüm için kırmızı harflerle tasarlanmıştır.

Canım, Fransız Rimmel’in önde gelen elçisi olan Cara DeVillain’in Picture Perfect görünümünün tadını çıkarmalısın. Küresel süperstar Cara Devlin, Rimmel London tarafından başlatılan yeni Insta kampanyasının yüzü. Aktris Cara Devilin, göz alıcı selfielerden mükemmel yenilikçi pozu ortaya çıkarmak için seçildi. Bu, Cara’nın eşsiz güzelliğinden kaynaklanıyor; her zaman ışıltılı, kusursuz bir ten ile bakıyor, kaş bölgesine belirgin ve açık bir yüze bakıyor, koyu ve cesur göz farlarına güvenme hevesi, yumuşak pembe renkli doğal dudaklarımla.