Ritüeller, evinizi hayatla dolduracak ev yenilikleri yaratır


önceki
Sonraki

 • Rituals, evinizin her köşesini yaşam ve güzellikle dolduracak yeni bir yenilik ve dekor serisi başlattı.

  Ritüeller, evimize bir lüks ve rahatlama atmosferi vermek için tasarlanmış yeni bir dizi yenilikle bize her mevsim getiriyor. Ev kokularından, difüzörlerden vücut bakım ürünlerine ve daha fazlasına kadar, evinizin her köşesinde kendinizi rahat, rahat ve güzel hissetmenizi sağlamak için özel olarak tasarlanmış çok çeşitli ürünler bulacaksınız. Bu sezon için Rituals, evinize sıcaklık ve enerji hissi verecek ev kokuları, difüzörler ve mumlardan oluşan bir koleksiyon sunuyor.

  Bu sezon Rituals ev kokuları ve kokulu mumları keşfedin.

 • Kokular

  Woody difüzörler, bu sezon Rituals koleksiyonunun öne çıkan ürünlerinden biri ve evinize çeşitli çekici kokular katacak.

  Odunsu difüzörler, en sevdiğiniz kokuyu tutan zarif bir cam kaba batırılmış bir grup koku çubukları olan ud kokuları olarak da bilinir. Ahşap çubuklar, ahşabın narin gözeneklerinden kokuyu yavaşça emerek kokuyu uzun süre havada yayar. Evinize zarif bir estetik kazandıracak, beyaz, siyah ve çeşitli şekiller arasından tercih ettiğiniz uçucu yağlar ve şişelerin farklı renkleri arasından seçim yapabilirsiniz.

 • Aromatik mumlar

  New Rituals aromaterapi mumları, yeni ve yenilikçi kokularla farklı ve çeşitli kokularda gelir.

  Rituals, enerji ve sıcaklık getirecek Garden Savage ve Tangerine Tea gibi yeni kokuların yanı sıra sizi rahatlatacak Wild Fig ve Precious Amber notaları ile rahatlamanıza yardımcı olacak şifalı aromatik mumlar sunuyor. Mumlar, özenle seçilmiş aromalar ve evinizi romantik bir şekilde aydınlatacak, atmosferi hoş aromalarla tazeleyecek% 70 ayçiçeği mumundan yapılan ağda sayesinde iyileştirici özelliği ile öne çıkıyor.

 • Ev kokuları

  Parfümlü sprey, Rituals’ın duyularınızı harekete geçirecek yeni ve farklı kokularla size sunduğu popüler ev kokuları arasında yer alıyor.

  Rituals, D’interieur Parfum, yeni görünümünde klasik Wild Fig, tazeleyici Green Cardamom ve Black Oudh gibi yeni koku notalarıyla yeniden canlandırılan klasik koleksiyonuna ek olarak yeni bir ev kokuları koleksiyonunu da içeriyor, böylece en sevdiğiniz kokuyu seçebilir ve eve tazelik dokunuşu verebilirsiniz. .

 • El losyonu

  Ritüeller sizi doğal, çevre dostu ürünlerle günlük alışkanlıklarınızı sürdürmeye davet ediyor.

  Yeni Rituals serisi, cildinizi rahatlatacak ferahlatıcı kokular ve doğal maddeler içeren el yıkama ürünlerini içerir. Şişeler temiz ve yeniden doldurulabilir. Temizleyici, cilde nazik olan doğal nemlendirici maddeler sayesinde cildinizi kurutmadan derinlemesine temizlemenize yardımcı olacak bitki özlerinden elde edilen doğal bileşenler içerir. Temizleyici, cildinizde gün boyu kalıcı olan harika kokuları ile bitişini bırakacaktır.